Şimdi Ara

40 ay, 27 kupa ve sayısız başarı! Teşekkürler Ünal Aysal...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seveniniz vardır sevmeyeniniz vardır. Hatalı kararları da oldu. Mükemmel yaptığı işler de. Ancak Galatasaray tarihinin en başarılı başkanlarından biri olduğu da kesin. Buna kimsenin itirazı olamaz sanırım.

3,5 yılda 27 kupa.

* Erkek basketbolda yıllar sonra gelen şampiyonluk. Euroleague'de ilk sezon son maçta Top 8 fırsatı kaçtı. İkinci sezon ise Top 8 oynadık.

* Futbolda kendimizi yeniden devlere hatırlattığımız dönem. 2 şampiyonluk 1 ZTK. 1 çeyrek final ve 1 son 16 CL'de. Dünyanın konuştuğu transferler.

* Kadın basketbolda Avrupa'nın en iyisi olduk. Kupalara ambargo koyduk.

* Bir sezonda tüm branşlarda CL'de oynayan ender takımlardan olduk.

İlk geldiği anda Ünal Aysal'ın tek bir hedefi vardı. Bu hedefi de büyük oranda gerçekleştirdiğine inanıyorum.

"Sizlere ileriye dönük tek bir vaat'de bulunabilirim. Başarı, başarı, başarı." -Ünal Aysal (14.05.11)

Kısacası bu takıma yaşattığın her şey için - her ne kadar hataların da olsa- TEŞEKKÜRLER ÜNAL AYSAL.

• Son sezon hariç mükemmel yönetti kulübü .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyisiyle kötüsüyle büyük bir devir sona erdi. efsane başkanlar arasına girdi. bence faruk sürenden sonra en başarılı başkan.
  • TEŞEKKÜRLER ÜNAL AYSAL ! BU TARAFTAR SENİ ASLA UNUTMAYACAK.
  • futbolda faruk sürenden sonra en başarılı,basketbolda gs tarihinin en başarılı başkanı

yaşattıkların için teşekkürler büyük başkan!

kişisel hesaplar peşinde olanlar başta olmak üzere değerini bilemedik, hakkını helal et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Son sezon hariç mükemmel yönetti kulübü .

Aynen. Son sezonunda hatalar yaptı futbol branşında. Özellikle saçma sapan engellemeler olunca (Twitter açıklamasına vergi cezası gibi) da hata yapmaktan başka da şansı olmadı. Ancak hatasını kabul etme erdemliği de gösterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Uyanın artık adam soydu Gs yi kaçıyor hala şakşak yapıyorsunuz adama

Sizinki gibi 8 senede kulübü batırıp elde avuçta sıfır başarı bıraktıktan sonra TFF başkanlığı yapmıyor en azından.
  • Değeri ilerde anlaşılacak...Güle güle ünal başgan
  • quote:

Sana - ler cevap versin. Benim bir şey dememe gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beşiktaş'ın 1 asırdır görmediği Avrupa başarısını son 3 senede gördük, bunlar hala konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Sizinki gibi 8 senede kulübü batırıp elde avuçta sıfır başarı bıraktıktan sonra TFF başkanlığı yapmıyor en azından.

Aynı şekil yürüttüler işleri bizimki başarılı olamadı sizinki oldu para ile başarı oldu Gs ama elde avuçta bir şey kalmadı şampiyonlukları çıkar aynı yd gibi dua edin biz ve fenere el attılar yoksa bizden beter olacaktınız
  • sanki bana real başkanı arkadaş
  • Herşey için teşekkürler ÜNAL BAŞGAN.. Senin gibisi daha zor gelir
  • Oğlum açmayın şöyle konular tam unuttum diyorum gene hatırlıyorum Ünal Aysal'dan sonraki adaylara bakıyorum ve daha kötü oluyorum

KLUBÜ TEKRAR ESKİ KUDRETLİ, ŞAŞALI GÜNLERİNE DÖNDÜRDÜĞÜN, SAYISIZ BAŞARI VE DURUŞUNLA, YAŞATTIĞIN TÜM GÜZEL DUYGULAR İÇİN TEŞEKKÜRLER BAŞKANIM, BU TARAFTAR SENİ UNUTMAYACAK, EN AZINDAN BEN UNUTMAYACAĞIM.
  • Keşke biraz daha kalan Ünal Başkan ...

• 3 koskoca yıl sanki dün gibi yaşlanıyoruz zaman çabuk geçiyor 3 yıl önce ne kadar kötü durumdaydık,

düşününce aradan geçen zamanı kötü oldum Ünal Aysal'ı baya benimsemişim şimdi onun bırakması başka birinin başkan olması garip geliyor.

Ünal Aysal 40 ayda 27 kupayla rekor kırmıştır

Aziz yıldırım'ı galibiyet sayısında geçen ilk başkandır
  • Salladığın insanlarla ortak olmadığın için, Galatasaray menfaatlerini koruduğun için teşekkürler başkan. Yolun açık olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Aynı şekil yürüttüler işleri bizimki başarılı olamadı sizinki oldu para ile başarı oldu Gs ama elde avuçta bir şey kalmadı şampiyonlukları çıkar aynı yd gibi dua edin biz ve fenere el attılar yoksa bizden beter olacaktınız

Şampiyonlukları çıkar diyor birde

• Eğer bir başkan takimin içine edecekse de ünal basgan gibi etsin.. Belki 2 yildir büyük hatalar yapti ama kulübe o yitirilen sayginligi tekrar kazandirdi.. Durusu konusmalari hemen hepsi muazzamdi belki menajerleri para kaptirdi hatta ileri gidiyorum belki cebine de indirdi( sanki yapmayan vardır) ama 28 yasinda koyu bir taraftar olarak benim gördüğüm en klas baskandi başarılarda o kklasin bos olmadiginin göstergesidir.. Faruk sureni cansunu rahmetli canaydini adnan polati eskileri iyi bilemiyorum daha basarililari da oldu daha efendileri de daha kabadayilari da ama senin yerin baskadir bende..Öyle boyle teşekkürler ünal aysal bu taraftar seni unutmayacak

• quote:

Kardeş ciddi soruyorum.Beşiktaş bizden ve fenerden daha iddaasız bir takım olduğu için kıskanıyorsun değil mi?İçinden lan keşke bizim de drogbamız olsaydı arkadaşlarıma gutiyi yalandan övmekten çok sıkıldım diye düşünüyorsun değil mi?İngiltereden arkadaşın geldiğinde futbol konuşmaya utanıyorsun değil mi?Çünkü ne avrupada bir başarınız ne başka bir yerde.Liverpooldan yediğiniz 8 golle tanınıyorsunuz sonuçta.Bu tarz sebeplerden dolayı sürekli gs forumlarına gelip insanları trollemeye çalışıyorsun değil mi?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.