Şimdi Ara

MEZUNLAR BI BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HANGI KONULAR BITTI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 17

• 5-6 saat anca.
  • dereceyapıcakinsan D kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin?

• 4-5 saat

• 7-8 arasi. Genelde 7 . dersaneye gitmeyen mezunum. Dersane olsa 4 saat calirim herhal

• dersanede oldugu gunler 4. olmadıgı zaman 6-7. ama kasımdan sonra arttırcam. sen ?
  • bütün gün ama yinede verim alamıyorum çok eksiğim var
  • DaRKSiDeRS55 kullanıcısına yanıt
    Ben de günde ortalama 3 saat çalışıyorum ama konu çalışması yaptıysam. Eğer full test çözersem 4,5. Saat i buluyor

• GuzelAdam kullanıcısına yanıt
    al bende de o kadar hocam
  • 10 saat çalışıyorum. (dersaneye gitmiyorum) daha bi sürü konu var.
  • benimde ortalama 6 7 oluyor mat1 ağırlıklı hep
  • Sabah kalkıp işe gidiyorum iş kendi işimiz olduğu için işyerinde ders çalışmak konusunda sıkıntı çekmiyorum dükkanda minumum 3 saat ders çalışıyorum akşamları yatma durumam bakla 3 saat min daha 10 gün oldu ders çalışmaya başlama işine temelim az olduğundna biraz zorluyor bakalım halimiz ne olacak . Köklü ifadelerdeyim
  • Dershane varsa daha cok calisiyorum herkesin aksine evde calisamadigim icin. Dershane varsa 7-8 saat eger evdeysem 4 saat anca. Tmyim konularda sos bitti mat problemlerdeyim geo baslamadim

• Sapmalar oluyor ama en az 7 saat çalışıyorum. Hatta bir gün 13 saat çalışmıştım ama o kadar çalışmak biraz yoruyor sonra düşürdüm 8 ortalamaya.

Sormuşsun bitirdiklerimi de yazayım.

Biyoloji: Sistemler hariç tüm konular bitti.
    Kimya:YGS bitti. LYS'ye yılbaşından sonra başlayacağım.
    Fizik:Optik ve Elektrik hariç nerdeyse tüm YGS konuları bitti.3 hafta sonra YGS Fizik de biter sanırım.
    Geometri:Üçgenler,Çokgenler bitti.Analitik ve 3 boyutlu cisimler kaldı.3 hafta sonra bitiyor planlarıma göre bu da.
    Matematik:Fonksiyonlar ve Problemler hariç YGS bitti. 2 hafta sonra da YGS matematik bitecek inşallah.
    Türkçe:Anlatım bozuklukları yazım kuralları noktalama işaretleri gibi olan cümle çeşitlerinden sonra 4 konu kaldı o da haftaya bitecek inşallah.
    Tarih-Coğrafya-Felsefe:Sayısalların ygs kısmı bitince yılbaşına kadar abanacağım bunlara. Ocak sonuna kadar konular tam anlamıyla biter diye düşünüyorum .

LYS kısmına gelirsek

Biyoloji: zaten hepsi ortak onda sadece sistemler kaldı.
    Kimya:Ocak ayında bitirmeyi planlıyorum 2 hafta sırf organik'e ayıracağım.
    Fizik:Bu derse çok ayrı bir parantez açıyorum yılbaşına kadar YGS'sini bitirip sonra sorularla yalayıp yutmam lazım. 2014 YGS'de 27-12 yaptım Fizik 4Doğru-8Yanlış-1Boş .. Durum vahim o yüzden ama anladım ki zor bir ders değil.
    Matematik:Temelim sağlam L-T-İ 1 ayda bitiririm diye düşünüyorum YGS matematikten sonra Ocak sonuna kadar da 10-11.sınıfını bitireceğim.
    Geometri:Konular ortak olduğundan uzay hariç tüm konular Ocak sonuna kadar biter inşallah.

Bayağı zamandır takip ediyordum burayı ben de mezunum yeni üye oldum.Büyük hedefim var ve sonuçlardan sonra Allah'ın izniyle burdaki azimli yazarlara en yararlı tavsiyelerimi vereceğim.

• o kadar çok ki konu eksiğim şimdiden mezun a göz kırptım
  • 3-4 saat zor zor çalışıyorum. Bian tedirgin oldum 12 ne arkadaş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.