Şimdi Ara

250TL PROFESYONEL E-TİCARET VEYA WEB SİTEN OLSUN PROFESYONEL TASARIMLAR İLE KAÇMAZ FIRSAT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLARWWW.TASARİMTURKEY.COM OLARAK WEB TASARIM İŞLERİ YAPMAKTAYIZ PROFESYONEL OLARAK .SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE EN AZ 100 TL DEĞERİNDE OLAN ÜCRETLİ ALT YAPILARIN TEMALARINI SİZLERE ÜCRETSİZ ŞEİLDE KULLANMAKTAYIZ.
    BUNLAR WEBDE BULUNAN EN PROFESYONEL VE EN KALİTELİ TEMALARDIR.SİZLER BU TEMALAR ÜCRETSİZ SAHİP OLUYORSUNUZ.
    HER TÜRLÜ İÇERİĞE SAHİP WEB SİTESİ SAHİBİ OLABİLİRSİN NE İSTEDİGİNE SEN KARAR VER BİZ PROFESYONEL OLARAK YAPALIM.

SON 1 AY İÇERİSİNDE YAPTIĞIMIZ TASARIMLARDAN BİRKAÇI.

REFERANS OLARAK BU ARKADAŞLARA İLETİŞİ,ME GEÇEBİLİRSİNİZ.

WWW.CEPTELEFONLAR.İNFO CEP TELEFONU BİLGİSAYAR SATIŞ MAĞAZASI E-TİCARET

WWW.FİLMİBUL.NET FİL İZLEME SİTESİ

WWW.NURSUTİCARET.COM İNŞAAT MAĞZEMELERİ SATIŞ SİTESİ

WWW.NESATİYON.COM PARFÜM SAAAT VE ÇANTA VS ONLİNE SATIŞ MAĞAZASI E-TİCARET

WWW.HAUSESTİCKERS.COM KIRTASİYE ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASI E-TİCARET

YAPTIĞIMIZ TASARIMLAR TAMAMEN 1.SINIF OLUP.NORMALDE PİYASA DEĞERİ 1.500TL OLAN TASARIMLARDIR.

ELİMİZDE 500 ADET PROFESYONEL TASARIM MEVCUTTUR. EN UCUZ 100TL DİR

500*100 TL 50BİN TL YAPMAKTADIR.

BUNLAR BANA ESKİ ÇALIŞTIGIM REKLAM ŞİRKETİNDNE KALMADIR.WEBDE DAHA KALİTELİ TEMALAR YOKTRUR. WEB SİTENİZ BİTTİKDEN SONRA SİTENİZE AŞIK OLABİLRSİNİZ

SİTENİZ 1 GÜNDE TESLİM

ŞİMDİ ŞİRKETLE İÇİN ZORUNLU TUTULAN E-TİCARET SİTESİNE SADECE 150TL SAHİP OLABİLİYORSUNUZ.

EN KALİTELİ ŞEKİLDE.

TAMAMEN ADMİN PANELİNDE YÖNETEBİLİYORSUNUZ.

ÜRÜN EKLİYEBİLİR.KATOGORİ OLUŞTURABİLİR SINIRSIZ ŞEKİLDE.

KAMPANYALAR DÜZENLİYEBİLİR HEDİYE ÇEKLERİ OLUŞTURABİLİR.BAYİLİK SİSTEMİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ

YEDEK ALABİLİR.
    ONLİNE KULLANICILARI GÖRWBİLİRSİNİZ

TOPLU SMS ATABİLİR

TOPLU MAİL ATABİLİR

MÜŞTERİYE ÖZEL FİYAT OLUŞTURABİLİR

MÜŞTERİLER ÜYE OLABİLİR

HER ÇEŞİR MODUL EKLİYEBİLİRSİNİZ.

KURCAGIMIZ ALT YAPILAR EN PROFESYONELİDİR AKLINIZA GELEN TÜM ÖZELLİKLER EKLENEBİLİR.

KULLANIMI EN BASİDİDR.

SADECE ADMİN PANELİNDE BİRT KULLANICI ADI VE ŞİFRE İLE TÜRKÇE OLARAK YÖNETEBİLİYORSUNUZ.

FARKLI ADMİN VEYA MODERATÖR OLUŞTURABİLİRSİNİZ

ANKETLER OLUŞTURABİLİR

ONLİNE KREDİ KARTI VE PAYPAL İLE SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ

TAKSİT SEÇENEKLERİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ

KAPIDA ÖDEME VEYA KARGO FİYATLARI EHSAPLAMA OLUŞTURABİLİR

HEDİYE ÇEKLERİ KUPONLAR OLUŞTURUP

MÜŞTERİLERE İNDİRİM YAPILABİLİR.

