Şimdi Ara

The Witcher 3'ün Açılış Sinematiği Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Önümüzdeki senenin merakla beklenen oyunlarından The Witcher 3'ün açılış sinematiği kendini Golden Joystick Awards'ın ödül töreninde gösterdi. Daha önce videodan kısa bir teaser parçası yayınlayan CD Projekt, videonun tam halini oyunculara sundu

Yayınlanan sinematik videosunda 1272 yılının Temeria'sına gidiyoruz. Videoda Geralt'tan daha çok Yennefer'ı bolca görüyoruz. Yayınlanan açılış sinematiğini aşağıdan izleyebilirsiniz.

• CGI video olmasına rağmen dahada meraklandım. Şubat gelsede oynasak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük iş başardılar cgi video yayınlamakla. Artık oyunu oynamayız, oyunu açıp kapatırız açılış sahnesini izleriz hep.

• Yennefer'ın çarpışıp yere düşürdüğü asker Geralt'ın killing moster dediği asker değilmi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Yennefer'ın çarpışıp yere düşürdüğü asker Geralt'ın killing monster dediği asker değilmi :)

• 2. oyunun sinematiğine göre resmen çöp olmuş bu

• begenmuyen gtsn minecraft fln oynasn

• Bu ne saçma bir iş ya trailer mı açılış sinematiğ mi belli değil. Far Cry 4 gibi olmaya çalışıyolar heralde yakında bitiş sinematiğni de yayınlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Çok büyük iş başardılar cgi video yayınlamakla. Artık oyunu oynamayız, oyunu açıp kapatırız açılış sahnesini izleriz hep.

Sen oynama biz oynarız rahat ol.

• Sesleri çok başarılı oyunun keşke oynayabilsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

2. oyunun sinematiğine göre resmen çöp olmuş bu

Arkadaşa katılıyorum.

• 2. oyunun sinematiği (konu ve kurgunun biraz daha kısa ve aksiyon dolu olmasından dolayı) daha iyiydi ...

Burada bir Yennefer bulmaca konsepti benimsendiği için buna uygun bir CGI yapılmış. Neticede açılış sinematiği ... Ayrıca oyun aşırı derecede büyük ve konu konsept bakımından çok büyük. Neresinden tutacaklardı ki ? En mantıklısını yapmışlar.

Ama yinede şöyle vurdulu kırdılı karizmatik bir Geralt CGI'ı fena olmazdı :)

• Ön spariş ile 71 TL satın aldım :) 1 ve 2 sahipseniz tabii :)

• Yennefer peşindeyiz anladık .
    Bir çaçık yok videoda .

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Yennefer peşindeyiz anladık .<br>Bir çaçık yok videoda .

Kardeşim sende çok tuhaf adamsın. Bu oyunla alıp veremediğin bir sorun mu var ? Çorbana kaşık mı attı geralt anlamadım :) Oynamak istemiyorsan oynama biz oynarız. Adamlar belkide yapılacak en iyi açık dünya oyununu yapıyorlar. Bir sürü konu var. Hangisini göstersinler ? İstersen sana sorsunlar nasıl video yapılacağını. BSC'yi seviyorum ama son zamanlarda seviyesiz yorum yapan adamlarla doldu taştı. Ergen falan olsan neysede ama öyle olduğunu zannetmiyorum.

• CGI kaliteli ama pek albenisi yok gibi. Sword of destiny beni daha bir heyecanlandırmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErhnUnl57

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mementopolis<br><br>Yennefer peşindeyiz anladık .<br>Bir çaçık yok videoda .</blockquote><br><br>Kardeşim sende çok tuhaf adamsın. Bu oyunla alıp veremediğin bir sorun mu var ? Çorbana kaşık mı attı geralt anlamadım :) Oynamak istemiyorsan oynama biz oynarız. Adamlar belkide yapılacak en iyi açık dünya oyununu yapıyorlar. Bir sürü konu var. Hangisini göstersinler ? İstersen sana sorsunlar nasıl video yapılacağını. BSC'yi seviyorum ama son zamanlarda seviyesiz yorum yapan adamlarla doldu taştı. Ergen falan olsan neysede ama öyle olduğunu zannetmiyorum.

Gerald normalde Öldü .
    Aternatif olarak oyunda yasiyor ve devam ediyor hikaye.
    video'nun konusu zaten basit ve bol efektli :) . ayrica türkce cikmadigi icin ( cikarmadiklari icin) ayri bir garezim var zaten. Ayrica oyunun Collectors edition'u ( haykel olan) siparis verdim :) geldigi gibi tak oynayacagim. en azindan ayni sinematikleri oyunun icine 'de koysalar diyorum. bunu en iyi yapan zamaninda SquareSoft . ( simdiki adi ile Square Enix)

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Çok büyük iş başardılar cgi video yayınlamakla. Artık oyunu oynamayız, oyunu açıp kapatırız açılış sahnesini izleriz hep.

Sen o kafanin icinde ne yasiyorsun cok merak ediyorum?

• balon patlamıycak çünkü balon değil :) merakla bekliyoruz

• vay senenin en güzel oyunu geliyor bomba gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.