Şimdi Ara

fotoğraf / video kalitesi iyi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan general mobile discovery kullanıyorum gerek ön gerekse arka kamerasının kalitesi berbat diğer 8 megapiksel kameralardan çok daha kötü çekiyor . sürekli video çeken biri olarak yetersiz kalıyor. Her zaman yanımda video kamera taşıma şansım yok.bana hd veya fullhd en az 30 kare-saniye çekim yapabilen bi model önerebilir misiniz LG g2 düşünüyorum test ettim fena değil ama daha iyisi varsa onu tercih etmek isterim fiyat üst limit 1000 lira

Edit: videolar hareker halindeyken çekiliyor bunun için görüntüyü sarmamasi lazım video kameram çok güzel çekiyor fakat 480 p zamanında iyi paralara almıştım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltimateEchelon -- 24 Ekim 2014; 17:01:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g2 guzel 60 kare sanıyede cekıyor zaten
  • G2 al super

• bahsettıgın lımıt ve ıhtıyac ıcın G2 gayet uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltimateEchelon

Arkadaşlar şuan general mobile discovery kullanıyorum gerek ön gerekse arka kamerasının kalitesi berbat diğer 8 megapiksel kameralardan çok daha kötü çekiyor . sürekli video çeken biri olarak yetersiz kalıyor. Her zaman yanımda video kamera taşıma şansım yok.bana hd veya fullhd en az 30 kare-saniye çekim yapabilen bi model önerebilir misiniz LG g2 düşünüyorum test ettim fena değil ama daha iyisi varsa onu tercih etmek isterim fiyat üst limit 1000 lira

Edit: videolar hareker halindeyken çekiliyor bunun için görüntüyü sarmamasi lazım video kameram çok güzel çekiyor fakat 480 p zamanında iyi paralara almıştım :D

Lumia 1020 rakipsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

bahsettıgın lımıt ve ıhtıyac ıcın G2 gayet uygun.

her telefon tavsiyesine g2 yazmak için siperde mi bekliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

g2 guzel 60 kare sanıyede cekıyor zaten

Her telefon tavsiyesine g2 yazmak için siperde mi bekliyorsun ?
  • İPhone 6 240 FPS çekiyor
    Buda demektir ki en iyi video çeken telefon..

• quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

:D :D

• quote:

quote:

Yo soru neyse o,adam zaten 1000limitle konu acmis,bilhakis hangi konuda nerden ne alaka kurariz da yada kuramasakta nerden g2yi kotuleriz diye siperde bekleyenlere sormak gerek,kisi kendinden bilir isi hesabı

• quote:

quote:

quote:

Yo soru neyse o,adam zaten 1000limitle konu acmis,bilhakis hangi konuda nerden ne alaka kurariz da yada kuramasakta nerden g2yi kotuleriz diye siperde bekleyenlere sormak gerek,kisi kendinden bilir isi hesabı

Attığın 12k postun 8k 'sını ''LG G2'' yazarak kasmışsındır zaten . Ayrıca neden telefonu kötüliyeyim ? Bizde kullanıyoruz gayet işimizi gören bir telefon ama açılan her konuda (fiyat fark etmez) özellikle belirli bir kitlenin ''LG G2'' yazmasından bıktım

• -zed- kullanıcısına yanıt
    Senin bikkinliginda muneccimle yakinligindan yuruttugun post kehanetinde benim umrumda olmaz,varligi ve forumdaki vasfi konulara yazabilecekleri sadece g2yi kotulemek olanlara onerecegim bir yontem yok,telefon sektorundense daha cok tıp alanina yonelmeleri faydali olacaktir.

• quote:

Senin bikkinliginda muneccimle yakinligindan yuruttugun post kehanetinde benim umrumda olmaz,varligi ve forumdaki vasfi konulara yazabilecekleri sadece g2yi kotulemek olanlara onerecegim bir yontem yok,telefon sektorundense daha cok tıp alanina yonelmeleri faydali olacaktir.

Aynen en büyük hedefim G2 yi dibe vurmak , satışlarını durdurmak , zarar ettirmek , onlardan tazminat almak yaşasın kötülük
  • O zaman bi g2 alayım iPhone 6 güzel ama onun yerine 90 model bir araç alınabilir kanımca :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.