Şimdi Ara

100 Tl altı Gaming Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Logitech G400S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlm-500 +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g300 çok küçük. fps oyun için istiyosan g100 işini görür fazlasıyla ama, yanda tuşu olsun alengirli şekil şukul bişeyler olsun diyosan bilemiyeceğim
  • Genelde fps oynuyorum ama bu bloody de makro tuşlar varmış heralde ben pek anlamıyorum ama onlar sonra sıkıntı yaratırmı ?
  • G400S bencede.
  • Fiyatından önce ergonomisi önemli mediamarkt ta fareleri teşhir ürünü olarak çıkartıyolar oraya git eline iyi geleni al sorun yaşama sonra
    bana kalırsa bloody v7
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz44

Fiyatından önce ergonomisi önemli mediamarkt ta fareleri teşhir ürünü olarak çıkartıyolar oraya git eline iyi geleni al sorun yaşama sonra
    bana kalırsa bloody v7

100 TL altı için pek bir alternatif yok, bence de V7 serisine bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/everest-dlm-500-gaming-mouse.html

Bunu 5 aydır kullanıyorum kırılsında logitech g502 alayım diye ne zaman cs go da sinirlensem yerden yere vuruyorum bir türlü beceremedim, bende logitech g502'den vazgeçtim
  • G400s i niye eksiliyorsunuz la?
  • kesinlikle g300 al 7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkartmadı çok hızlı özellikle fps oyunlarında çok iyi ayrıca solaklarda kullanabilir
  • Bloody v7 kullaniyor kardesm hos mouse fiyatinca ayni serinin klavyesinide kullaniyor :) a4 tech in hos urunleri var :)

• bende fare almayı düşünüyorum bayada bir araştırma yaptım. genellikle bf3,bf4,swat 4 gibi oyunlar oynuyorum. bana göre en uygun fare ya deathadder ve G502 arasında kararsız kaldıktan sonra G502 almaya karar verdim.
    g300 çok ufak arkadaşımda var hiçte memnum değil
    bloody yi rus bir arkadaşım kullanıyor kendisi çok iyi bir bf3 helikopter pilotudur. mazotu çeker başlarız şov yapmaya ayrıca bloody nin kendi yazılımı var işte silah tepmesi vs yi engelliyor

Dlm-500 bu listede en yüksel dpi değerine sahip faredir seni bilmem ama benim elim çok hasasstır şuanda 1000 dpi lik bir fare kullanıyorum silahlarla nişan alırken problemler oluyor.
    örn:
    bf3 te ana silahın şarjörü boş karşımda bir sniper var orta mesafedeyiz 60-70m ikincil silahım olan magnum ile nişan almaya çalışıyorum dpi değeri düşük olduğu için adamın kafası 2 pixel arasında kalıyor ve atlama yapıyor, vuramıyorsun.
    sonuç keklik gibi avlanıyorsun

daha benzeri çok olayım var :)

100 Tl altı Gaming Mouse

ben senin yerinde olsam everest yada bloody alırdım.

edit: bu fareleri git bir eline al dene ondan sonra karar ver o iyi bu iyi diye rahat edemeyeceğin bir fare alırsan vay senin haline. günde 2-3 saat minimum kullanıcaksın onu ona göre al :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 5 Kasım 2014; 11:59:13 >

• G400s 78 lira vatanda

• Bloody v7 yada DLM-500
  • Benide heveslendiriyorsunuz beyler
  • Microsoft intelli mouse 3.0
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.