Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 2014 'Oyun için konsol mu yoksa esaslı bir PC mi?' Yayın Tekrarı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
3
Favori
10.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en son dolara geçmişti meksika origin ama dediğin gibi reyiz rus originden rus dili sıkıntı olasa da titanfall u 35 lira almıştım. engilizce yapmak 10 dakikamı almıyor

• Half life 3 çıkarsa pc tarafına ciddi bir yönelme olur mu ? Çikarmi sizce ilk bunu sormak lazım gerçi :)

• abi rusyadan nasıl pc oyunu alabiliriz anlatabilirmisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: citykhan

Mesut bey bir görüşünüzü merak ediyorum.
    Dijital platformlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Digitürk dsmart, teledünya veya tivibu ve bunların Verdiği içerikleri nasıl buluyorsunuz. İptv türkiyede bu hızlarda ve bu kotalarda yaygınlaşır mı?

d smartı boşver. Kanallarda hala aynı bölümler oynuyor ve 12-13 dakikada bir discovery reklamlarını koyuyor. Kesinlikle alınacak bir platform değil. Uydusuda çok yavaş.
  • Mesut Bey, yakın fiyatlardaki AMD ve Intel işlemciler arasından hangisi seçilmeli sizce? Yani belirli bir fiyat belirleyip Intel&Nvdia almak mı daha mantıklı yoksa tercih AMD'den yana mı olmalı?
  • koca yayını 477 kişimi izliyo !

• Ubisoft'un yakın zamanda çıkaracağı oyunlar arasında en çok hangisini bekliyorsun?

• Mesut Abi mesela GTA V Sistem Gereksinimleri Şu Şekilde

Minimum Sistem Gereksinimleri :

Core 2 Duo E8200 2.66GHz
    Phenom II X2 545
    GeForce GTS 250
    Radeon HD 6670 1GB DDR3
    4 GB RAM
    Win 7 64
    DX 11
    50 GB HDD
    Önerilen Sistem Gereksinimleri

Core i5-2500T 2.3GHz
    Phenom II X4 975
    GeForce GTX 480
    Radeon HD 6970
    6 GB RAM
    Win 7 64
    DX 11 HDD
    50 GB HDD

Minimum oldukça mütevazi gözüküyor ancak optimizasyon olayı beni düşündürüyor.Gerek işlemci gerek ekran kartı isteği oldukça düşük.Bu konuda ben gene rockstar'a güvenemiyorum.Sanki gene R280'lerde falan sıkıntı olacakmış gibime geliyor.Next Gen'e geçiş olayını bu oyun belirleyebilir gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 26 Ekim 2014; 21:15:06 >
  • Bence oyun için birinci öncelik pc olmalı nedeni konsolda yapacağın her şeyi ve fazlasını yapma imkanı sunuyor pc ister kablosuz gamepad kullan ister kablosuz klavye, Mouse ayrıca pc’nin teknolojisi her zaman ilerlediği için belli bir zaman sonra arada ki fark açılmaya başlıyor , ama açılan farkı oyun geliştiricileri konsollar da ki eski sisteme göre oyun yapmaya devam edecekleri için oyun sektörü piyasası konsollar üzerinden konuşulacaktır. Oyun sektörüne harika grafiklerle gelecekken oyun konsola uyarlanacağı için kısmak zorunda kalacaklar ama pc de böyle bir durum yok ister 1080p oyna ister 4 k oyna

• Abi 3D Yazıcılar hakkında ne düşünüyosun :P

• Ubisoft'un yakın zamanda çıkaracağı oyunlar arasında en çok hangisini bekliyorsun?

• reyiz benim merak ettiğim konsolu tv ye bağladığımda tv ile bağlı gecikme oluyormuş.Bunun hakkında bilgilendirir misin

• abi o bu degilde honor6 nasil sizce? avrupa da tanitilacak ulkemize ne zaman gelir?

• İyi yayınlar Mesut Abi. gtx760 a uygun olarak hangi işlemciyi önerirsin (mümkünse intel ) oyun için.

• Mesut Abi call of duty advanced warfare ın xbox ve ps4 deki çözünürlükleri nedir

• Benim anlayamadığım ülkemizde PS4 oyun fiyatları neden bu kadar yüksek kimse bilmiyor diyorsunuz. Bunu öğrenmek konumunuz itibarıyla sizin işiniz değil mi?

Aral Game veya Sony den bunun nedenlerini öğrenmek bu kadar zor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Mesut Abi mesela GTA V Sistem Gereksinimleri Şu Şekilde

Minimum Sistem Gereksinimleri :

Core 2 Duo E8200 2.66GHz
    Phenom II X2 545
    GeForce GTS 250
    Radeon HD 6670 1GB DDR3
    4 GB RAM
    Win 7 64
    DX 11
    50 GB HDD
    Önerilen Sistem Gereksinimleri

Core i5-2500T 2.3GHz
    Phenom II X4 975
    GeForce GTX 480
    Radeon HD 6970
    6 GB RAM
    Win 7 64
    DX 11 HDD
    50 GB HDD

Minimum oldukça mütevazi gözüküyor ancak optimizasyon olayı beni düşündürüyor.Gerek işlemci gerek ekran kartı isteği oldukça düşük.Bu konuda ben gene rockstar'a güvenemiyorum.Sanki gene R280'lerde falan sıkıntı olacakmış gibime geliyor.Next Gen'e geçiş olayını bu oyun belirleyebilir gibime geliyor.

Resmi değil bu , daha açıklanmadı. Kaynak?

• 4790k-ucuz z97 anakart mı yoksa 4690k-iyi bir anakart mı mesut abi ? önceki sorumu cevapladığın içinde teşekkür ettim reis x99-ddr4 ülkemiz fiyatları için ne diyosun abi ? şuan tercih edilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 26 Ekim 2014; 21:19:28 >
  • iyi aksamlar mesut bey sony xperia z1 compact alsam z3 compact alsam artıları eksileri nelerdir

• merhabalar mesut bey iyi yayınlar gtx 780 ti den 900 serisine geçmek ne kadar mantıklımı ve mantıklıysa ne kadar doğru olur...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.