Şimdi Ara

İphone 5s de 8.1 geçmelimiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.0.2 geldi geçmedim bekledim baya şimdi 8.1 de takip ettim kimi iyi kimi kötü diyor ne yapmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben gayet memnunum geçebilirsin bence.
  • Bence go go

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran süreniz ne kadar ben 5 saati bulursam şükrediyom hep 3g açık

• Pili bilmem de sorunlu deniliyor genelde hele jb varsa hiç tavsiye etmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    Valla 7.1.2 deyim başka sürüm kullanmadığım için başka sürüm korkuyom geçmeye stabileteyi kabederiz diye jb ile işim olmaz

• 3G kullanmıyorum ihtiyaç olmadıkça ki Turkcell 2G işimi görüyor açıkcası.7 saat ekran süresi alıyorum ama telefon yeni daha bataryası falan o yüzden olabilir.
  • Ben de geçip geçmeme arasında tereddütte kaldım. Geçen arkadaşlar memnun mu?
  • Valla benimde 1 aylık işte

• Buyur kardeşim bu benim batarya Performansı aklına ne geliyorsa kullanıyorum ihtiyacım olanı tabi gereksiz programlardan nefret ederim ihtiyacım olan herşeyi yapıyor Sağolsun 8.1 pil olmuş bu sefer tek problem gözlemledim oda çok kısa wlan Bağlantı kesiliyor arada

valla resim yükledim ama görünmüyor yöneticiler uyumazsa düzelecek insallah
     İphone 5s de 8.1 geçmelimiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godzilla34 -- 26 Ekim 2014; 1:12:03 >

• 7.1.2 de iseniz 8.1.1 bekleyin derim.halen sorunlar var 8lerde

• Sadece bir güncelleme geldi fakat kullanıcı yorumları çok tutarsız, bunu apple dan beklemezdim. 7.1.2 deyim ama geçsemmi geçmesemmi çok kararsızım. Stabil mi ? Pil süreleriniz uzadımı kısaldımı? Hiçbiri için tutarlı yorumlar yok. Trolün biri 9 saat kullanım süresi atmış biri 13 saat atmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanYazgan.

Sadece bir güncelleme geldi fakat kullanıcı yorumları çok tutarsız, bunu apple dan beklemezdim. 7.1.2 deyim ama geçsemmi geçmesemmi çok kararsızım. Stabil mi ? Pil süreleriniz uzadımı kısaldımı? Hiçbiri için tutarlı yorumlar yok. Trolün biri 9 saat kullanım süresi atmış biri 13 saat atmış.

Bende 7.1.2 Jailbreakli bekliyorum. Bakalım o kadar çok ironik mesajlar var ki kime inanacağımı şaşırdım
  • 8.2'yi beklemenizi tavsiye ederim, Apple güncelleme politikasını değiştirdi.iOS 8.1'de animasyonlarda kasmalar var.Sık sık fps düşüşleri yaşıyorum.
  • Kesinlikle tavsiye ederim. Pil sorunu ise yok. Konum var zaten pil ile ilgili 3 günlük. Bence beklemeden şebeke sorunu da yok kesinlikle geçmelisiniz.

• Kesinlikle geçmelisin.

• kesinlikle geçmemelisin...
  • Bakalım ozman geçelim

• ben 7.1.2 den 8.1 e geçtim. akıcılık veya pil süresinde bir farklılık hissetmedim.

Ayrıca fark olmamalı. Bu bir iPhone 4 değil. 64 bitlik arm v8 işlemcimiz var
  • Ben geçtim memnunum geçebilirsin. Bir sıkıntı yok, pişman olmadım geçtiğime.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.