Şimdi Ara

357. KISA DÖNEM ER ACEMİ : KASTAMONU USTA : MANİSA/KIRKAĞAÇ OLANLAR BURAYA TANISALIM ARKADASLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acemi : Kastamonu

Usta : Manisa / Kırkağaç

Statü : Kısa Dönem Er

Celp Grubu : 2

Sınıf : Jandarma

İkamed : İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave1905 -- 12 Ekim 2017; 14:39:9 >

• brave1905 kullanıcısına yanıt
    acemiliginin rahat gecer. Bugun kastamonudan ayrildik ustaya gecyruz. Usta birligi kirkagac olan 20-30 kisi vardi , onlar egitim elbisesi giyiyor. Ustada da cavus oluyorsunuz.
    Kastamonu icin 30 lira filan bozuk para gotur. Makinalardan icecek filan alirken rahat edersin.
    Sorusu olan varsa sorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam millet Acemiilik Kastamonu Jandarma , Usta Yine KAstamonu Jandarma Alay. alayına gider.. Kısa dönemler olarak konuşalım bilgi paylaşalım
  • Yanımızda götürmemiz gereken önemli eşyalar varmı? Bide Uzun dönemlerle çok münakaşaya giriliyor mu ?
  • Brave Teslim tarihin ne Sev Tarihin ? @brave1905
  • emrehgffgh E kullanıcısına yanıt
    Sevk Başlangıç : 17.12.2014

Sevk Bitişi : 19.12.2014

Yukardaki fotoda da mevcut bu bilgiler kardeşim.
  • Mocle kullanıcısına yanıt
    Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kardeşim :)
  • kastamonu 1. grup benimde usta birliği hatay çıktı esvk tarihi 3-7 kasım yazıyor. şu asal sevk kağıdı için son süre mi 7 kasım. birde soğuk oluyormuş kastamonuda satılan polar bere falan varmış onlardan alın diyorlar. okuduklarımdan edindiğim bilgiye göre 20 gün kadar yemin törenine falan çalışıp bol bol yürüyormuşuz. sonrası 15 gün rahat geçiyormus. ben okuduklarımın yalancısıyım :)
  • Bende aralik 17 sevk tarihim. Bende baya bi arastirma yaptim arladaslar suanda en rahat yer Kastamonuymus kokutanlar kafaymis dediklerine gore agir egitm ve de olmuyomus. Giderken don atlet bide en onemlisi ayakkabilar sikip vura bilirmis onleyici malzeme almak lazim mis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrehgffgh E kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sekılde kötü bir sey duymadım kastamonu hakkında bakalım hakkımızda hayırlısı devreler cümleten
  • Manisa Kırkağaça düşen yok mu başka arkadaş burada askerliğini yapmış arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruz.
  • Benim acemilik Manisa Kırkağaç yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.