Şimdi Ara

Sizce westte geçmelimiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce 1:20 saatlik maçı adc nin afk kalması üzerine yenildik.Sonra gg izi sesleri geldi ben yine çıldırdım duvara yumruklar vb. Her maçtan 6 da 2 si böyle afk lar feedlemeler en sonunda sinir hastası olucam.

Westte daha düzgün insanlar var diyorlar sizce geçmelimiyim ? Gümüş kümedeyim bu arada. Yaklaşık 1 yıldır farklı hesaplarda oynuyorum.

• Oyunu bırak sen kardeşim. Sinir hastası olma.
  • west'teki düşük eloların çoğu türk ki. geçsen de türklerle oynayacaksın yani. blokla geç ben her maç takımın en az yarısını engellemek zorunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Oyunu bırak sen kardeşim. Sinir hastası olma.

Her el yenilince tabiki böyle birşey yapmıyorum bunun bir oyun oldugunun farkındayım.

Fakat "mid salmadılar feedliyorum" "kese attı ben afk" diyen insanlar geldikçe ve bunu 1 saatlik maçta yaparsalar herkes sinirlenir.
  • Sen cidden bırak oyunu sorunların var. Bi de weste gecip orayı da bozma zaten bozuldu bozulacagı kadar...
  • Burada da var flame-blame yapanlar. Türkiye serverına göre daha az ama yinede var. Burada da cinnetler geçirirsin yani. Sen bi özeleştiri yap bence. Bu oyun için o kadar sinir stres değer mi bi düşün. Bundan sonra sakin olabileceksen gel Weste. Flame yapanlar var ama yetenekliler. Herkese küfür edip oyun taşıyanlar var yani. Türkiyedeki gibi bilerek feedleme olayı yok.
  • Weste geçsen bronz atıcak yine aynı olucak bosver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabikide geçmelisin. ben westteyim kafam rahat
  • eeet
  • Kesinlikle

• Sizin gibi adamlar geldi kalite git gide düştü .gelme kardeşim

• Eksileyen Adam kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 50 dk süren maçta adamlar 30 dk 3 inhibitörü yokken oyun verdiğimi biliyorum bu tipler yüzünden...İllaki hata yaparlar kötü oynarlar ama hiçmi laf dinlemez bu insanlar yapması gerekenide söylediğimiz halde yapmayıp dediklerini duyunca bende baya sinirleniyorum. Adam solo salıp sup aldı. Totem itemi alırmısın problem yaşıyoruz dedik aldı ama 1 tane bile atmadı. Niye atmıyorsun atarmısın dedik'de banane dedi :D Yani çekilecek sinir stres değil gerçekten.
  • Gelme

• eune veya na git euw da çok fazla Türk var

• Amacın lig atlamak değilse westi tavsiye ederim,az çok oyun oynuyorlar yine, tr deki gibi 2vs2 , 2vs 1 falan oynamıosunuz. yok lig atlamaksa çok değişen bişey olmuyor.TR de özürlüler yüzünden kaybedion burda biraz karşının iyiliğinden biraz takımındakilerin kötülüünden kaybedio genelde.
    Gold 2 yim plat olmaya çalışıom.Silverdan bronza atarsa oralar nasıl olur bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.