Şimdi Ara

Kız Milletini O Kadar İyi Tanıyorum ki Hepsi Birer Şeytan! Biz Kiminle Evlenicez? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
12
Favori
7.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 26 yaşına gelince bu kafayı bende yaşayabilicek miyim acaba
  • 76 yasında kapı komsum teyze nın dedikleri aynen anlatıyorum....

evladım 15 yada 20 sene once erkek evlat yetıstırmek zor du cunku eve gelmezler ıckı ıcerler vb...kız cocuguna evde otur dısarıda kotu ınsanlar var

dedigimizde kız cocugumuz korkar dısarı cıkmazdı
    ,
    simdi kız evlat yetıstırmek zor....cunku laf dinlemıyor....evde otur dısarıda kotu ınsanlar var deyınce ..bişey olmaz en fazla birlikte oluruz...(kıbar kelimelerle yazdım)

aksam yıne evime donerim......yanı namus gibi kavramlar sonra geliyor kadın mılleti için

ne varsa eski kadınlarda var.....kısa ornek annelerimiz....bulun bakıyım analarımız gibi kadın......(bulursanız banada haber verin)

biz 2 erkek bilirdik evladım 1 babamız 2 kocamız simdiki kızlar ın büyük cogunlugu onun kucagından oburunun kucagına atlıyor....ve erkeklerde mıdesız genış olmaya basladı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qedo -- 25 Ekim 2014; 11:10:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsikologBenX

ben yurtdışında bir kızla evlenicem ama en çok korktuğum olay bakirelik yurtdışında bakire olan varmı

emın ol yurt dısındakı kadınlar bizim buradakılerden daha namuslu..... tecrube ile sabıttır.....

.bide namus kavramı kısıden kısıye degişir

birinin namus kavramın bakırelık olabilir ...bir baskasının namus kavramıkızın baskasına bakıp dusunmesidir....ay ne güzel demesidir..vb......
  • Merhaba Arkadaşlar,
    yorum yazan bir çok kişinin ve yazmayan çevremdeki bir çok arkadaşın dert yandığı konu bu,
    ama şöyle bir durum var arkadaşlar KIZLARIN bir suçu yok onları bu hale getiren BİZ ERKEKLERİZ,
    biz derken AİLE terbiyesi almamış, saygının sevginin ne anlama gelmediğini bilmeyen,
    Ahlaki değerlerini kaybetmiş kişiler bu gibi tertemiz KIZLARIN hayallerini yıkıyorlar.
    Sonuç olarak sonrada çıkıp piyasada Tertemiz KIZ yok deniliyor. unutmayın o KIZLAR ya Kız kardeşimiz, ya Annemiz, ya Halamız, vs vs oluyorlar,
    "SEN EDEPLİ,MERT,AHLAKLI,YİĞİT,DELİKANLI, ADAM GİBİ ADAM yani Kısacası ASİL TÜRK EVLADI olursan" herkes kendini bu şekilde,
    yetiştirirse zaten eskisi gibi AŞKLAR Sevgi, Saygı çerçevesinde gelişir.
    Herkes Önce kendisini lütfen 1 dk. sorgulasın.!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus
    Yağmur yağdığı zaman eyvah çamaşırlar diye koşan ev hanımı olacak kız değil, aa yağmur başladı dur kahvemi alıyım da klasik müzik açıp, yağmuru izleyim diyen kız lazım bana. Böyle kızların çoğunun da gözü açık.

Peki çamaşırları kim toplayacak
  • Sana motor lazım bulur evlenirsin öyle o da gider akşamları başkasıyla yatar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wild8080

Merhaba Arkadaşlar,
    yorum yazan bir çok kişinin ve yazmayan çevremdeki bir çok arkadaşın dert yandığı konu bu,
    ama şöyle bir durum var arkadaşlar KIZLARIN bir suçu yok onları bu hale getiren BİZ ERKEKLERİZ,
    biz derken AİLE terbiyesi almamış, saygının sevginin ne anlama gelmediğini bilmeyen,
    Ahlaki değerlerini kaybetmiş kişiler bu gibi tertemiz KIZLARIN hayallerini yıkıyorlar.
    Sonuç olarak sonrada çıkıp piyasada Tertemiz KIZ yok deniliyor. unutmayın o KIZLAR ya Kız kardeşimiz, ya Annemiz, ya Halamız, vs vs oluyorlar,
    "SEN EDEPLİ,MERT,AHLAKLI,YİĞİT,DELİKANLI, ADAM GİBİ ADAM yani Kısacası ASİL TÜRK EVLADI olursan" herkes kendini bu şekilde,

Peki başkasının (it erkek grubunun) günahını temiz erkekler ödemek zorunda mı? Adalet bunun neresinde? Kızlarda neden zekâ yok ki aynı hata da ısrar ediyorlar? Bu da sorgulanmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Peki başkasının (it erkek grubunun) günahını temiz erkekler ödemek zorunda mı? Adalet bunun neresinde? Kızlarda neden zekâ yok ki aynı hata da ısrar ediyorlar? Bu da sorgulanmalı?

Senin yazdığın şeylerde genelde hem fikir oluyoruz.Ben kimseyle çıkmadım veya kimseye birşey yapmadım.19 oldum sayılır.Ben yapmadıysam herhangi bir kız, kendisinde olan tek şeyi korumak zorunda olan, kendini koruyamıyorsa onunda çıktığı erkeğinde canı cehenneme.Ahlak ölmüş resmen.