10 ADETDEN FAZLA DİL SECENEGİ EKLİYEBİLİR VE HER ÜLKE İÇİN SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ.

İNDİRİLEBİLİR ÜRÜN EKLİYEBİLİRSİNİZ.YANİ YAZILIM SATABİLİRSİNİZ

KULLANICI ÜRÜNÜ SATIN ALDIKTAN SONRA YAZILIMI İNDİREBİLİR.

TEMALARI DEĞİŞTİREBİLİR EKLENEBİLİR. RENKLERİ DEGİŞTİREBİLİR. ADMİN PANELİNDEN

VE SAYAMADIĞIM BİNLERCE ÖZELLİGE SAHİP OLABİLİRSİNİZ HEMDE SADECE 250TL GİBİ BİR RAKAMA BUNDAN İYİSİ YOKTUR.

EĞER SİZDE YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ İSMİNİZİ SIRAYA KAYIT ETTİRİN SİZEDE PROFESYONEL WEB SİTENİZİ HAZIRLAYIP 1 GÜNDE TESLİM EDELİM

SİLKROAND@GMAİL.COM MAİL ADRESİMİZ.

0538 841 34 12 CEP TELEFONU NUMARAMIZ.

WWW.TASARİMTURKEY.COM WEB SİTEMİZ.

ÖRNEK TASARIMLAR

http://themeforest.net/item/pav-plaza-responsive-theme/full_screen_preview/4741122

http://themeforest.net/item/pav-food-store-responsive-opencart-theme/full_screen_preview/5833829

http://themes.dedalx.com/?theme=ocms OPENCART ALT YAPILARIDIR.

MAGENTO ALT YAPI E-TİCARET TASARIMLARI

http://themeforest.net/item/cranberries-responsive-retina-magento-theme/4604659

http://themeforest.net/item/glamshop-responsive-retina-ready-magento-theme/6019205

WORDPRESS ÖRNEK TASARIMLAR

http://themeforest.net/item/shopping-woocommerce-responsive-wordpress-theme/8278903

http://themeforest.net/item/essential-responsive-retina-woocommerce-shopping-theme/5789584

GİBİ 500DEN FAZLA PROFESYONEL TEMA MEVCUTTUR. FİYATLARINI GÖRÜYORSUNUZ.KALİTE VE FARK ORTADA.150TL SADECE BU TEMLARI ALABİLİRSİNİZ.

BİZ HERŞEY DAHİL BU TEMALŞARDAN BİRİSİ İLE SİZE WEB SİTESİNİ SUNUYORUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasarimturkey.com -- 2 Ocak 2016; 20:40:35 >

• Tasarım sitenizi beğenmedim. Özellikle kendi siteniz tam bir felaket, yani arkadaşlar siz web tasarımı mı yapıyorsunuz, yoksa mobilya tasarımımı buna bir açıklık getirin.
    Sitenizde web tasarımına dair bilgi bulunmuyor. Her sayfada mobilya ve dekorasyona yönelik tanıtım var.

Adınız neden Tasarım Turkey değilde Tasarim Turkey, logonuzu revize etmenizi öneririm.

250TL PROFESYONEL E-TİCARET VEYA WEB SİTEN OLSUN PROFESYONEL TASARIMLAR İLE KAÇMAZ FIRSAT

referans verdiğiniz sitelerin bir çoğunda Türkçe karakter sorununuz var. Hepsi bozuk veya Türkçe'ye uyumsuz fontlar kullanılmış.

Aşağıdaki bölümdeki harita ise Kansas'ta kalmış, sanırım Türkiye'de bir yeri göstermesi gerekiyor.

bunları düzelterek daha iyi işler çıkartacağınızı umuyorum. iyi çalışmalar, kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 24 Ekim 2014; 8:04:30 >

• teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için. biz sadece web tasarım yapmıyoruz bizde ev dekarasyonundan tutun ofis işyeri vs dekarsyonlarıda yaptıgımız için web sitesi o şekildedir zaten pek üzerinde durulmamıştır. sadece tanıtım amaclı oldugu için ki şöyle söyleyim siteyi kaba taslak hazırlıyabildim çogu yerde reklamımız var işlerin yogunluğu ile ilgilenemedim.

