Şimdi Ara

Sakarya/merkez 14 üncü ikmal LOJ DES BRL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya çıkan var mı usta birliği ?

İnternette bilgi bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 31 Ocak 2015; 13:56:59 >

• Olm yeni mi açtılar lan burayı hiç bi yerde sakarya konusu yok
    Konuyu bırak giden de yok herlade
  • ??
  • Bi ben varım demek
  • Kardes merhaba bende usta olarak sakarya ya ayni yere dustum. Subat sonunda katilacagim birlige zamanin oldugunda biraz bilgi gerebilirsen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehit mustafa özen kışlası çarşının ortası yeni itfaiye karşısı güzel ama küçük bi yer depolar var komutanlar değişmediyse sayı az olduğu için nöbet çok kantin felan küçük yemekhane felan kötü küçük lig tv vardı en son koğuş arkasında katık dürüm söylerseni telden atarlar size :D allah kolaylık versin güzel yada kötü değil Osman sarı ordaysa her an sizi şaşırtabilir nerde ne yapacağı belli olmaz alper başçavuşta iydir yatakhaneler 2 tane küçüğü en az 30 kişi bi banyoları güzel onlarıda bazı hayvanlar kırıyor.devlete vatana millete hizmet deyipte saçma sapan şeyler için devlet malına zarar vermeyin dediğim gibi güzel yer biz 53 kısa dönem gittik biri delirdi onu saymazsak güzel anılarla ayrıldık komutanlar adaletsizdir ne kadar kızsanızda hakkınızı ahirete bırakın boş gibi gözüksede bu kutsal görevi layıkıyla yapın ite köpeğe ağız eğmeyin bazı ibnler vagon indirtirdi amele gibi kullanırdı uzun dönemleri 2018 yılında bitirdim ben askerliği

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.