Şimdi Ara

iPad Air 2 de bükülüyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
0
Favori
5.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• herifin yaptığı ayrı saçmalık bunu haber diye önümüze koymanız ayrı saçmalık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam fazla kırılgan yapmışlar da ne istiyorsunuz cihazlardan be kardeşim ? Kırma bükme sende.

• Fitnenin başı APPLE da yönetim kurulu üyeliği yaparken IPHONE fikirlerini çalan, hırsız, ahlaksız erik simit denen danroboydur.

Destekçiside samsung denen yalancı, kopyacı firmadır.
  • Apple eleştirilecekse böyle saçma iddialarla değil, gerçek rezilliği ile eleştirilmeli. Çünkü güç uygulayarak lcd televizyonuda araba kaportasını da bükersiniz. 4 sene iphone 3gs, 3 sene ipad 2, 2 sene macbook, bir aydır iphone 6 kullanıyorum ama hiç birini bükmek için uğraşmadım, pahalı oyuncaklar bunlar bundan sonrada gidipte bükmem, ekranına asla ateş etmem.

Ancak itunes bana göre apple ın bir ayıbıdır. İtunes kullanmayı itiraf ediyorum 6 senedir öğrenemedim, gerizekalı değilim. Kendince yedekleme yapan, bir çok şeyi size danışmadan yapan ama kullanımı keşmekeş ablak bir şeydir itunes. İtools diye bir program var, 3gs ve ipadi iyi kötü onla idare ettik, ancak iphone 6 da olmadı bir türlü. Her iki yazılımıda güncelledim ama olmadı. Apple itunes yüzünden sabahtan akşama aşşağılansa sesimi çıkartmam çünkü bu saçmalıkta ısrar ettiği için bunu hak ediyor.

• Bu da apartmış bu kadar geniş hangi ekranı büksen kırılır

• quote:

Orijinalden alıntı: bağkur_borcu

Apple eleştirilecekse böyle saçma iddialarla değil, gerçek rezilliği ile eleştirilmeli. Çünkü güç uygulayarak lcd televizyonuda araba kaportasını da bükersiniz. 4 sene iphone 3gs, 3 sene ipad 2, 2 sene macbook, bir aydır iphone 6 kullanıyorum ama hiç birini bükmek için uğraşmadım, pahalı oyuncaklar bunlar bundan sonrada gidipte bükmem, ekranına asla ateş etmem.

Ancak itunes bana göre apple ın bir ayıbıdır. İtunes kullanmayı itiraf ediyorum 6 senedir öğrenemedim, gerizekalı değilim. Kendince yedekleme yapan, bir çok şeyi size danışmadan yapan ama kullanımı keşmekeş ablak bir şeydir itunes. İtools diye bir program var, 3gs ve ipadi iyi kötü onla idare ettik, ancak iphone 6 da olmadı bir türlü. Her iki yazılımıda güncelledim ama olmadı. Apple itunes yüzünden sabahtan akşama aşşağılansa sesimi çıkartmam çünkü bu saçmalıkta ısrar ettiği için bunu hak ediyor.

Kesinlikle yazdığının her noktasına katılıyorum.

Abi İ-tunes nedir. ne içindir ne işe yarar.

İtunes sadece adamı cinnet geçirtir. Silinmemesi gereken dosyaları sildirir. adama aptal muamelesi yapar.

Ulan 40 yıllık copy-paste yi bi kenara atıp , 2 dk lık bir işlemi 1 saat kadar uzatıyor bu olay.

3 sene kullanmaya çalıştım olmadı.Yanlışıkla bütün resim müzikleri vesaireyi 0 lamama yol açmıştır 1-2 kere bu itunes.Cinnet geçirtir başka bi işe yaramaz.

• Millet büküp prim kasmak için elinden geleni yapıyor. En iyi reklam Apple'da var.

