Şimdi Ara

Turkcell SUPERONLİNE 16MBPS internet ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar umarım konuyu doğru yere açtım eger yanlış ise affola
    arkadaşlar ben internet kullanıcısı olarak önceden ttnet kullanmaktaydım 8mbit sonra superonline 16mbite geçtim internetten indirme hızı ise en çok kafama takılan şeydir denemek için bi şeyler indirdim baktımki hız 50 60 kb/s lerde sabitlenmiş sonra idm yi indirip denedim 1,2 mb/s hızla indirebidim yalnız şöyle bir durum var idm de dosya inerken önce hız yükseliyor 1,5 dk falan 1 ile 1,4 mb/s arası gidip geliyor sonra hızlıca 100kb sn ye iniyor orda 15 20 sn kadar bekledikten sonra tekrar yükseliyor ve bu devamlı sürüyor fakat idm bana vaddettigi 15 dk da 923mb dosyayı indirdi (hız degişiminde zaman degişmedi )ya 18 yada 20 dk da peki sormak istediklerim var bu konularda lütfen cevaplarsanız sevinirim

1) idm siz indirme neden çok yavaş sonuçta 16 mbps degilmi idm siz de yüksek olmalı ?
    2) sizce bu düşüp çıkmalar normalmi ben normal gördüm sonuçta hayatımda ilk defa max 20 dk da 923mb dosya indirdim uzaylı gibi kaldım açıkçası
    3) 923 mb dosya max 20 dk da inmesi normalmi sizce arkadaşlar
    4) ha bide gerçekten çok üzen bir olay beni 8mbps de vıdeolarım donmazken şimdi malesef donabiliyor ama fakat o zamanki indirme saatler sürüyordu çeelişki degilmi arkadaşlar ayrıca vıdeoların falan donması önbellege kayıt yavaşlığı beni üzen ilk şok olduğum olaydır

lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar bu konularda şimdiden çok sağolun sayğılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nets136 -- 26 Ekim 2014; 0:11:05 >

• Hat degerlerini bir gönder bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi nasıl söylesem dün indirmelerim hani sabit degildi ya bugün deniyorum hatta oyun indiriyorum şu anda 1- 1.4 mb/s lerde artık sabitlendi 10 15 dk da iniyor ( 1GB ) fakat dünki testlerim net (degişik sitelerden yaptığım testler)
    ping:45ms download : 11mbps upload: 0,66mbps sabit iken bugün yaptığım şu anda yaptığım testlerde bi sitede ping 27 birinde 46 96 107 falan degişiyor hep
    download hızıda 3,5mbps 5mbps 7mbps degişiyor upload 0,26 çıkıyor (dün sabit degerken bugün neden böyle bilmiyorum ) ilerleyen zamanlarda gene paylaşırım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nets136 -- 26 Ekim 2014; 8:24:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.