Şimdi Ara

ÖTV ARTIŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OCTAVİA 1.2 TSİ ELEGANCE DSG İÇİN FİYAT ALDIM EXTRA DONANIMLARLA BERABER 78.600 TL DEDİLER 2 TANE ALICAMIZ İÇİN İNDİRİM İÇİN ARADIM BİRAZ ÖNCE ÖZEL SİPARİŞ İÇİN FİYAT VEREMİYORUZ PAZARTESİ GÜNÜ ÖTV ARTIŞI BEKLIYORUZ %50 İLE %60 ARSI DİYE CEVAP VERDİLER SKODA OĞUŞLAR....

• Kesinlikle aldırmak için söylüyorlar çünkü şimşek oranlarda artış yok dedi, ancak enflasyona dayalı artış olabileceğini söyledi
  • bugun açılan 2.konu ateş olmayan yerden duman çıkmaz hadi bakalım geleceği varsa göreceğide var
  • 78600 1.2 tsi octavia ? cok uygunmus hemen al kacmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

78600 1.2 tsi octavia ? cok uygunmus hemen al kacmaz

BU FİYATTAN DAHA UCUZ OCTAVİADAN DAHA İYİ BİR ARAÇ TAVSİYE ET ONU ALALIM .....
  • Bana da fiat bayii fırat otodan mesaj geldi ötv zammından önce son fırsat bugün 16'ya kadar uğrayın diye...
    Başka konuda da indirim var diyor...
    Hayırlısı bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrsln

quote:

Benzinli otomatik mi olacak? Full donanim mi? Sedan mi? C segmenti mi?

• quote:

OCTAVİA 1.2 TSİ ELEGANCE DSG İÇİN FİYAT ALDIM EXTRA DONANIMLARLA BERABER 78.600 TL DEDİLER 2 TANE ALICAMIZ İÇİN İNDİRİM İÇİN ARADIM BİRAZ ÖNCE ÖZEL SİPARİŞ İÇİN FİYAT VEREMİYORUZ PAZARTESİ GÜNÜ ÖTV ARTIŞI BEKLIYORUZ %50 İLE %60 ARSI DİYE CEVAP VERDİLER SKODA OĞUŞLAR....

Zaten ucuz değil,birde akıllarınca aracı satsınlar diye ortaya yem atıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

BENZİNLİDE OLUR DİZELDE (15000 KM DEN FAZLA YAPMIYORUM YILDA) OTOMATİK FULL DONANIMLI SEDAN ZAHMET OLMAZ İSE ... 17 JANT MÜZİK SİSTEMİ ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ DERİ DÖŞEME ANAHTARSIZ ÇALIŞMA KOLTUK ISITMA METALİK RENK SÜRÜŞ MODU SECİCİ KARALTILMIS ARKA CAM VE OCTAVİA ELEGANCE DAN İYİ ÖZELLİKLİ Bİ ARAÇ VARSA SANA ZAHMET....
    AAAAAA UNUTTUM BİRDE 560 LT BAGAJ OLMASI LAZIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrsln -- 24 Ekim 2014; 18:12:15 >

• Çevreyi koruduğu oranda ÖTV indirimi olduğu söylenmiş.
    Bayilerin zam gelecek demesi, aslında indirim geliyor biran evvel satalım demektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

BENZİNLİDE OLUR DİZELDE (15000 KM DEN FAZLA YAPMIYORUM YILDA) OTOMATİK FULL DONANIMLI SEDAN ZAHMET OLMAZ İSE ... 17 JANT MÜZİK SİSTEMİ ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ DERİ DÖŞEME ANAHTARSIZ ÇALIŞMA KOLTUK ISITMA METALİK RENK SÜRÜŞ MODU SECİCİ KARARYILMIS ARKA CAM VE OCTAVİA ELEGANCE DAN İYİ ÖZELLİKLİ Bİ ARAÇ VARSA ZAHMET....

http://honda.com.tr/otomobil/civic-sedan/fiyat

1.6 elegance smart otomatik honda civic 67015.

http://binekarac.vw.com.tr/fiyat-jetta.aspx

jetta 1.4 tsi 122ps dsg highline 74400. ekleteceğinizi ekletirsiniz 80'i geçeceğini sanmıyorum. ki test yapan sitelerde, yeni octavia beğenilmememekte. jetta ise oldukça övülmekte. octavia alınacağına kesinlikle jetta alınır bence.

ELANTRA 1.6 D-CVVT ELITE OTM 70650. bu da bir seçenek. dizeli de 80bindi sanırım.

• SAGOL DEĞERLENDİRİCEM...
  • O fiyata git TDI al satarken o extralara kimse para vermez adam o fiyata extrasiz TDIalirim der

• ÖTV zammı haberini yabana atmayın beyler.Araba satma bahanesi değil bütün bu söylenenler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem84

ÖTV zammı haberini yabana atmayın beyler.Araba satma bahanesi değil bütün bu söylenenler...

katılıyorum, adamlar zaten satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

Çevreyi koruduğu oranda ÖTV indirimi olduğu söylenmiş.
    Bayilerin zam gelecek demesi, aslında indirim geliyor biran evvel satalım demektir.

OTV ye indirim gelirse bayinin isine gelirki. Sonucta OTV bayinin cebine girmiyor devlete gidiyor, inidirm gelecekse neden bir an evvel satalim desin.
  • Ilk olarak ÖTV artışı 1.6 ya gelecek söylentileri vardı. Eğer 1.2 için bunu söyleşilerde ilginç. Ayrıca 2 tanıdığım yakın zamanda o fiyata yakın Octavia dizel Dsg aldı. Fazla Donanım yerine dizel seçeneğini düşünün derim.

• OTV indirimi olsa dahi ki olacagini sanmiyorum, bu cakal distributorler kendileri aradaki farki kapamak adina zam yaparlar. Sormak lazim dayin Mehmet Simsek mi nereden zam haberini aldin diye.

• quote:

quote:

Daha gecen 35 aveo hemde dizel aldik millete iyi yasliyorlar anlasilan,herhalde son Sifir aracim olacak

• Bu fiyatlara çıktıktan sonra liste fiyatlarına aldanmayıp, opelden insignia için fiyat isterin derim. Ötv gibi zamlar için devlet genelde yılbaşını bekliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.