Şimdi Ara

İlk Kız Konum: Konuşmanın Tıkanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Geçen hafta okula yeni gelen ve çok da beğendiğim kızla konuşmaya başladım. Numarasını falan aldım. Şu 1 haftadır sürekli mesajlaşma içerisindeyiz ama öyle anlar oluyor ki ne yazacağımı bilemiyorum öyle bakıyorum. Random falan atıyorum. Böyle durumlarda ne yapabilirim? Kız muhabbet etmek istemiyor değil benden erken kalkıyor günaydın falan yazıyor. Derste bile mesajlaştığımız oldu. Teşekkürler.

• Kızlar gelecek planlarından ve onların sevdikleri şeyler üzerinden konuşmaya bayılırlar genelde. Yahu böyle çok konu açılıyorda kızdan hiç bahsetmiyorsun, nasıl bir düşünce yapısı var ne yapar ne sever bilmiyoruz sonra yardım istiyorsun

Her şeyi güzelce bir şekilde yazarsan, konu bulmaktan kolay ne var
  • hiç çekinme, rahat ol açmak istediğin konuyu aç merak ettiklerini sor kızı daha yakından tanımış olursun
  • Üstteki haklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Undomiel.

hiç çekinme, rahat ol açmak istediğin konuyu aç merak ettiklerini sor kızı daha yakından tanımış olursun

Sorun burada neyi merak edeceğimi bilmiyorum dizi sordum kitap sordum müzik sordum başka ne sorabilirim bilmiyorum alarm saatlerini bile biliyorum mesela yarın fizik ödevi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

quote:

hiç çekinme, rahat ol açmak istediğin konuyu aç merak ettiklerini sor kızı daha yakından tanımış olursun

Sorun burada neyi merak edeceğimi bilmiyorum dizi sordum kitap sordum müzik sordum başka ne sorabilirim bilmiyorum alarm saatlerini bile biliyorum mesela yarın fizik ödevi var

bi video at sevdiğin bi şeyin linkini at onun üzerinden konuşun tartışın
  • quote:

quote:

quote:

Onu da yaptım sevdiğim videoyu da attım hatta o video da Breaking Bad S3-5 Remix'di kız Breaking Bad izlemiyormuş breaking bade başladı. Gitar çalıp şarkı bile söyledim.

• Herşeyi yapmışsın bence çıkma teklifi et artık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Onu da yaptım sevdiğim videoyu da attım hatta o video da Breaking Bad S3-5 Remix'di kız Breaking Bad izlemiyormuş breaking bade başladı. Gitar çalıp şarkı bile söyledim.

e tamam konuşuyorsunuz işte daha ne olacak? kasma bu kadar her dakika konuşmak zorunda değilsiniz çok sıkma kızı tıkandığı yerde bırak zorlamaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: çokta nicimdeydi

Herşeyi yapmışsın bence çıkma teklifi et artık

Daha zamanı olduğunu düşünmüyorum whatssapptan falan çok konuşuyoruz ama reelde muhabbet pek edemiyorum hep arkadaşlarıyla geziyor. Benim de sınıfımda bir kız arkadaşım var ona diyorum onun aracılığıyla kantine falan iniyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çokta nicimdeydi

Herşeyi yapmışsın bence çıkma teklifi et artık

Daha zamanı olduğunu düşünmüyorum whatssapptan falan çok konuşuyoruz ama reelde muhabbet pek edemiyorum hep arkadaşlarıyla geziyor. Benim de sınıfımda bir kız arkadaşım var ona diyorum onun aracılığıyla kantine falan iniyorum.

Bence tam zamanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.