Şimdi Ara

1991 Kartal Gündüz Ledi/Farı [YAPTIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar daha öncede burada konu açıp fikirlerinizi almıştım. Led'ler tam olarak istediğim mavimsi ışığı vermese de halledilebilir bir ışık veriyor. Camın önüne açık mavi renkli bir folyo çektim mi o iş tamam olur.

Sizce uygulama yeri nasıl olmuş?

Yakışmış mı ? Yakışmamış mı ?

edit:

Yapılış ; Kullandigimiz led modüllerin +12V uclari ile ground uclari birbirlerine paralel olarak koprulendi. Daha sonra (-) ucu doğrudan akuye baglandi. (+) kablomuzu aracin on paneline götürdükten sonra 3 kontakli switch kullanarak baglantimizi yaptik. Switch ten çikan ucumuza 1amperlik sigorta baglayip akumuzun (+) kutubuna bağlayarak işlemi tamamladik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 10 Kasım 2014; 20:22:57 >

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Yakışmış abartısı yok güle güle kullanın. Bence gündüz farı gerekli birşey
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, beğenilmesine sevindim.
  • nasıl yaptın hocam ben de aracıma düsünüyorum da güzel olmus
  • Güzel olmuş bence.
  • calınmaz inşallah
  • Şık olmuş elinize sağlık
  • Eline sağlık Abi.Güzel olmuş ve yakışmış.

Sis farlarının oraya doğru taksan amacını karşılarmıydı bilmiyorum ama daha şık olabilirdi.

Ya da tam farların altına gelecek şekilde olabilirdi.

Bu arada aracın çok diri duruyormuş.

Plakayı da aldım buralarda görürsem gelirim yanına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 25 Ekim 2014; 20:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Eline sağlık Abi.Güzel olmuş ve yakışmış.

Sis farlarının oraya doğru taksan amacını karşılarmıydı bilmiyorum ama daha şık olabilirdi.

Ya da tam farların altına gelecek şekilde olabilirdi.

Bu arada aracın çok diri duruyormuş.

Plakayı da aldım buralarda görürsem gelirim yanına.

Beklerim hocam.

Sis farklarının orda çok sırıttı ayrıca orası biraz eğimli. Oraya yaparsam yere bakıyordu.

Farların altına yaparsam da silecek suyu fıskiyesini sökmem gerekirdi. Orijinalliği bozmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

nasıl yaptın hocam ben de aracıma düsünüyorum da güzel olmus

Kullandigimiz led modüllerin +12V uclari ile ground uclari birbirlerine paralel olarak koprulendi. Daha sonra (-) ucu doğrudan akuye baglandi. (+) kablomuzu aracin on paneline götürdükten sonra 3 kontakli switch kullanarak baglantimizi yaptik. Switch ten çikan ucumuza 1amperlik sigorta baglayip akumuzun (+) kutubuna bağlayarak işlemi tamamladik.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

nasıl yaptın hocam ben de aracıma düsünüyorum da güzel olmus

Kullandigimiz led modüllerin +12V uclari ile ground uclari birbirlerine paralel olarak koprulendi. Daha sonra (-) ucu doğrudan akuye baglandi. (+) kablomuzu aracin on paneline götürdükten sonra 3 kontakli switch kullanarak baglantimizi yaptik. Switch ten çikan ucumuza 1amperlik sigorta baglayip akumuzun (+) kutubuna bağlayarak işlemi tamamladik.

Tesekkur ederim sagolun pek bos vaktim olnadigindan baska bahara kaldi benimki

• Elinize sağlık, çok abartılı olmamış ve hoş duruyor.Ayrıca aracınızda çok orjinal durmakta.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Elinize sağlık, çok abartılı olmamış ve hoş duruyor.Ayrıca aracınızda çok orjinal durmakta.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Teşekkürler. 14 senelik emektarımız. Biz ona bakıyoruz o da bize

•  1991 Kartal Gündüz Ledi/Farı [YAPTIM]

Bende tamponlarda ki sağ ve sol farların altında ki deliklere koymayı planlıyorum resmen arabayı tasarlayanlar ileride buraya gündüz farı koyarlar diye tasarlamış maaliyeti ne kadar oldu hocam size bu işlemin?

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Bende tamponlarda ki sağ ve sol farların altında ki deliklere koymayı planlıyorum resmen arabayı tasarlayanlar ileride buraya gündüz farı koyarlar diye tasarlamış maaliyeti ne kadar oldu hocam size bu işlemin?

http://ticiz.com/p777944-orjinal-clio-sag.html

uydurabilirsen bence bunları tak. sanki senin arabadaki yerde müsait gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Hocam biraz araştırdımda birde şu var

http://www.hepsiburada.com/liste/drl-osram-type-gunduz-ledi-6000-kelvin-378810/productDetails.aspx?productId=otm378810&categoryId=20042339#Gorseller

dümdüz tek tek led halinde değil acaba bunlar nasıl olur o deliğe oturursa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Hocam biraz araştırdımda birde şu var

http://www.hepsiburada.com/liste/drl-osram-type-gunduz-ledi-6000-kelvin-378810/productDetails.aspx?productId=otm378810&categoryId=20042339#Gorseller

dümdüz tek tek led halinde değil acaba bunlar nasıl olur o deliğe oturursa

benim önerdiğim clio 4 'ün gündüz farıydı. ama tabi zevk sizin. ben sadece önerebilirim.

• bnym97 kullanıcısına yanıt
    20tl

• Kardes guzel olmus. Sade ve hos. Marka nedir acaba. Link verirsen sevinirim.

Ben almistim sozde power ledli idi. Ama kendini zor aydinlatiyordu. Sattim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 25 Ekim 2014; 23:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Kardes guzel olmus. Sade ve hos. Marka nedir acaba. Link verirsen sevinirim.

Teşekkürler hocam buyrun

http://m.gittigidiyor.com/urun/60681321

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.