Şimdi Ara

Daihatsu Kulübü (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
22
Favori
333.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

arakdaşlar yrv kullanan varmı peki ?
    bişey sorcam
    tüplü 115 binde 2006 yrv silver 13 lira alayımmı ya ??

Valla YRV kullanmadım ama turbo versiynuysa kesinlikle değer, bide blow off taktırdımı tadından yenmez :)
  • arkadaşlar merhaba,

aşağıdaki linkteki aracı almayı düşünüyorum.
    sanırım 15 bin gibi alabileceğim.
    Daihatsunun Tr de sıfır olarak satılmayacak olması dezavantaj mı?Yoksa bu bana fiyat olarak avanataja mı dönüşüyor?
    Yarın allah korusun olası kazalarda parça sorunu yaşarmıyım?
    Bu fiyat bu araba için normal mi?
    Otomatiği nasıldır?
    İlgi için şimdiden teşekkürler
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-ogretmenden-tam-otomatik-ve-lpg-li-son-fiyat...son-gun-15-mayis-121325528/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspava30 -- 14 Mayıs 2013; 1:10:52 >

• Bu aralar piyasa inanılmaz abartılı 18.000 - 19.000 den aşağıya temiz 2.nesil sirion yok neredeyse. Paylaştığınız aracın mümkünse yanından geçmem, hiç mi hiç içime sinmedi hele ki açıklamayı okuduktan sonra... yaz sonuna doğru 15.000 - 16.000 civarlarına temiz bir oto. vites sirion bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Parça fiyatı veya Daihatsunun türkiyede çekilmesi hakkında endişeleriniz varsa hiç bulaşmayın. Daihatsu gerçektende sadece bilenlerin tercih edeceği bir marka. İnşaallah bir sonra ki aracımda bir daihatsu olacak (copen). Şanzıman nasıldır sorunuz için; Tork konvertör dediğimiz eski tip halk tabiriyle tam otomatik şanzımandır. Sağlam bir şanzımandır..
  • Evet fiyatlar konusunda haklısınız.Anlamsız yüksek.Ve ilanlarda içine sinecek bir araç bulmak çok zor.
    Benim endişelerim aracı satarken değer kaybedeceği /zor satılacağı hakkında değil.
    Sadece olası arızalarda beklemek,mağdur olabileceğimi düşünmek şeklinde.
    Otomatik olarak baktığım araçlarda palio bakınıyordum onda da ilanlarda nerdeyse binilecek araba yok diyebilirim.Bende alternatiflere yöneldim.Sirion öyle karşıma çıktı :)
  • Bence biraz daha bekleme gibi bir şansınız varsa bekleyin derim ya da bi kaç tane 18.000 18.500 istenen ilan sahipleriyle görüşün ve pazarlık yapmayı teklif edin 16.000'den fazlasını vermek pek akıl işi değil bence. Şahsen aracımı çok sevmeme ve son derece memnun olmama rağmen 18.000 e sirion yerine Mitsubishi Colt alırdım.size tavsiyem 16.000 e zorlamayı deneyin. Bu arada parça konusunu gözünüzde büyütmemenizi tavsiye ederim. Zira internetten avrupa üzerinden parça temini son derece kolay ve hesaplı.
  • Merhaba arkadaşlar

2007 Model DAİHATSU TERİOS 1.5 SX GOLD alıcam arkadaşımdan ama piyasası nedir bilmiyorum.
    Daha 70.000 de araç ve otomatik üstelik LPG'li.

