Şimdi Ara

İPhone 5s gold kamera hakkında gorusleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Discovery nin 8mp ile 5s in 8mp ne fark var ?
    LG G3 un 16mp den de iyi olduğunu söyleyen var bana bunu aciklayin kamera yönünden nas bur telefon ?

Bu arada 12 gün sonra aliyorum. (kredi kartimin cikma suresi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• goldların kamerası silver ara göre daha iyi diye biliyorum
  • version53 kullanıcısına yanıt
    Peki discovery 8mp ve LG g3 13mp gore iphone 5s 8mp olmasına rağmen iyi performans sağlar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: linyit43

Peki discovery 8mp ve LG g3 13mp gore iphone 5s 8mp olmasına rağmen iyi performans sağlar mi ?

dediğim gibi gold un kamerası gerçekten daha iyi öbür renklere göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 25 Ekim 2014; 23:16:52 >
  • Gold'un kamerasının iyi falan olduğu yok ..Arkadaş dalga geçiyor sanırım çözemedim ben hala .. Gold sadece renkle alaklı ..Asıl sorununza gelince önemli olan 8mp değil kullanılan lensin kalitesi .. Discoverydeki 8 le iphone 6daki veya 5sdeki 8i karıştırmayın lütfen ..Şöyle düşün apple 1 gb ramle 2gb lık telefonlardan daha hızlı telefonlar üretiyor :)
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Discovery bi tane oyunu kasiyordu ancak 512mb Rami olan iPhone 4 catir catir acti. Dediginiz gibi olması gerek. Zaten adamlar boşuna tüm serilerde 8mp koyup model farkina gore fotoğraf kalitesi artirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: linyit43

Discovery bi tane oyunu kasiyordu ancak 512mb Rami olan iPhone 4 catir catir acti. Dediginiz gibi olması gerek. Zaten adamlar boşuna tüm serilerde 8mp koyup model farkina gore fotoğraf kalitesi artirmiyor.

Android 512 mb ramin 300 ünü kullanırken ios 50sini kullanır o yüzden rahat çalışır Şunu belirtiyim yanlız iphone 5sdeki 8 le iphone 6daki 8de aynı değil ..Lensleri hep değiştirip kaliteyi artıyorlar ama bunu gıdım gıdım yapıyolar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.