Şimdi Ara

iPad Air 2 ve iPad mini 3 ülkemiz fiyatları belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPad Air 2 ve iPad mini 3 ülkemiz fiyatları belli oldu

Geçen hafta Apple tarafından lanse edilen ve bu hafta başından itibaren de satışa sunulan iPad Air 2 ve iPad mini 3 ülkemizde de yavaş yavaş boy göstermeye başladı. Pek çok mağazada ön siparişe açılan modeller Apple Store çevrimiçi mağazasında da yerini aldı.

iPad Air 2 modeline baktığımızda sadece WiFi olarak 16GB kapasiteli versiyon 1449TL, 64GB kapasiteli versiyon 1729TL, 128GB kapasiteli versiyon ise 2009TL olarak fiyatlandırılmış.

Hücresel destekli olarak ise 16GB kapasiteli versiyonun 1819TL, 64GB kapasiteli versiyonun 2099TL, 128GB kapasiteli versiyonun 2379TL olarak fiyatlandırıldığını görüyoruz. 

iPad mini 3 modeline baktığımızda sadece WiFi olarak 16GB kapasiteli versiyon 1169TL, 64GB kapasiteli versiyonun 1449TL, 128GB kapasiteli versiyon ise 1729TL fiyat etiketine sahip. 

Hücresel destekli olarak ise 16GB kapasiteli versiyon 1539TL, 64GB kapasiteli versiyonun 1819TL, 128GB kapasiteli versiyon ise 2099TL fiyat etiketi ile raflara çıktığı görülüyor. Modellerin dağıtımına ise 31 Ekim itibariyle başlanacak. 

A8X işlemcisi ile en güçlü tablet konumuna gelen iPad Air 2'nin bununla birlikte ilk versiyona göre biraz daha az kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. iPad mini 3 ise A7 işlemcisi ile birlikte Touch ID hariç geçen seneden önemli bir farklılık sunmuyor.  

Kaynak:http://store.apple.com/tr/buy-ipad/ipad-mini-3

• Cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamlar etkisini göstermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamlarla alakasi olmayabilir abd fiyati da 100 dolar artmadı mı yanılmıyosam

• Önceki nesil iPad mini ucuzlar . Sırf garageband'i denemek için almayı düşünüyorum. Zaten TouchID dışında donanımsal fark yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 24 Ekim 2014; 17:37:11 >
  • Şimdi kıyaslayın grafik performanslarını nexus 9'la ama air 2'ninkini değil mini 3'ünkünü.

• 64gb ipad air 2'de fiyat indirimi olmuş geçen seneye göre. Ancak 16gb modeli aşırı pahalı. Mini 3'ün fiyatlarına ise hiç anlam veremedim.

• 500 liraya LG G-Pad varken bunlara bu kadar fahiş fiyatlar ödemek bana hiç akıllıca gelmiyor açıkçası.İşlemcilerin kaç ghz. ekran kartlarının kac mb ram olduğu inanın aldatmacadan başka bir şey değil. Tek amaçları para kazanmak ve insanı sömürmek olan bu dev şirketlerin oyununa gelmeyin. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan ne ise onu almaya çalışın. Daha havalısını daha pahallısını değil. Gayeleri fazla paranızı almak olan bu firmaların donanım yarıştırma kısır döngüsüne kapılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 24 Ekim 2014; 17:39:44 >
  • 128-16=112 gb için 2009-1449=560 TL fiyat istiyor apple. El insaf. Kart takılabilir olsa hiç gereği yok.

• Zam gelmeden uygulanmış bile.16 Gb fiyatlar fahi?.mini2 favorim. F/p kralı.

• Bilgisayardan çakmayıp sadece internet için 1500-2000 liralık laptop alanlar,onun yerine böyle tablet alsalar daha iyi olur.Boşuna fazladan para veriliyor.Hatta ipad air fazlasıyla yeterli.Diğer markalarında iyi modelleri var.
    Bizim odadaki almış 1500 liraya laptop tek yaptığı facebook ve video...

• 128 gb iPad air 2 gold planım vardı ama nedense vazgeçtim. İçime sinmeyen bişey var.

• Oha, bu ne fiyat böyle. Berbat. Berbat.

• Bence fiyat çokta pahalı değil hatta geçen seneden daha uyguna geliyor tabi 16 hariç olanları. 64 GB Wifi olan havale+eğitim indirimiyle 1,595'e geliyor ki geçen seneden uygun. Geçen sene satılan Air yanlış hatırlamıyorsam 1,749 TL idi ayrıca eğitim indirimi geçen sene iPad'lere yoktu.
  • air ile devam air2 ye şuan bu paralar fazla.
  • O fiyata surface pro 3 alırım oha diyorum sadece.

• 16 gb 3g air 2 modeli 1000 tl civari olsa alinabilir, bunun ustunu haketmiyor, hic biri hak etmiyor..

• Neden bilmiyorum,bana ucuz gibi geldi;fiyatlar fena değil sanki...

(Hiç iPad kullanmadım)

• Bir tablete o para verilir mi? !

• Pahalı olmuş bayağı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.