Şimdi Ara

375 lıra ıphone 4 alıyorum sızce alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba akrabamdan cok temız kullanılmıs hatta 3 ay boyunca yatmıs bır telefon alacağım ıncelememe göre hıc bır sıkıntısı yok kılıfları sarj aletı ve kulaklığı ıle beraber akraba ındırımı ıle 375 lıra nasıl bır fıyat .

Nokıa 2600 kullanıyorum akıllı telefona gecme vaktım geldı amma velakın bütcemde cok olmadığı ıcın cok cazıp geldı pıyasayı bılmedığım ıcın sorayım dedım sımdıdıen tesekkür ederım

• Oha 375 TL'ye mi buldun koy koy koy al gitsin all alll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 375 liraya iPhone 4, fazlasıyla ucuz bir fiyat kaçırmayın derim

• Arkadaşımda 4 var ordan biliyorum biraz yavaş bi cihaz ..İos 7 varsa yavaş yani .. Kamerası vs. idare eder onlara sözüm yok nokia 2600'den sonra uzay mekiği gibi gelir size orası ayrı mesela ama madem akrabansa neden 300 e vermiyor ..yada 350'ye
  • fiyat normal alınabilir ama iphone 4 çok yavaş kalıyor .
  • Arkadaslar tüm değerlı yorumlarınız ıcın tesekkür ederım evet ıos 7 ıle beraber telefon bıraz yavas ama dert edeceğım bır sey değıl benım cok cok ısımı görür nokıa'dan sonra sızlerde fıyata cok ıyı dıyorsanız kacırmayın dıyorsanız aldım gıttı o zamansa
  • Ya fiyat iyi ama internete çok giren bi tip değilseniz çok iyi onu söyleyeyim :) Onun dışında kaşına kaşına kullanırsınız tek bi sorun daha şarjı az gidebilir nokia'dan sonra can sıkıcı olabilir ama alışırsınız
  • shsh kaydı varssa tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

shsh kaydı varssa tadından yenmez

Bunu nasıl anlarım hocam ?
  • Ipod touch olarak kullansan bile 400tl ederdi

• Hocam 1 aydır kullanıyorum kanser oldum o kadar kasıyor ki. Whatsappın açılması 1 dakika sürüyor

Tavsiyem üstüne 75 lira falan daha koyup s3 al.
  • internette onunla ilgili prg var ama bence sahibine sor o bilir jailbreak yaptıysa kesin vardır
  • Fiyat iyimiş telefon çok iyi olmasada (performans olarak 4yıllık telefon) günümüzde yapamayacağın şey yok gibi sadece biraz kasıyor ama nokiadan sonra çok farklı hissettirir kaliteyi hissedersiniz 375TL ise iyi fiyat ayrıca shsh mevzusu downgrade yani sürüm düşürmek için gerekli ilk aldıgınızda pek umursayacagınızı sanmıyorum ama eğer düşürürüm diyosanız shshsiz de düşürülebiliyor iphone 4 ama ilk bi kaç ay bu işlerle uğraşmazsınız zaten sonra jailbreak mevzusunu falan öğrenirsiniz şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Hocam 1 aydır kullanıyorum kanser oldum o kadar kasıyor ki. Whatsappın açılması 1 dakika sürüyor

Bende ip 4 kullanıyorum. 7.1 sürüm var. Vatsap en fazla 6 saniyede acılıyor. Senin telde sorun var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otavukcuglu

Fiyat iyimiş telefon çok iyi olmasada (performans olarak 4yıllık telefon) günümüzde yapamayacağın şey yok gibi sadece biraz kasıyor ama nokiadan sonra çok farklı hissettirir kaliteyi hissedersiniz 375TL ise iyi fiyat ayrıca shsh mevzusu downgrade yani sürüm düşürmek için gerekli ilk aldıgınızda pek umursayacagınızı sanmıyorum ama eğer düşürürüm diyosanız shshsiz de düşürülebiliyor iphone 4 ama ilk bi kaç ay bu işlerle uğraşmazsınız zaten sonra jailbreak mevzusunu falan öğrenirsiniz şimdiden hayırlı olsun

Pek sanmıyorum hocam telefonda ıos 7 vardı az kasması var ama cok barız değıldı yeterlı benım ıcın yardımınız ıcın tesekkür ederım

@dolcia

Hocam ınceledığımde o kadar gec acılma gıbı bır durum yoktu gayet actı kısa bır sürede

• Fiyat gayet uygun bence hic kacirma kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Hocam 1 aydır kullanıyorum kanser oldum o kadar kasıyor ki. Whatsappın açılması 1 dakika sürüyor

Bende ip 4 kullanıyorum. 7.1 sürüm var. Vatsap en fazla 6 saniyede acılıyor. Senin telde sorun var

Hocam normal açılışı çok geç değil fakat mesaj geldi diyelim whatsappı açıyorum mesajların gelmesi rahat 30-40 saniye sürüyor yeni restore ettim çözüm ne olabilir

• quote:

Ya nerde 1 dakika hocam atmayın 3.5 4 saniye sürüyor en fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat güzel şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Atma birader din kardeşiyiz. Eşimde ios 7 ip4 var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.