Şimdi Ara

günlük kullanım ve film izlemek için full hd monitör tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, imac alacaktım ssd disk ve nas sunucuda almak zorunda kaldığım için vazgeçtim. elimde i7 3770 8 gb ramli ssd diskli süper bir bilgisayarım var ama monitörüm philips lcd monitör çözünürlüğüde 1366x768. günlük kullanım ve film izlemek için kaliteli monitör arıyorum elimde hem sd hem hd hem de full hd filmler var sürekli arşiv yapıyorum birde itunes üzerinden film kiralayıp satın alıyorum günlük kullanım ve film izlemek için kaliteli ghosting sorunu olmayan en fazla 5 ms değeri olan monitör tavsiyesi istiyorum. bulunduğum yer küçük teknomarket yok hepsini görüp deneme şansım yok, sadece incelemeleri izliyorum o yüzden kararsızım forumda aoc 2461fwh önermişler ama filmlerde kötüymüş incelemeden anladığım kadarı ile ips ve tn panelli görüntüsü net hem hdmi hemde dvi girişi olan kaliteli monitör önerilerinize ihtayacım var şimdiden herkese teşekkürler.

• Günceldir, önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünü vatan bilgisayardan aldım detaylı bir incele yapmayı düşünüyorum benim gibi kararsız kalanlara detaylı bir video çekmeyi düşünüyorum nasip olursa en geç pazartesşye kadar yüklerim inşALLAH...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkan003 O kullanıcısına yanıt
    Güzel monitör almışsınız. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.