Şimdi Ara

FM 2015 | Fenerbahçeliler Derneği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
1
Favori
12.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam hemen ilk sezonda sow u yüksek değere satmışsınız ben de ligin 19.haftasındayım şuan liderim ama bu bütçeyle kimseyi alamadım tabi bi tek weboyu gönderdim 350b e 2.sezona başlarken o fiyata sow u nası gönderebilirim acaba :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calderon7

hocam hemen ilk sezonda sow u yüksek değere satmışsınız ben de ligin 19.haftasındayım şuan liderim ama bu bütçeyle kimseyi alamadım tabi bi tek weboyu gönderdim 350b e 2.sezona başlarken o fiyata sow u nası gönderebilirim acaba :d

Sow iyi onuyorsa alirlar yine en az 15 milyon euroya satarsiniz bence, yuksek maasi olan futbolcuları satin ya da sozlesmesini yenilemeyin o maas butcesini de transfer butcesine cevirin baya oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Sow iyi onuyorsa alirlar yine en az 15 milyon euroya satarsiniz bence, yuksek maasi olan futbolcuları satin ya da sozlesmesini yenilemeyin o maas butcesini de transfer butcesine cevirin baya oluyor.

sezon başında tam enesle anlaşırken paramız çıkışmadı barçaya kaptırdık sonra sow çok iyi oynayınca kıramayıp sözleşme yaptık
    tecrübesizlikten çok çekicez anlaşılan :D

• arkadaşlar ilk sezonu şampiyon bitirdik yeni başkan 6m civarı bir bütçe verdi yalnız transfer sıkıntım çok büyük sezon öncesi kimseyi almadım alamadım

öncelikle gol kralı olan sow a yeni sözleşme yapmıştım onu satmayı düşünmüyorum zaten emenike ilk gidicek oyuncu belirledim almayı planladığım oyuncular vardı

şöyle kaydetmeden hızlıca ağustosa kadar oynadım ama şuan çok kötü durumdayım ne emenike gitti ne başkası geldi zivkovic jkaracan enes bilal basak. balanta nadir çiftçi kimse gelmiyor ya transfer olmuş ya da yeni sözleşme yapıyor elim kolum bağlı ne param oldu ne yeni oyuncum(ozan hariç)

şimdi bana bir yol gösterin tekrardan haziran başından oynayacağım dediğim gibi nasıl yol izlemeliyim ne önerirsiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javier Pena -- 16 Aralık 2014; 22:27:47 >
  • Sowu sat, Savitsky'yi al çok çok ucuz, enes ve ozan'ı al (Sözleşmelerini iyi yap ki sana gelsinler yoksa büyük takımlara gidiyorlar) Humam Tariq'i alabilirsin, Zivkovic'i al, Lucas Romero'yu almaya çalış, Alvarez Balanta'yı al, Gustavo Henrique'yi alabilirsin. Hepsini alamayabilirsin bunların bir anda ama alabildiklerini al derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 16 Aralık 2014; 22:32:44 >
  • Sow'u sat 20'ye. Ozan, Enes'i al dostum.

• quote:

Sowu sat, Savitsky'yi al çok çok ucuz, enes ve ozan'ı al (Sözleşmelerini iyi yap ki sana gelsinler yoksa büyük takımlara gidiyorlar) Humam Tariq'i alabilirsin, Zivkovic'i al, Lucas Romero'yu almaya çalış, Alvarez Balanta'yı al, Gustavo Henrique'yi alabilirsin. Hepsini alamayabilirsin bunların bir anda ama alabildiklerini al derim

hocam sow a yeni sözleşme de yapmıştım gol kralı falan oldu zaten satılık listesine koyunca hemen takımda moraller düşüyor ve hızlıca oynadım gerçi ama ne sowun ne emenikenin alıcısı çıkmadı
    enes barçaya gitti ozanı alabildim yine alırım herhalde zivkovic yeni sözleşme imzaladı humam tariq de en az 2-3 m istiyordu balanta 7,5 civarına gitmişti sanırım
    bunları hep hızlıca görmek için oynadım ama içim karardı akşam akşam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javier Pena -- 16 Aralık 2014; 22:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Sow'u sat 20'ye. Ozan, Enes'i al dostum.

hocam sow ve takımı üzmeden olmayacak galiba o iş değil mi :D
    enes 1temmuz da barçada ozan 4m civarına geliyor

• quote:

quote:

İlk sezon üzmüyor.

• quote:

quote:

quote:

İlk sezon üzmüyor.

