Şimdi Ara

357.dönem 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
11.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1. celp acemi 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    usta 39 UNCU MKNZ.P.TUG. 2 NCİ HD.A. 1 İNCİ HD.TB. 3 ÜNCÜ HD.BL. / HATAY KIRIKHAN / HATAY

bi de a grubu arızalı yazmıslar :))
  • bende burdayım acemilikte
  • selam devrem
    aldığın bilgileri paylaşırsan sevinirim
  • ustalığım burda olcak inş. 2.grup
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancemany

1. celp acemi 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    usta 39 UNCU MKNZ.P.TUG. 2 NCİ HD.A. 1 İNCİ HD.TB. 3 ÜNCÜ HD.BL. / HATAY KIRIKHAN / HATAY

Acemi aynı yer benimde usta şırnak/cizre :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkersivgin

quote:

Orijinalden alıntı: trancemany

1. celp acemi 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Acemi aynı yer benimde usta şırnak/cizre :-(

Kardeşim usta birliğinde sana başarılar dilerim en azından acemi de biraz rahatız hudutçuların eğitimi daha uzun diye duydum senin bilgin ne durumda bu konuda?

• 356 kdy olarak antalya 3.piyade egitimde acemiligimi yaptim arkadaslar toplamda 52 gun, simdi yaklasik 20 gundur mardin nusaybin 9.hudut bolugundeyim 2.hudut taburuna bagli, antalya candir buranin yaninda insan simdi daha iyi anliyor:) vakit buldukca sorulariniza yardimci olmaya calisirim. Gecen donemden beri antalyada acemiligini yapanlari suriye irak hudut birliklerine dagitiyorlar sanirim bu donem de oyle. Acemiligini antalyada yapacaklar ustaliklarini da yazsinlar buraya, simdiden hepimize hayirli teskereler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ASiLKaN88

356 kdy olarak antalya 3.piyade egitimde acemiligimi yaptim arkadaslar toplamda 52 gun, simdi yaklasik 20 gundur mardin nusaybin 9.hudut bolugundeyim 2.hudut taburuna bagli, antalya candir buranin yaninda insan simdi daha iyi anliyor:) vakit buldukca sorulariniza yardimci olmaya calisirim. Gecen donemden beri antalyada acemiligini yapanlari suriye irak hudut birliklerine dagitiyorlar sanirim bu donem de oyle. Acemiligini antalyada yapacaklar ustaliklarini da yazsinlar buraya, simdiden hepimize hayirli teskereler..

kardeşim hayırlısı herkes için demekki eğitim normalden uzun oldugu dogruymus.3 hafta normal acemi egıtımı sonra evcı cıkma durumu varmıs sonrakı 3 hafta hudut eğitimi oluyor sanırım dogru mu ? bi de hudut bolugundekı kısa donemlerın durumu nedir ? hudut ta gunler nasıl geciyor ?
  • Eğitim Birliği: 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    Esas Birliği: 70 İNCİ MKNZ.P.TUG. 4 ÜNCÜ HD.A. 3 ÜNCÜ HD.TB. 12 NCİ HD.BL. / MARDİN KIZILTEPE / MARDİN

Selam devrelerim, Celp grubum 1 teslim olacağım tarih 05.11.2014 Çarşamba günü, Sizde durumlar nasıl ?

Daha önce yapan arkadaşlar tavsiyeleriniz nelerdir ?

Hepimizin hakkına hayırlısı olsun inşallah
  • 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    39 UNCU MKNZ.P.TUG. 2 NCİ HD.A. 1 İNCİ HD.TB. 2 NCİ HD.BL. / HATAY KIRIKHAN / HATAY
  • ben de durum 2.grup işte
  • Acemilik burada benim de , ustalık istanbul/sancaktepe. Şanslıymışım anlaşılan. Tek falso 2. grup oluşum.
  • acemi 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

esas birliğim: 23 ÜNCÜ MOT.P.TÜM.23 ÜNCÜ MOT.P.A. KH. VE KH.HİZ.BL. / İSTANBUL KARTAL / İSTANBUL

2.grup olmasa herşey iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet-unal

acemi 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

esas birliğim: 23 ÜNCÜ MOT.P.TÜM.23 ÜNCÜ MOT.P.A. KH. VE KH.HİZ.BL. / İSTANBUL KARTAL / İSTANBUL

2.grup olmasa herşey iyi..

ayniyz )))

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    ben burda bi kaç kişi gördüm seninle birlikte, facebookta da grup kurulmuş katıldım ben 40 kişi varız.
  • Ben sadece seni gordum face de ben de gordum ama sadece baktim ankete katilmadim
    Cogunluk olacagiz gibi geliyor bana ? Iyiy iyi...
    Antalya daki birlik acemi birligi degil mi uuzun donemler ile yapmayacagiz snairim

• Kartal konus var oraya ekleyelim toplansin herkes

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/groups/298878506974372/

buradan bahsediyorum.
  • Hmmm tamam gormemisim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.