Şimdi Ara

Yalova'da yeni sokak röportajı yaptık (Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1. röportajımızda hiç ilgi görmez, beğenilmez diye düşünmüştük. Olumlu yorumlar olunca yenisini yapmaya karar verdik. Yapılan önerileri dikkate almaya çalışarak yeni röportajımızı yayınladık. Sizce nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyoruz

Bir önceki yani ilk röportajımız

Güncelleme:
    Facebook sayfamızıda beğenebilirsiniz:https://www.facebook.com/YalovaCevapliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj batuhan -- 16 Kasım 2014; 17:01:41 >

• Bence gayet güzel olmuş. Izlerken baya güldük.

Hayır Opel astra diyen abi Neyin kafasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ara çektiniz ?

• Opel Astra'mı alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @hty.enyalios Merhaba, sanırım pek komik olmadığını farklı cümleyle ifade etmek istediniz yada ben yanlış anladım. Bu işin görünmeyen tarafı oldukça zor onlarca insan durdurduk hiç biri kabul etmedi röportaja katılmayı. Katılanlarda genelde orta yaşlarda insanlar olunca yanıtlar ciddi oldu pek bir komiklik yakalayamadık ne yazıkki

@motoriko77 Bugün çektik
  • Madem ıssız adaya gidecen çocukları niye alıyorsun ablacım??? Ülkem insanı zihniyeti işte yine de çok sıcak kalpli
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

@hty.enyalios Merhaba, sanırım pek komik olmadığını farklı cümleyle ifade etmek istediniz yada ben yanlış anladım. Bu işin görünmeyen tarafı oldukça zor onlarca insan durdurduk hiç biri kabul etmedi röportaja katılmayı. Katılanlarda genelde orta yaşlarda insanlar olunca yanıtlar ciddi oldu pek bir komiklik yakalayamadık ne yazıkki

@motoriko77 Bugün çektik

Bilseydim merkeze inerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: motoriko77

quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

@hty.enyalios Merhaba, sanırım pek komik olmadığını farklı cümleyle ifade etmek istediniz yada ben yanlış anladım. Bu işin görünmeyen tarafı oldukça zor onlarca insan durdurduk hiç biri kabul etmedi röportaja katılmayı. Katılanlarda genelde orta yaşlarda insanlar olunca yanıtlar ciddi oldu pek bir komiklik yakalayamadık ne yazıkki

@motoriko77 Bugün çektik

Bilseydim merkeze inerdim

Hocam çok iyi olurdu valla. Röportaja katıcak insanı zor buluyoruz. Bir kişiyle bile röportaj yapmak çok değerli oluyor bizim için. Bir sonraki röportaj gününde size PM atarım hocam unutmazsam

• Rizörvıd

• Ahahahaha Opel Astra diyen adam neyin kafasını yaşıyor acaba
  • O değilde şu İnkılap ismindeki vapur ne ayak ya terminalin yanındaki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj batuhan D kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim cidden beğendim :D

• Güzeldi Opel astra yı alan adam da iyiymiş
  • güzel olmuş. en felsefi düşünceleri araştırma sahilindeki şarapçı amcalarda bulabilirsin
  • @ElUltimoDiez #10 Teşekkürler hocam. Bir dahakine deneyebiliriz

@hty.enyalios Teşekkür ederiz hocam. Ben yanlış anlamışım

@Limon- Detaylı bilgim yok zamanında belediye almıştı sanırım restore edip müze haline getiricekti. Ama hiç bişey yapılmadı orada çürüyor. Bir zamanlar içi hep tinercilerin yuvası falan olmuştu tellerle çevirdiler etrafını.
  • sarışın sarışın sarışın.
  • Devamini bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

O değilde şu İnkılap ismindeki vapur ne ayak ya terminalin yanındaki

Onu restore edip restaurant yapıcaklardı ama ne oldu bilmiyorum öyle kaldı.

Uzun süre tinercilerin mekanı olduktan sonra artık yaparlar diye düşündük ama adamlar tel çevirmekle yetindiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERIC CLAPTON -- 26 Ekim 2014; 10:31:55 >
  • @ERIC CLAPTON Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam

@tayox06 Devamını getirmeye çalışıcaz hocam teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.