Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 2014 'Oyun için konsol mu yoksa esaslı bir PC mi?' Yayın Tekrarı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
3
Favori
10.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung 840 evo 120gb ile Sandisk extreme 2 120gb arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

• xperia z3 batarya performası için olağan üstü hal ilan edip alabilirim. aynızamanda paramda yok :)

z3 batarya performansı hardcore kullanımda 1.bucuk günü rahat çıkartırmı teşekkürler..

• Mesut abi klikliyor :D tadaaaa

• Abi maillere bak

• Profesyonel oyuncu ne demek Mesut Bey? Böyle bir kavram varsa oyun oynamanın profesyonelliği nasıl oluyor anlamadım.

• şuan steam üstünde shadow of mordor alsammı diye düşünüyorum 75tl :)

• Abi ben Biraz oyun manyağıyım :) Ömür boyu oynayabilirim sıkılmadım grup seklinde oynamaya bayılırım plastation yada xbox almak istiyorum bi önerin var mı ? ? bu günkü konu tam benlik Teşekkür

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Mesut abi canlı soru cevap başlamadan önce forumdaki üyelere bildirim gelsin bazen unutuyoruz. Twitter'a bakmasaydım kaçırıcaktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi şimdi benim şöyle bi durumum var. Bütçem dar,
    1000 liralık asus bilgisayarım var i3 işlemcili, 6470m ekran kartlı. anlayacağın üzerine oyun oynamam imkansız.
    şimdi bunun yanına senin topladığın gibi masaüstü bilgisayar mı toplamam daha mantıklı olur, yoksa ps4 almam mı? bilgisayarda oyun dışında basit işler yaparım, internete girmek,oyun oynamak vs.

• Mesut abi bir sorum olacak playstation tarafında oyunları en uygun fiyatlı şekilde nereden alabilirim?

• Kusura bakmayin da atam olabilir.

x99 ana kartlar, DDR4'ler, yeni nesil islemciler 2x16 PCI express ( sli, Crossfire)
    derken bu topladinigniz sistem patlar diye düsünüyorum. kanimca bundan ötesi yalan.

pc'ci dediginiz upgrade edebildigini savunarak aliyor zaten.
    550ti ekran karti malesef yer yer donuyor :)

• Teknofiyat yerine akakce.com'da var.

• mesut ab intel işlemci amd göre daha performanslı deil mi

• abi valla bf 4 de hdd kullanırken multide öldürüyordu beni :) millet oyunda bütün yerleri ele geçiriyordu sdd şart yani :D bu yüzden ssd almak zorunda kaldım

• http://www.vatanbilgisayar.com/core-i3-4160-soket-1150-36ghz-3mb-cache-22nm-islemci.html?srt=UP

hiç abartısız o işlemci yerine bu işlemci olsa çok daha verimli olacak oyunlarda eminim bu konuları çok araştırdım çünkü.

• yazılım G2Adan alırsanız 15 dolar civarı windowsa 95 dolar vermek çok saçma

• Konsol gibi olsun istiyorsanız HTCP toplamız gerkiyor

• Abi iyi akşamlar

abi bazı linux işletim sistemlerine(bence ubuntu oldukça güzel) ve macOS a göre kötü olan windowsa niçin bağımlıyız.

neden alternatifimiz yok nasıl tekel haline geldiler,neden başarılılar

bir de windows phone sence çıkış yakalar mı windows 10 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underoidta96 -- 26 Ekim 2014; 20:57:53 >
  • Konsol fiyatına yakın fiyata toplanan pc.ler ile konsol rahatlığı yaşamak hayal.Konsol rahatlığını pc de yaşamak için bütçeyi epey arttırmak gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.