Şimdi Ara

Iphone 5 Surekli Sebeke ariyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese arkadaslar benim sorunum su: telefon durdugu yerde birden cekmemeye basliyor ve oylece kaliyor, simi cikarip taksam da reset atsam da hicbirsey degismiyor, hatta simi cikarip bos kullansam bile hala "sim yok" yerine hala "sebeke araniyor" gozukuyor. Ara ara takip cikarirken vs duzeliyor 2-3 gun sorun olmuyor sonra birden tekrar basliyor kafayi yedirtti artik ne yapmak lazim herkese iyi aksamlar tesekkurler.

• sorun yazılımsal ise bi restore et düzelmez ise şebeke anteni değişicek .
  • restore+backup yaparsam ayni hesap mi olur yoksa duzelebilir mi?
  • aynı sorun bendede vardı restore attım cihaza 1669 hatası verdi cihaz su an oyle kaldı..sim kartı taktıgımız yer nemlenerek bu soruna yol acıyomus sanırım arastırdıgım kadarıyla ilerdede sana 1669 hatası verebilir
  • su an geldi mesela kendi kendine.sim kartimi kendim kesmistim ama 1-2 yildir kullaniyordum bir sorun olmamisti.yarin gidip yeni bir sim kart almayi planliyordum.ilgisi var midir sizce?
  • Geçmiş olsun hocam, sim kartını orjinal olarak kullan, eğer yine aynı sorunu yaparsa işte ozaman üzülerek bildiririmki servis yolu görünüyo :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sim kart sorunudur o gidib yeni nano sim kart al
  • tesekkurler oyle gibi gozukuyor galiba :( bu cihaz yurtdisindan alinmisti ve applein tus sorunu nedeniyle yaptigi degisim kapsaminda turkiye zorlu centerda yenilenmisti,bunun garantisi hali hazirda var midir yoksa disarda ne kadar bayilcaz bu ise acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

sim kart sorunudur o gidib yeni nano sim kart al

sim karti olsa sanki "no sim" yazar gibi geliyor hocam ya karti goremeyip bu sanki baska bi sorunmus gibi.cunku karti soksem bile operator aramaya devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayanka -- 25 Ekim 2014; 23:30:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayanka

quote:

sim karti olsa sanki "no sim" yazar gibi geliyor hocam ya karti goremeyip bu sanki baska bi sorunmus gibi.cunku karti soksem bile operator aramaya devam ediyor

cihazin eger zorluda degistiyse kesinlikle yenisi verilir her hangi bir sorunun olursa ve sim kartdan ola bilir siz dediginizde bir ihtimal ama bence sim kart sorunu ve saat in yalnissa telefonda ondanda kaynaklana bilir
  • quote:

quote:

quote:

cihazin eger zorluda degistiyse kesinlikle yenisi verilir her hangi bir sorunun olursa ve sim kartdan ola bilir siz dediginizde bir ihtimal ama bence sim kart sorunu ve saat in yalnissa telefonda ondanda kaynaklana bilir

garantiye giriyor yani oyle midir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

sorun sim kartdaysa tabiiki girmez baska bir sim kartla dene ilk once

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sorun sim kartdaysa tabiiki girmez baska bir sim kartla dene ilk once

yeni bir sim kart aldim bugun turkcellden fakat hala sorun var. apple stroea gittigimde de randevu almami soylediler. galiba gece saatlerinden once alinmiyor yogunluktan oturu su an.

sorun donanimsal anlasilan

• evet donanimsal gece 00.00 da ala bilirsin gelicek haftaya randevuyu tabii ala bilirsen
  • yine de bir backup alip restore atayim diyorum bir ihtimal duzelir madem o kadar zaman var
  • quote:

yine de bir backup alip restore atayim diyorum bir ihtimal duzelir madem o kadar zaman var

evetbirde onu dene belki duzelir olmazsa randevu al gidib degistir yenisini versinner alamazsan yani acil lazimsa parayla randevu satan bazi cakallar var onlardan mecbur almalisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.