Şimdi Ara

EN ZOR YGS HANGİ SENE YAPILDI SİZCE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
16.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 diyenler var 2013 diyenler var sizce hangisi ve hangi ders en zordu . Bu sene nasıl olur sizce

• bunu dusunmek yerine calis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion

bunu dusunmek yerine calis
    işini kış tut da yaz çıkarsa bahtına
  • 2014de fransalı arabalı bı soru vardı turkcede 5 cevabı vardı onun en zoru oydu
  • lion çalışıyorum zaten , fikir edinmek açısından sordum ben. yok mu mantıklı bir cevabı olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tictocc

lion çalışıyorum zaten , fikir edinmek açısından sordum ben. yok mu mantıklı bir cevabı olan?
    ne 2012 si ne 2013ü 2014 tabiki
  • 2014tur bencede
  • hangi bölüm en zordu peki ? ve bu sene nasıl olur tahminen ?
  • 2014 iyi girdi
  • 2013 daha zordu
  • 2014 en zor ders de sosyal
  • Sınav seviyeleri hep yakındı sorularda aynı ayardaydı sıkıntı olan sınav anı bence ben geçen sene dershane denemelerinde 90 100 leri görüyordum ygsde 280 puan geldi sınav anı der geçerim zorluğa Kafanı takma önüne bak ( Sonuç olarak mezuna kaldım 90k ile)
  • Ygs olarak 2014 lys olarak 2013 en baba yıllardır.
  • Ygs 2014 hesinin babasidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martinez856

Ygs 2014 hesinin babasidir
    bence hepsi çalışana basitti ama soru tarzları bilindiğin aksine değişti 2013 itibariyle kalıp dışına çıkılmaya çalışılıyor zor olan o anki sınavla verdiğin stres mücadelesi , stresini yenenler şuan istedikleri yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaan1502

bence hepsi çalışana basitti ama soru tarzları bilindiğin aksine değişti 2013 itibariyle kalıp dışına çıkılmaya çalışılıyor zor olan o anki sınavla verdiğin stres mücadelesi , stresini yenenler şuan istedikleri yerlerde

Alıntıları Göster
    2014 fen kısmı kolaydı(Fiziğin bi kısmı hariç). Onun dışında 2014 matematik gayet sağlamdı işlemler uzundu ben telaştan batırdım şahsen. Türkçe'de de kafa karıştırıcı 5 tane falan paragraf vardı. Önceki yılları da çözdüm ama 2014 kadar zorlanmadım. Belkide sınavda telaşlı olduğum için böyle düşünüyorumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmem06

2014 fen kısmı kolaydı(Fiziğin bi kısmı hariç). Onun dışında 2014 matematik gayet sağlamdı işlemler uzundu ben telaştan batırdım şahsen. Türkçe'de de kafa karıştırıcı 5 tane falan paragraf vardı. Önceki yılları da çözdüm ama 2014 kadar zorlanmadım. Belkide sınavda telaşlı olduğum için böyle düşünüyorumdur.

Alıntıları Göster
    2014 sosyal ve fen zordu bana kalırsa. türkçede kesinlik isteyen sorular vardı onlardan baya kişi döküldü
  • tictocc kullanıcısına yanıt
    09 ,10 kolaydı , 11 mat problemleri aşırı karışıktı 12,13 kolaydı , 14 mat gene asırı karışıktı , ama hepsinde fen türkçe kolay sosyal de yakın dı (sayısalcıyım,sosyal bana göre)

Geçen sene girdim türkçe 30+ net fen 30+ net fakat mat a gelince çoğu cuvalladı , benim gibi hedefi yüksek olanlar sosyale pek bakmadı zaten mat yok diye fakat sosyale bakıp mat cözmeyip 40k altı yapanlar vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkarun -- 25 Ekim 2014; 10:15:20 >
  • 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

2015
    2014 sosyal zordu acık ve net , mat aşırı uzun işlemler beyin s.. yani , türkçe kesin cıkarılabilir soruları zordu yani bakıyon hepsi oluyo aslında ama en genelini soruyor

2013 lys mat geo cok zordu yani 2014 ygs > 2013 ygs
    2013 lys > 2014 lys
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.