Samsung bükülse kimsenin ilgisini çekmez yada diğer android tablet/telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün apple store'a gideyim dedim. Bi baktım ki iphonların neredeyse yarısı bükülmüş. Çalışana bükülmüş iphone var diyorum olabilir diyor. Sorun sizden değil sadece haber vereyim kaldırın düzeltin diye söyledim diyorum mal mal gülüp gidiyor. Onları bilerek büktüklerini biliyorum ama bu kadar kolay da olmamalı. Iphone'da 1mm kasa 1mm de batarya fazlalığı olsaydı inanın insanlar bu telefonlara inceliğinden daha çok önem verirdi. Ayrıca belirtmek istediğim bir nokta daha var o da 5.5 inch ekranlı iphone plus'ın çerçevesiyle birlikte geniş cepli kotumun cebinden fışkırması. İnce çerçeveli telefon yapamıyorsanız biraz insancıl yapın bari. Ekranı 5.2-5.3 inch olabilirdi. Hazır yazmışken belirteyim iphone plus ekranını yan çevirince gelen klavye berbat olmuş. Keşke ipaddeki gibi harfler yanlarda az kullanılan noktalama işaretleri ve seçenekler ortada olsaymış gerçekten yazı yazmakta zorluk çektim.

• Ya böyle şeyler paylaşmayın . Sonra açıklamak için yüzlerce kez aynı şeyi söylüyoruz !

Adam mağazaya gelip ; BUNDA BÜKÜLME '' ÖZELLİĞİ '' var diyor ya !
  • konu tamamen site reklami bu sacma sapan seyi haber yapayani kiniyorum
    bunun anasayfa haberi diye yazmasina musade eden site sahibinide. burasi konu disi mi ana sayfa haberleri mi?
    git ipad air e de yap ayni seyi kirilir niye ipad air 2 yi beklediniz ki??
    bi arkadas macbook demis yakinda onu da yaparlar buraya anasayfaya haber diye koyar bu editorde..
    bikmistim bi ara "analiz ve varsayim" haberlerinden bi de bu cikti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoları bir izleyin, nasıl kuvvet uyguladıklarını görün. Fandroidçilere malzeme çıkıyor. Sanki alıp öyle kuvvet uyguluyacaksınız tablete veya telefona her neyse. Çok gereksizsiniz, kıskanıyorsunuz.
  • Yalnız ona kırmak denir bükülmek değil..

• i6'nın bükülmesi evet anormaldi ama bunun bükülmesinin neresi anormal pek anlamadım açıkcası? Piyasadaki bir çok tableti o şekilde bende kırarım, bükerim, yırtarım. Videodaki arkadaşın kafası güzelmiş; güle güle kullansın
  • Bir gerçek var.. Bir nesne ne kadar ince olursa o kadar kuvvete karşı direnci az olur...

Gelecek sene apple inceltmeyi bırakıp başka şeylere yönelecek anlaşılan..

• Ipad AIR.
    Bu eleman hava(AIR) bükücüymüş...
    Demekki son hava bükücü Enk değilmiş.

• Son hava bükücü :)

• kasıtlı olarak zorlarsanız bükülür. yani bu her tür akıllı telefon ve tablet için geçerlidir.
  • gerizekalı mı yok tableti bükmeye çalışıyor !

maksat popüler olmaksa başarmış , donanım haber de hem apple'a tanrı muamelesi yaptığından hem de derleyecek teknolojik haber sıkıntısı çektiğinden böyle gereksiz konuları yayınlıyor ....

habere hürmet apple hakkındaki temel sıkıntıya gelinecek olursa ;

apple'ın her cihazı ancak bir apple cihazı ile karşılaştırılır kanımca artık kimse android ios kavgası yapmasın , kelimeleriniz bitmedi mi çocuklar sizin ? yok fanboymuş yok fandroidmiş vs.r vs.r
    apple'ın da ,diğer firmaların platformlarının da birbirlerinden farklı ve güçlü yanları var , bir sony ürünü ne bileyim samsung veya lg ürünü ,apple ürünü kadar harika ve iyi.
    Ancak be Apple ,
    itunes denilen ,yetmiş yedi sülalene küfürettiren bir uygulama nedir kahrolası!!
    kısaca dosyayı çek bırak yapılsa neyin ölür geberik! hafıza genişletilememsi,usb olmayışı gibi hayati unsurlar bir yana itunes ne ulan itunes!!!!

• Arkadaş bu milletin nesi var anlayabilene aşk olsun. Biri çıkar samsung züper epıl kötü der, diğeri epıl muhteşem fandroid neye yarar der. Polemiğe girmeye, birbirine laf sokmaya, laf yetiştirmeye ne meraklı insanlar varmış meğer. Şu sitede eğitim ile ilgili forum başlıkları olmalı, fikir alışverişi yapılmalı değil mi esasen? Demek ki eğitim de bir şeye yaramıyor kapasite olmayınca.
    Depişin bakalım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.