Alırsam kolay satabilir miyim?
    Otomatik şanzımanda problem yaşarmıyım.
    Sadece bu yaz RİZE'de kulanmayı düşünüyorum, yazdan sonra satıp spor bi araba alıcam tekrar inşallah...
  • ARKADAŞLAR 86000 DEKİ 1.3 2. NESİL ARAÇIMIN TRİGER KAYIŞININ OLMADIОINI BİLİYORUM ANCAK DİОER KAYIŞLAR NE ZAMAN VEYA HANGİ ARALILARLA DEĞžİŞTİRİLMELİ HİÇ BİR YERDE BİLGİYE
  • Araçta v kayışı var, ötmeye başlayınca değiştirebilirsin. Tabi yolda koparsa ve akü sağlam değilse yolda bırakabilir alternatörü çevirmeyeceği için onun haricinde bir sorun çıkarmaz. 100.000 bakımında kontrol ettirebilirsin veya kendinde bu kontrolü yapabilirsin.
  • ARKADAŞLAR 86000 DEKİ 1.3 2. NESİL ARAÇIMIN TRİGER KAYIŞININ OLMADIОINI BİLİYORUM ANCAK DİОER KAYIŞLAR NE ZAMAN VEYA HANGİ ARALILARLA DEĞžİŞTİRİLMELİ HİÇ BİR YERDE BİLGİYE ULAŞAMADIM

BENİM KORKUM BİR GÜN ARKADAŞIN GOLFÜ İLE GİDERKEN KLİMA KAYIŞI KOPTU VE KLİMA ELDEN GİTTİ AYNI ŞEYİN BAŞIMA GELMESİNDEN KORKUYORUM MALUM HAVALAR SICAK KLİMA HEP AÇIK.

CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansert

ARKADAŞLAR 86000 DEKİ 1.3 2. NESİL ARAÇIMIN TRİGER KAYIŞININ OLMADIĞ�INI BİLİYORUM ANCAK DİĞ�ER KAYIŞLAR NE ZAMAN VEYA HANGİ ARALILARLA DEĞ�İŞTİRİLMELİ HİÇ BİR YERDE BİLGİYE ULAŞAMADIM

BENİM KORKUM BİR GÜN ARKADAŞIN GOLFÜ İLE GİDERKEN KLİMA KAYIŞI KOPTU VE KLİMA ELDEN GİTTİ AYNI ŞEYİN BAŞIMA GELMESİNDEN KORKUYORUM MALUM HAVALAR SICAK KLİMA HEP AÇIK.

CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Merhaba,

Hiçbir yerde bulamadım diyorsunuz, sanırım bunu daihatsunun tr sitesine bakmadan söylüyorsunuz. Aşağıda linki koydum tüm modellerin bakım periyodu var.
    V kayışı 90 bin km de değişir.

http://www.daihatsu.com.tr/pdf/periyodik-bakim-tablosu.pdf

• arkadaşlar merhaba...

ilgilenen arkadaşlar olursa ilandaki aracım satılıktır.temiz araçtır.05435448900 Alper Gökşen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-2008-1.3-sporty-servis-bakimli-fiyat-dustuuuu-126490400/detay/
  • hayırlı satışlar
  • arkadaşlar merhaba, 1.3 2005 model touring model lpg li sirion tavsiye eder misiniz? Bu arabaya hiç binmedim hiç kullanmadım hatta yollarda zar zor gördüm diyebilirim. Ben uzun mesafa gidip geleceğim tatillerde bayramlarda. Bir gidip gelmem 3000 km yol yapmak olacak ve bunu yılda en az 3 kez yapacağım. Uzun yolda, yokuşta, ani sollamalarda araç nasıldır? LPG aracı boğuyor mu?

• bende var ama gelen giden yok..Öncelikle 0-5 yaş arası araçlara gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinh

bende var ama gelen giden yok..Öncelikle 0-5 yaş arası araçlara gelecekmiş.
    xx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakorsansakal -- 27 Ekim 2013; 19:37:48 >
  • Merhaba lar bizde sizin engin tecrubeleriniziwww.ssangyongclubtr.com tr de paylasmanizi dileriz.
  • merhaba herkese...

daihatsu tecrübem hiç yok, 1,3 2008 yada 2009 sirion almak istiyorum. yardımlarınızı rica ederim...

1. piyasası nedir?
    2. farklı bir modelini tavsiye eder misiniz?
    3. yedek parçalarının bulunması ve fiyatı nasıl?
    4. ne kadar yakıyor?
    5. hasarlı araçlardaki fiyat düşüşünü neye göre hesaplamalıyım?

teşekkürler..
  • Terios lastik secimi

Arkadaslar 2005 Terios için hangi lastiği önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.