Şimdi Ara

Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
11
Favori
11.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar süre yavaş yazmam gerek.onu da denedim ama sanki yazım hiç değişmiyor muş gibi hissediyorum ve bırakıyorum yavaş yazmayı.küçüklükten beri böyle yazdığım için yazım değişmiyor belki.yazımı güzelleştirmem mümkün mü yavaş yazarak=??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

nerden bulabilirim folyoyu cok guzel olmusta

Reklam tabela işiyle uğraşan bir yerden bulabilirsiniz. Aliexpresste de 1 metrekaresi 7 lira.

http://m.aliexpress.com/item/494326445.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 26 Ekim 2014; 9:31:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevercollapsed

ne kadar süre yavaş yazmam gerek.onu da denedim ama sanki yazım hiç değişmiyor muş gibi hissediyorum ve bırakıyorum yavaş yazmayı.küçüklükten beri böyle yazdığım için yazım değişmiyor belki.yazımı güzelleştirmem mümkün mü yavaş yazarak=??

kalem tutuşunuzu degistirmeyi deneyin hocam belki işe yarar

• Rotring Rapid Pro
     Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 26 Ekim 2014; 9:37:18 >
  • JustLikeOldTimes kullanıcısına yanıt
    hocam hangi şekilde kalem tutmak lazım .insan kolay kolay alıştığı bir şeyi değiştiremiyor.
  • nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz araya karışmak gibi olacak ama ben söyleyeyim. Nasıl rahat ediyorsan öyle tut.Mesela ben eskiden çok dipten tutarım ama sana tavsiyem baş parmağın ve işaret parmağınla kalemi kavra çok sıkmadan orta parmağı bük diğer ikisini arkaya at
  • Kalem konuları forumda baya tutuluyor galiba tek kalemlerden hoşlanan ve takıntısı olan bir ben değilmişim.
  • Pentel Graph 1000

4 seneyi aşkın bir süredir kullanıyorum lise 3'e giderken almıştım. 50TL bir kalem için çok görünmüştü ilk aldığımda ama kalem ömürlükmüş meğersem hala bir sıkıntısı yok, üzerindeki yazılar çıktı ve boyası soldu sadece bir miktar.

Bu da ilk aldığımdaki hali:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 26 Ekim 2014; 11:11:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BağKurluSamuray

Kalem konuları forumda baya tutuluyor galiba tek kalemlerden hoşlanan ve takıntısı olan bir ben değilmişim.

Aynısını ben de yaşadım şu an
  • Bu arada Pentel Smash'ı nereden temin edebiliriz diye araştırdım, bir arkadaşımızın attığı link var e-bay'de orası en uygunu gibi görünüyor,önceki sayfalarda bulabilirsiniz. Amazonda fiyatlar arasında ciddi farkla var pek güvenilir gelmedi satıcılar. E-bay'de ki satıcı iyidir,oradan temin edilebilir. En kısa zamanda 1 tane ben de alacağım
  • böyle mi reyizzzz
    evet öyle olabilir , ben bu şekil tutuyorum :
    http://i.hizliresim.com/voDDYr.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kobra

Silgisini yedim asilmasina yarayan seyi bicakla kestim maddi durumumuzdan dolayi bu kalemi kullaniyorum 2 senedir.

bende kullanıyorum allah bilir kaç senedir.
  • hocam parmakları göremiyorum nasıl tutuyorsun .önden çekebilir misin
    Hocam şu an müsait değilim atarım akşama doğru
  • peki hocam.şu yazımı bir güzelleştirebilsem neler yazcam neler.insan yazısından iğrenir mi =? evet ...
  • Faber Castell Grip 1347 beyaz kullaniyorum memnunum.

• Arkadaşlar bana da kafaya koydurttunuz Pentel Smash aldırtcaksınız Biraz daha bütçem olsa rapid pro alacağım ama şimdilik erteledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Arkadaşlar bana da kafaya koydurttunuz Pentel Smash aldırtcaksınız Biraz daha bütçem olsa rapid pro alacağım ama şimdilik erteledim

Rotring 300 al 18 TL perde fiyata gore iyi mukembel kalem.konuda iyi gidiyor .

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.