Şimdi Ara

Ps Vita 3g 32 Gb + 2 oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ps Vita 3g 32 Gb + 2 oyun
    Arkadaşlar Ps Vita'mı oynamadığım için satıyorum. Çizik yoktur. Media Martk'dan 700 lira aldım ve içinden kart çıkmadığı için Kadıköy'den 32 gb'lik bir hafıza kartı aldım. Hafıza kartı 200 liraydı. Ben ikisini birlikte 600 TL'ye bırakıyorum. Vita ile birlikte 2 oyun verdiler alt tarafa resimlerini ekledim. Ürünün 1 yıl 10 ay civarı garantisi vardır. Kutusu ve içindekilerle yollayacağım. İstanbul içi elden de verilebilir. Kutusu ve içindekilerle yollayacağım.
    Oyunlar ;
    Soul Sacrifice ve Killzone Mercenary

http://www.sanalpazar.com/Ps-Vita-3g-32-Gb-2-Kutulu-Oyun__isp33944601

Tel No: 0538 622 85 60
    Selim Şahin
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Ekim 2014 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Forumdaki diğer Vita ilanlarındaki fiyatlara bakarsanız daha yerinde bir fiyat biçebilirsiniz. Vita'nın sıfırları el yakarken ikinci elleri çok çok ucuz. Ucuz olanlar bile alıcı bulamazken sadece 150 liralık bir zarar ile 750 liradan satmanız pek kolay değil. Herşeye rağmen sizin ilanınız, fiyatı siz belirlersiniz. Bize kalansa fiyatların iyice dibe vurmasını bekleyip uygun fiyattan bir tane satın almaktır.

Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.