Şimdi Ara

AKASYA APPLE STORE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berksenayy -- 26 Ekim 2014; 21:46:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Degisikmis☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel olmus eline saglik kardesim

• Eline sağlık!! Bugun bende gittim gördüm gayet sade ve şık klasik Apple Store! Bi an önce genius randevusu almak lazım
  • sarolious kullanıcısına yanıt
    Çok güzeldi gerçekten ilk randevu benimdi gayet hoş bir şekilde karşıladılar. iPadi Değiştim.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: berksenayy

Çok güzeldi gerçekten ilk randevu benimdi gayet hoş bir şekilde karşıladılar. iPadi Değiştim.

Sitede hata veriyordu sabah heralde bende 12 de almaya çalışacağım 4 tane donanımsal sorunlu iPhone var elimde 1 5s 3 5 :( Senin iPad de ne sıkıntı vardı?
  • Eline sağlık
  • Güzel çekim olmuş ben de 9da oradaydım gidenler fark etti mi bilmiyorum güvenliklerin bir kısmı Türk değildi. Minik,şeker bir mağaza olmuş çalışanlar ilgili ve cana yakındı keşke diğer teknomarkette çalışanlar da apple store çalışanlarını örnek alsa

• Beğenerek izledim kardeşim eline sağlık :)
  • Eline sağlık, forumda daha önce de video paylaşmıştın sanırım, en iyisi bu olmuş, hatta dürüst olayım müsadenle, bir bu iyi olmuş. Eline sağlık.
    Video haricinde sana ve tüm forum üyelerine sormak istiyorum, gidenler ne için gittiler? Açılış görmek, bu ana tanık olmak için mi sadece?
    Yoksa i6 stoğu falan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple çalışanı arkadaşımı gördüm güzel :)
  • apple kullanıyorum biraz pahalı olduğunu düşünsem de serbest piyasa ekonomisi adam bi marka ve fiyatını kendi belirliyor ancak bu denli fanatik değilim yani burda emperyalizm muhabbetine girmiycem tabi ki ama yine de bu kadar fanatikliği antipatik buluyorum beni eksileyebilirsiniz arkadaşlar ama gerçekten anlamsız geliyor bence çoğu insana da öle geliyodur evet evde oturup atomu parçalamıyorum ancak etraftaki insanlar bi çaba bir hayat mücadelesi içinde o kuyruktaki insanlar durup bir dakika da olsa kendine napıyorum ben lan ne işim var bu olayın içinde demeliler demem o ki parasını verip satın aldığınız markanın kölesi olmayın adam orda üşenmemiş karton hazırlamış abd bayrağı türk bayrağı steve job vs komik yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KissOfH3ll -- 26 Ekim 2014; 5:26:59 >
  • KissOfH3ll kullanıcısına yanıt
    Hemde ne komedi takim tutar gibi cep telefonu markasi tutuyorlar.

• Eline saglik guzel olmus

• Nerde o zorludaki açılışta olan heyecan

• Guzel olmus

• Video güzel ama o saatte o kadar insan sıra falan komik yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

Video güzel ama o saatte o kadar insan sıra falan komik yani.

Ben 6:30 da gittim oradan gelenleri attım

• Süper

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.