Şimdi Ara

SONY Xperia Z3 alıyorum! (Bir bakabilir misiniz?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aslında Eylül'ün başında bir akıllı telefon alacaktım ancak 2 ay bekledim ve nihayetinde Sony Xperia Z3 Türkiye'ye gelmeye başladı.

http://www.n11.com/sony-xperia-z3-d6603trw-cep-telefonu-207mp-16gb-full-hd-beyaz-P33264448/?cid=604001_el-shp-telefon-aksesuarlari&prod_id=33264448&gclid=CL-045Dix8ECFcfMtAodb3kADQ

Bu fiyata buldum ancak SONY EURASİA garantisi olduğu için almadım.

SONY TÜRKİYE garantili olan bir SONY XPERİA Z3 D6603TR/W SİYAH cihazını nereden bulabilirim?

Yakında AVEA'ya gelecek deniliyor bazı internet sitelerinde ne zaman gelir?

• up
  • Zaten aynı oluyor garantisi. Yani eurasia ve türkiye garantisi arasında bir fark yok. Sony'nin tüm ürünleri Türkiye garantili ise eurasia garantili olarak geçmekte
  • sonynın resmı garantısı zaten sony eurasıa dır sıkıntı yok yanı
  • N11dekini al merak etme bişi olmaz garanti konusunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony eurasia garantili olduğu zaman sana en yakın sony servisine yolluyorsun.
    Bu serviste sony türkiye oluyor
  • 2,300 vermeyin şu telefonlara allah aşkına ya 2 ay sonra 1800-2000 bandına inecek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

2,300 vermeyin şu telefonlara allah aşkına ya 2 ay sonra 1800-2000 bandına inecek zaten

2 ay sonra inmez. Daha Sony Xperia Z2 o civarda dolaşıyor zaten ki çıkalı 6 aydan fazla süre oldu.
  • quote:

2,300 vermeyin şu telefonlara allah aşkına ya 2 ay sonra 1800-2000 bandına inecek zaten

Sony cihazlar,Samsung gibi değil kolay kolay düşmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

quote:

Sony cihazlar,Samsung gibi değil kolay kolay düşmez.

Hadi düşmesin diyelim, 6 ay sonra yenisi çıkacak bir telefona 2.300tele vermek mantıklı mı?Benim içime sinmez şahsen.
  • TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    Kişisel tercihler,zevkler maddi imkan falan filan vs derin mevzular tartışılmaz.Almak isteyen alsın güle güle kullansın bize söz düşmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben mağazadan elle almak istiyorum işin aslı acaba Sony Center'lara veya Vatan, Teknosa, Media Markt ya da Avea'ya ne zaman gelir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.