Şimdi Ara

Biyoloji İçin Video Ders (Ücretsiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
25
Favori
4.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biyolojiyi sona bırakma, buyur buradan başla.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLLFjYcKh-t8SR0bWbyOZRVDlcBWZYR51x

www.seninbiyolojin.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.At -- 9 Şubat 2015; 3:01:52 >

• up
    canlı dersler başladı.
    facebook.com/groups/seninbiyolojin/ 'i takip edin, diğer dersleri kaçırmayın.
  • up2
    Bu arada bazı arkadaşlar benim anlattığımı sanıyor. Ben anlatmıyorum, Aras Tuğcu hocamız anlatıyor. Ona da buradan selam olsun.
  • Sistemler ve bitkiler ne zaman gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel gibi takipteyiz diğer konuları bekliyoruz.
  • Guzel ve akılda Kalıcı anlatmış. Aklımda kaldı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

Sistemler ve bitkiler ne zaman gelir?

Gelecek Konular:
    4.bölüm : Vitamin ve Mineraller (Yayınlandı)
    5.bölüm : Nükleik asitler ve Atp
    6.bölüm : Enzimler
    7.bölüm : Hücre ve Organelleri
    8.bölüm : Madde taşınımı
    9.bölüm : Solunum
    10.bölüm : Fotosentez
    11.bölüm : Mitoz Bölünme
    12.bölüm : Mayoz Bölünme
  • Mr.At M kullanıcısına yanıt
    Takibe aldim hocam. Cok tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun hocam geri kalanı bekliyoruz. Cuma gününe kadar hücreye kadar yetişir mi hocam?
  • Çok güzel beğendim

• Çok teşekkürler.

• Merhabalar ben video dersleri anlatan kişiyim. İyi dilekleriniz için ve konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim. Amacım Biyoloji'nin bir ezber dersi olmamasını sağlamaktır. Bunuda ücretsiz bir biçimde yapacağım. Dersleri olabildiğince yetiştirmeye çalışsamda bazen aksaklıklar çıkabiliyor. Kendimde kpss sınavına hazırlandığım için biraz yoğun çalışıyorum. Ama elimden geldiğince uygun vakitlerde ders anlatımlarına devam edeceğim. Sizlerden isteğim bir grup oluşturdum oraya katılmanızdır.https://www.facebook.com/groups/seninbiyolojin/ adresine katılırsanız derslerle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

• up3
    görmeyen gelsin
  • up4
  • quote:

Orijinalden alıntı: seninbiyolojin

Merhabalar ben video dersleri anlatan kişiyim. İyi dilekleriniz için ve konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim. Amacım Biyoloji'nin bir ezber dersi olmamasını sağlamaktır. Bunuda ücretsiz bir biçimde yapacağım. Dersleri olabildiğince yetiştirmeye çalışsamda bazen aksaklıklar çıkabiliyor. Kendimde kpss sınavına hazırlandığım için biraz yoğun çalışıyorum. Ama elimden geldiğince uygun vakitlerde ders anlatımlarına devam edeceğim. Sizlerden isteğim bir grup oluşturdum oraya katılmanızdır.https://www.facebook.com/groups/seninbiyolojin/ adresine katılırsanız derslerle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

1.dersten başlıyorum. YGS konularını halletsem yeter :) Çok bir şey de istemiyorum Biyolojiden 7 net yeterli bana :) ama ezber olduğu için hep soğuk duruyordum bu derse.İnş dersleriniz işimi görür.Akşam derslerinizi izlemeye başlıyorum. Çalışmalarınız için şimdiden teşekkür etme lüzumu gördüm. Hele ki böyle bir çalışmayı ücretsiz yapmanız. Emeğinize sağlık hocam

• Hocam bi kaç ay sonra ücretli yapmayında behzat hoca gibi

+takip
  • Ücretsiz devam edeceğiz arkadaşlar. Bu hafta fotosenteze kadar geleceğiz. Takipte kalınız.
  • Ilk dersi izledim biraz ozet gibi geldi sizce nasil

• seninbiyolojin kullanıcısına yanıt
    Hocam en yakin canli ders ne zaman olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: onurkaraas

Ilk dersi izledim biraz ozet gibi geldi sizce nasil

1.bölüm yani Bir Bilim olarak Biyoloji konusu zaten normalde anlatılmayan bir konudur. Ben Meb kitabında var diye yinede ayrıntısına kadar anlattım. Buradan belirttiklerimin dışında soru geleceğini zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.