Şimdi Ara

iPhone 4 arka cam paramparça oldu :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kulaklığı açmaya çalışırken telefon alçak mesafeden parkeye düştü bir baktım arka cam tuz buz olmuş çok şaşırdım yani cam sesi geliyor o kadar kırıldı tamamen paramparça

İstanbulda nerede yaptırabilirim uygun fiyata ya da cam alsam takabilecek biri var mıdır ben pek beceremem daha önce denedim elim yatkın değil

Ön tarafta falan sorun yok zaten direk arka tarafın üstüne düştü telefon

• Bu arada şimdi izledim de arka kapağı takmak aşırı basitmiş ya kendim de yapabilirim uygun fiyatlı arka kapak nereden bulabilirim acaba cihaz emanet ondan acele etmek lazım
  • Yukarı
  • sahibine söylemeyecek misin _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

sahibine söylemeyecek misin _?

Hocam sahibi annem de geçici olarak ben kullanıyorum söylerim tabii ki ama bir an önce düzeltmek gerek
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun garantili ise orj almanı tavsiye ederim ama nerde bulunur tabi bilemem
  • Geçmiş olsun.
  • Al tak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar ben de alıp takmayı düşünüyorum ama uygun fiyata kapak nerden alırım ve şu alttaki ufak vidaları açmak için gereken tornavidayı nereden bulabilirim adı nedir acaba?
  • 6 dolar fiyati bir cok yerde bulabilirsin yardimci olurlar sana gidersen bi telefoncuya

• Yukarı
  • Aynısı eski telefonumun başına geldi(iPhone 4). Kardeşim kullanıyordu onu, o da cebinden telefonu sırüstü düşürmüş arkası parçalandı. Cuma günü Genius Bar randevusunda sorma imkanı buldum 66 TL + KDV ile orijinal kapak ile değişim yapıyorlar.

Kardeşim bu şekilde çatlaklar arasına boya doldurarak güzel bir şekil yaptı. Fotoğraf temsili ama buna yakın oldu. Eğer iPhone beyaz ise yapabilirsin, hoş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 26 Ekim 2014; 6:02:07 >

• Gittigidiyor.com dan almıştım tornavidasıyla gönderiyorlar 5 dakika dahi sürmüyor değişimi

• quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Bu arada şimdi izledim de arka kapağı takmak aşırı basitmiş ya kendim de yapabilirim uygun fiyatlı arka kapak nereden bulabilirim acaba cihaz emanet ondan acele etmek lazım

Ben ön cami bile degistim tabi montajdan sonra wifi antenini unutmusum disarda iki kere geri soktum o yuzden

• Geçmiş olsun hocam :( 5 6 $ kık bi kapak al kendşn bile takarsın alttaki 2 vidayı söktüğünde kendi çıkıyor zaten

• No ss no guven

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim yapmaya karar verdim arkadaşlar bugün gidip telefonculara bakacağım ama sanırım kazık fiyatlara satıyordur hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

Aynısı eski telefonumun başına geldi(iPhone 4). Kardeşim kullanıyordu onu, o da cebinden telefonu sırüstü düşürmüş arkası parçalandı. Cuma günü Genius Bar randevusunda sorma imkanı buldum 66 TL + KDV ile orijinal kapak ile değişim yapıyorlar.

Kardeşim bu şekilde çatlaklar arasına boya doldurarak güzel bir şekil yaptı. Fotoğraf temsili ama buna yakın oldu. Eğer iPhone beyaz ise yapabilirsin, hoş duruyor.

Faciayı fırsata çevirmek , bu olsa gerek

• İstanbulda oturuyosan veya tanıdığın varsa toptan satan yerler illaki vardır bul oralardan al kazıklanma

• Aynen o misal oldu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.