Çok hata yaptık ilk sezon kimseyi satmadan almadan geçtik iyi olmadı.Tekrar en baştan başlamak da istemiyorum o yüzden o kadar çok soru sordum :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk sezon üzmüyor.

Çok hata yaptık ilk sezon kimseyi satmadan almadan geçtik iyi olmadı.Tekrar en baştan başlamak da istemiyorum o yüzden o kadar çok soru sordum :D

Sorun değil hocam. Ozan'ı şu an alabiliyorsan al bence kesin ama.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk sezon üzmüyor.

Sorun değil hocam. Ozan'ı şu an alabiliyorsan al bence kesin ama.

ozan 3-4 serdar azizi de 1m civarı alabiliyorum enes i kiralık alırım da sowu veya emenikeyi satmam lazım başka genç yabancı tarzı oyuncu alabilmek için

• Sow benım oyunda 25 tane filan atarak gol kralı oluyor arkadaslar.Galatasaray'ı yönetiyorum.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Fenerde oynayinca da atiyor masallah

• Yalnız fener takımı çok yaşlı birde maaşlar yüksek,tıpkı GS gibi. Para edenleri elden çıkarıp,genç ucuz oyuncuları takıma katmak gerek. Yoksa mali durum düzelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Yalnız fener takımı çok yaşlı birde maaşlar yüksek,tıpkı GS gibi. Para edenleri elden çıkarıp,genç ucuz oyuncuları takıma katmak gerek. Yoksa mali durum düzelmez.

O yüzden sowu satiyoruz işte genelde :)) sowun transfer geliri + maaşıyla bir suru futbolcu aliniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 17 Aralık 2014; 18:16:53 >
  • İlgili olanlardan bilgi rica ediyorum arkadaşlar.

İlk sezon sadece Ozan Tufanı aldım. Sezon boyunca Sow, Emenike, Caner zaten hep izleniyor kafaları karıştırılıyor sürekli bi gitmek istiyorlar. Bende istenilen bonservisi 15 milyon euro ya çektim ki yalandan bi teklif geldiğinde yönetim otomatik onaylamasın diye.

2.Sezonun başında Sow'u 15 milyon euro ya, Emenike'yi de 20 milyon euro ya sattım. Fakat gelin görün ki transfer bütçem hala 2 milyon euro.

Bu nasıl olacak abi ? Yönetim de değişti. Nasıl bir krizde bu klüp ? Bir de bu ikisini satınca Diego vay efendim takımın en iyi oyuncularını niye sattın deyip takımı karıştırıp moralleri düşürüyor. Daha iyisini alacağım demeden tatmin olmuıyorlar. Daha iyisini nasıl alacağım 2milyon euroya ? Daha ne yapayım yani selçuk şahini 40 milyon euro ya satacak halim yok takımın en formda isimlerini gayette makul hatta duruma göre yüksek bir tutara satıyorum. Nasıl hala transfer bütçem olmuyor ? Dikkatinizi çekiyorum klübün kasasına öyle taksit maksit değil net peşin toplamda 35 milyon euro para girdiği takdir de ki şampiyon oldum türkiye kupasını aldım ordan da gelen gelirler ile beraber hala 2 milyon euro transfer bütçesi nası bi tezatlık ?

Kredi borcu diyor bilmem ne diyor o zaman yönetim niye değişti ? Aziz Yıldırım kalsaydı madem bataktık onunla da batak olacaktık ne anladım o öpüşten ?

Fenerbahçe sürekli böyle bi krizde mi arkadaşlar ? İlerleyenlerden bilgi rica ediyorum.

Dediğim gibi 2.sezonun başındayım ve tek alternatifim oyuncu kiralamak. Bu kriz ne zaman bitiyor ?

Bu arada Sow'un yerine podolskiyi kiraladım iyi gidiyor tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gian Carlo39 -- 18 Aralık 2014; 16:00:51 >

• quote:

Sowu sat, Savitsky'yi al çok çok ucuz, enes ve ozan'ı al (Sözleşmelerini iyi yap ki sana gelsinler yoksa büyük takımlara gidiyorlar) Humam Tariq'i alabilirsin, Zivkovic'i al, Lucas Romero'yu almaya çalış, Alvarez Balanta'yı al, Gustavo Henrique'yi alabilirsin. Hepsini alamayabilirsin bunların bir anda ama alabildiklerini al derim

mesajım bulunsun
  • Oyuna haftaya tekrar başlayacağım. SS'ler eklenecek. Konu üstte kalsın.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.