Şimdi Ara

FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
3
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profiteer

kadrom bu taktikte bu

FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği

aynen benim favori taktiğim harika taktiktir..Bu sene oynamadım ama geçen sene oynadığım kadro, taktik falan her şey aynı sağ bek hariç :)

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Linnes e en yakım isim bu vardı sağbek
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

kadrom bu taktikte bu

Demba Ba'yı kullanırken verim durumu nedir hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre A. kullanıcısına yanıt
    pozisyon gereği mi yoksa taktikten mi nedir bilemiyorum ama Ba'dan çok kanatlar ve orta alan gol atıyor mesele şuan musti çok iyi gidiyor bu aralar.. ama Ba o kadar iyi değil cidden birde çok sakatlanıyor
  • Correa'yı geçen yıl gözlemlemiştim ve alamamıştım. Bu sezon ortasında takıma alabildim 6.5'a ve canavar gibi oyuncu. Hücumun her bölgesinde oynayabiliyor. Topu çok iyi dağıtır, gol kokluyor

Amartey geleceğin Essien'i olarak görüyorum. Yavaş yavaş gelişiyor.

Emre Can'ı sene başında kiraladım. O bölgede oynatacak pek oyuncum yok, o yüzden performansı çok iç açıcı değil.

Ba, Ozi ve Töre'yi milli takım hazırlık maçına göndermedim diye bana kızdılar. Bu yıl Ba'yı satıp sağlam transfer yapmak istiyorum. Lig çok çekişmeli gidiyor. Gs şampiyon olacak büyük ihtimal

Cenk ve Pektemek toplamda 26 gollük bir katkı yaptılar. Hücumda sıkıntım yok çok şükür elbet biri atıyor. Kena-Biyik transferi çok iyi oldu beleş kapattım o transferi fazla para da istemedi.

Uefa çeyrek finalinde Leverkusen ile oynadım İlk maçta kendi evimde 5. dakikada Amartey kırmızı yiyince 3-1 yenildim ve muhtemelen elendim. Gerçi Barca ve Manu da Ş. Liginde 3. olup elenmişlerdi. Çeyrek final bir başarıdır
     FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği FM 2015 Beşiktaşlılar Derneği

• İlk sezonda şampiyon oldum takım fena gitmiyor ama rotasyon yapacak kimse yok

Demba Ba formsuz derken 30 gol attı Patlamayı Sosa ve Töre yaptı
  • Ba'yı aldığım fiyata Newcastle'a tekrar sattım. 21 milyon bütçe verdi yeni yönetim kurulu :)

Avrupa Şampyionası sonrasında Portekizden teklif geldi kabul ettim. Bu arada Bayern, Newcastle ve bir kaç kulüpten menajerlik teklifi gelmişti

Forvete Ponce'yi aldım. Almak istediğim hiç bir oyuncu gelmedi. Pektemek'i satabilirsem yabancı bir forvet daha kiralayacağım

• Pavel Kaderábek
    Martin Linnes
    Ivo Pinto
    Nyom

bu oyuncuların fm 2015 profillerini atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 18 Kasım 2014; 17:28:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Ba'yı aldığım fiyata Newcastle'a tekrar sattım. 21 milyon bütçe verdi yeni yönetim kurulu :)

Avrupa Şampyionası sonrasında Portekizden teklif geldi kabul ettim. Bu arada Bayern, Newcastle ve bir kaç kulüpten menajerlik teklifi gelmişti

Forvete Ponce'yi aldım. Almak istediğim hiç bir oyuncu gelmedi. Pektemek'i satabilirsem yabancı bir forvet daha kiralayacağım

Portekiz milli takımından mı teklif geldi? Milli takımlardan teklif gelmesi için ne yapmamız gerek. Menajeri oluştururken Milli oyuncu yapmayalımmı?

• Gerek yok ona. 2016 Avrupa Şampiyonası bitimi Hırvatistan, Rusya ve Portekizden teklif geldi Portekiz'e gittim. Bir baktım Ronaldo yok milli takımı bırakmış. Hemen özel görüşme sana ihtiyacım var ve geri döndü. Dünya Kupası elemesinde 2 maçta 2 galibiyet şu anda
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Hocam SS atabilirsen at. canımız çeksin çıldıralım gidip 80 e alayım gaza gelip
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Yarın 1100 km yol yapacağım, Müzik ayarlıyorum. Müsait olunca atarım
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam acelesi yok ,İyi yolculuklar.
  • yine şampiyon olduk üst üste 2 keş şampiyonluk.. avrupada çeyrekte elendik. türkiye kupasında yarı finalde elendik
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    oyuncu facesi bende cıkmıyor oyun orjinal nasıl yaptın :)
  • Guti-14 kullanıcısına yanıt
    Ben yapmadım dostum bir yerden aldım SS'yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun basit gibi ne bileyim. İlk yari bitti namaglubum 3, oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısıyla sezonu açtık.

takım gerçekte olduğu gibi sağ bek sorunuyla başlamış. serdar defansif olarak yeterli gibi dursa da transfer şart ben ozan tufan'ı aldım.

ba verimsiz gibi geldi. belki ben kullanamıyorum ama pektemek çok daha iyi bir seçim.

ortasaha ve kanatlar en güçlü bölgemiz. defans da keza öyle.

sezonu bitirip detaylı bir yazı yazacağım.
  • Arkadaşlar Ba ve Sosa nasıl oyunda?
  • sosa çok iyi ya kaça alabiliyoz alan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.