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

yazdıklarına bir nebze katılıyorum amavelakın bu senın anlattıgın ısın içyuzunun %5 ini gecmez

egitim terbiye ahlak evde baslar....

cocuk anneden kadın terbiyesi almıyorkı.....alamıyor cunku annede bilmıyor....fındıkzade de oturan kız arkadasım vardı ....(arkadas)

annesı kardesıne diyordu kı kızım gunde 2 adamdan fazlası ıle bulusma prensıbın olsun.....ve mal varlıgına bak.....(saka gibi)

su zamandakı kız annelerinin hepsi bu sekıldır erkegin mal varlıgı olucak....

....aksını ıddıa eden hayal dunyasında yasıyor (gerceklerden kacıyor dur)

cunku amac belli cocuk yapana kadar iyi gecinecekler cocuk yaptıktan sonra ayrılıp ...nafaka malvarlıgı derken .....adamın hayatını bitirecek....kendiside

erkekten aldıkları ıle omur boyu alacagı nafaka ile ...gununu gun edecek......

turkıyede bosanmalar artıyor cunku olay bundan ibaret....

erkek yalnız yasamaya baslıyor.....cunku artık kafası kaldırmıyor .......

yasam sıkıntısı...gelir in yetmemesi...kadın dırdırı.....adam artık kaldıramıyor .....

fazla degıl 5 yada 10 seneye kadar.....gorun bakalım kadınlar nasıl evlenebilmek ıcın yanıp tutusacak.....ornek ...(abd. avrupa)

birlikte yasamalar basladı zaten 2yada3 sene once.......... tanıdıgım ınsanlar var....

yanı kısacası erkek kadına bişey yapmıyor .....kadının yaratılıs tan beri zaten ıcınde olan ....artık dısarı cıkmaya basladı

ve onedenle erkek kadının yanında cok fazla masum kalıyor.......

• Dizide oynamış manken sevgilisi varmış beyler okumanıza gerek yok.
  • Ne işle meşgulsunuz hocam acaba? hHerhangi bir maddi sıkıntınız yoktu galiba ?
  • Haha kendi bulunmaz hint kumaşıBeğenmiyor bide bak bak bak.

Bana gelirse kızın aşırı güzel olmasına gerek yok tipi benim hoşuma giden bir kız olsun ve biraz kendine biraz baksın çok şey istemiyorum.Ev hanımı da olabilir çalışan bir bayanda olabilir benim gelirim yetiyorsa bunun çokta önemi yok.Yağmur konusuna çok güldüm burda mecaz yapmışsın heralde kadın işlerini yapacak yatıp durmayacak tabiki ben de ona yardım ederim ama kadın evdeki görevlerini ihmal etmeyecek yağmur yağdığında çamaşırları almasını da bilecek erkeği ile yağmur yağarken çay demleyip içmesini de yani azıcık kültürlü olacak benle biraz muhabbet edebilecek.Kısacası alım ve az kültürlü olsun.
  • Xeske okumasaydım

• Bi kendine bak bi aradigin kiza okumasaydim keske cok aptalca bir yazi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "" bir gece birlikte olduğum kızın telefonu çaldı, ""

• 3 sene once eski ev arkadasim hakkaten asik olarak ciktigi kizi benle tanistirmasiyla basladi

Kiz daha once hic kimseyle cikmamis bakireymis anlattigina gore

Alimliydi fena degildi ama baya bi salakti gun gectikce tabi ben bu kizla dertlestim muhabbet ettim arkasligimiz ilerledi

Ev arkasim bi arkadasinin dugunu icin sehirden ayrildi kiz arkadasida yani bu kiz otobuse binip okudugu sehre gidecekti

Otobusu kacirdim bahanesiyle eve geri geldi ev arkadasiminda haberi var aradi beni kiz geliyor kanka goz kulak ol dedi

Kiz evde sikildim hadi biseyer yapalim o da yok cok ozledim onu kafami dagitmam lazim dedi gozleri dolmus

Bende disari cikardim yolda giderken bana sarildi falan elimi tuttu oyle yuruduk. Ama ben hic art niyet aramadim

Gece eve geldik korkuyorum dedi yanima geldi. O yataga yatti ben koltuga yattim. Sonra bi yaramazlik sezdim.

Kisa bir dusundum. Ulan bu kiz tekin degil bizim cocuga yazik bi sekilde soylemem lazim ama nasil

Sonra zaten soyliycem dedim kendimi koyverdim. Olan oldu kiz bakire falan degil. Koyden cikmis sehirde azitmis

Ama gel gelelim bizim cocuk bunu iyi aile kizi saniyor. Nasil bir cesaretse kiz da sevgilisinin ev arkadasi ile yatiyor

Sonra cocuk geldi askim dedi sarildi kiza gozleri doldu bende soyleyemedim

O an canim oyle istemis ama kolaymi oyle soylemek ayni durum benim basima gelse cocugu vururum ben

Neyse bi sekilde artik o cocukla konusmuyorum evleri falan ayirdik. Hala da o kizla cikmaya devam ediyorlar

• Bune böyle
    Adam bildiğin güzel kız arıyorum, aynı zamanda güzel yemek yapsın, çamaşırların ıslanması onun için dert değil o bidaha o işi yapar. Yani çalışkan kız arıyorum demiş hem hamarat hem o hem bu hem şu.. Birader senin böyle bi kız bulabilmen için 2 seçenek var .

1. kıvanç tatlıtuğ tipinde olman.
    2. 2 milyon dolarlık jetin ile her gün farklı ülkede kahvaltı etmen.

Öyle kız bulursan bize de yolla.
  • Yağmur yağdığı zaman eyvah çamaşırlar diye koşan ev hanımı olacak kız değil, aa yağmur başladı dur kahvemi alıyım da klasik müzik açıp, yağmuru izleyim diyen kız lazım bana. Böyle kızların çoğunun da gözü açık.

Şaka mısın sen?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Gençler çay getirin reyize...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Grills

Gosu is a hot grill

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.