gösterdiginiz müşteri sitesi için ise harite otomatik kendinde var bunu biz düzenlemiyoruz müşterimiz kendisi düzenliyor admin panelindne kurulum yapılıp teslim edilmiştir içerik ayarlama müşteriye aittir yani haritayı düzenleme konusunda kendi istagidir.

www.kaliteliparfumler.com en son işimiz günlük şuan 100 ve üzeri hit alıyor facebook ve google gibi bölümlerde reklamı yapılacaktır 1-2 gün içerisinde hepinizin tanıdıgı bir web sitesi olucaktır.

satış devam ediyor.güncell

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

Tasarım sitenizi beğenmedim. Özellikle kendi siteniz tam bir felaket, yani arkadaşlar siz web tasarımı mı yapıyorsunuz, yoksa mobilya tasarımımı buna bir açıklık getirin.
    Sitenizde web tasarımına dair bilgi bulunmuyor. Her sayfada mobilya ve dekorasyona yönelik tanıtım var.

Adınız neden Tasarım Turkey değilde Tasarim Turkey, logonuzu revize etmenizi öneririm.

referans verdiğiniz sitelerin bir çoğunda Türkçe karakter sorununuz var. Hepsi bozuk veya Türkçe'ye uyumsuz fontlar kullanılmış.

Aşağıdaki bölümdeki harita ise Kansas'ta kalmış, sanırım Türkiye'de bir yeri göstermesi gerekiyor.

bunları düzelterek daha iyi işler çıkartacağınızı umuyorum. iyi çalışmalar, kolay gelsin...

Merhaba,

Çok alakasız olacak ama özel mesaj gönderimini kapatmışsınız. Sizinle iletişime geçebileceğim bir numara ya da mail adresi verebilir misiniz?

• merhaba benim adobe dreamweaver la ilgili problemim varda yardımcı olabilir misiniz ?

http://forum.donanimhaber.com/m_99084020/tm.htm
  • Benim için sorun yok, sorun ilk mesajınız üzerine sitenizi görmek isteyipte, kendisine bir web sitesi kurmak isteyenlerde olacaktır.
    Ne dersiniz, web sitesi tasarım örnekleri görmek isterken, karşınızda mobilya görünce fikir ne olacak merak ediyorum.
    Madem birden çok sektörde iş üretiyorsunuz. Sub domain'ler alarak bunu dağıtın veya ana giriş sayfanızda her işe ait bölüme giden linkler verin.
    En azından şirketler topluluğu tanımını kullanan firmalardaki gibi bir arayüzünüz olur.

Kim hangi bölümü istiyorsa, istediği kısımdan istediğine ulaşır. Bunu tekrar düşünün.

Harita seçeneği ise iyi bir fikir değil. Zira web sitesi tasarımını bilmeyen birisine harita kodlarını düzeltmek imkansız gelecektir.
    Bu şekilde teslim ediyoruz iyi bir seçenek değil, bunu yapmak sizin gibi işlerle uğraşanların vaktini almaz, ama site sahiplerinin ömrünü bitirir.

Yeni sitenizde de Türkçe karakter sorunu devam ediyor. Hemen her sayfada Türkçeler bozuk.
    Slideshow içindeki yazıların bozuk olmasına ise anlam veremedim. Bunları photoshop ile yapıyorsanız, nasıl oluyorda Türkçe'ler bozuluyor, anlamadım.
    Kompozisyonlar bozuk, 0 indirim yazısı altındaki turuncu kutu, neden daha büyük değil, yazının yarısı dışarıda, yarısı içeride, renk uyumu yok.
    Manken fotoğrafının ratio'sunu bozmuşsunuz. Suratı tam daire olan bir mankeniniz olmuş.
    Slide'ın ebatları bellidir, photoshop içerisinden slide ile aynı ebatlı bir dosya açar ve içerisini
    doğru şekilde yaparsınız.
    Bu durumda da herşey basık bir şekilde oluyor. Görüntü bozukuyor.

Aşağıda bir kaç düzeltme resimlerini gönderiyorum. Daha iyisi elinizde, haydi bakalım!...
    Kolay gelsin...

• Arkadaşar E-ticaretsoft Sşstemlerinde çalıştıgım için kendi işlerimi durdurmuştum. yukardaki linkler kırık ama yeni adreslerle dolduracagız tekrarinşallah kampanya yeniden başlamıştır. İlgilenen ve profesyonel web sitelerine sahip olmak isteyen herkez ulaşabilir.

Konu Güncel
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.