Şimdi Ara

fasiküller hakkında kullananlara soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu fasiküllerde her türlü soru tipi bulunuyormu mesela güray küçük öğreten matematikte polinom kitabını bitiren biri artık polinom konusunda sınava hazır diyebilir miyiz ?

• Hocam naptın
    Fasiküller temel atar sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuzelAdam -- 25 Ekim 2014; 13:18:25 >
  • Tam olarak diyemeyiz. Ben de fasikul cok kullanan biriyim. Fakat fasikul bitince karekokdede o konuyu bitiriyorum o zaman oturuyor. Dershane odevindede yapinca tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuzelAdam

Hocam naptın
    Fasiküller temel atar sadece.

temel mi 70 80 sayfa bi konuya ne bileyim halleder sandım o kadar bir konuya ayırdıktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGreyOne

Tam olarak diyemeyiz. Ben de fasikul cok kullanan biriyim. Fakat fasikul bitince karekokdede o konuyu bitiriyorum o zaman oturuyor. Dershane odevindede yapinca tamamdir

peki karekökü zor felan diyolar ya fasikülleri hakkıyla bitirsek onu çözecek kıvama gelir miyiz ?
  • Kardeşim celal aydın + karekök yapıştırdın mı işi bitirirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mk5555

quote:

Tam olarak diyemeyiz. Ben de fasikul cok kullanan biriyim. Fakat fasikul bitince karekokdede o konuyu bitiriyorum o zaman oturuyor. Dershane odevindede yapinca tamamdir

peki karekökü zor felan diyolar ya fasikülleri hakkıyla bitirsek onu çözecek kıvama gelir miyiz ?

Evet. Fasikuldekilerin hepsini anlayarak yaparsan sorun olmaz. Fakat ygs icin karekok degilde fem konu ozetli tercih ediyorum. Ygs ye cok daha yakin cunku. Fakat lys mat karekokun uzerine kitap tanimam. Cok zor gozuylede bakma cunku lys matta cok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: sudamla552

quote:

Karekök diye bahsettigin soru bankası mı yoksa mps simi

Soru bankasi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mk5555

quote:

Evet. Fasikuldekilerin hepsini anlayarak yaparsan sorun olmaz. Fakat ygs icin karekok degilde fem konu ozetli tercih ediyorum. Ygs ye cok daha yakin cunku. Fakat lys mat karekokun uzerine kitap tanimam. Cok zor gozuylede bakma cunku lys matta cok zor

Peki hocam eyvallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.