Şimdi Ara

357. DÖNEM (KASIM 2014) 1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
11.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: alwer

beyler bizim gideceğim yer batı kışla mı doğu kışlamı manisada?
    Doğu kışla şehir dışındaymış. batı kışla şehir içindeymiş.

Bende merak ediyorum

tertip ben öğrendim. batı kışlaya gidiliyormuş ilk başta. kayıtlar için falan. kayıtlardan sonra doğuda mı yoksa batıda mı olacağın belli oluyormuş.
  • Ne zaman teslim olucaz tertiplerim ya da en iyi zaman ne zaman teslim olmak icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bende merak ediyorum

tertip ben öğrendim. batı kışlaya gidiliyormuş ilk başta. kayıtlar için falan. kayıtlardan sonra doğuda mı yoksa batıda mı olacağın belli oluyormuş.

saol tertip tam adresi varmı bu batı kışlanın. otogardan sonra nerde kalıyor acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende merak ediyorum

saol tertip tam adresi varmı bu batı kışlanın. otogardan sonra nerde kalıyor acaba

Otogardan minubusle gidiliyormus 10 dk falan. Bati kisla diyince tam onunde indiriyormus. Sehir icinde sonucta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende merak ediyorum

Otogardan minubusle gidiliyormus 10 dk falan. Bati kisla diyince tam onunde indiriyormus. Sehir icinde sonucta.

iyi bari otobüsten inince aramakla uğraşmayız. en kötü taksiye biner gideriz.

• Eğitim birliği:1 inci p.eğt.tug.komutanlığı/manisa merkez/manisa Kara kuvvetleri komutanlığı
    Usta birliği : 3üncü or. bölge bando k.lığı /erzincan merkez/ erzincan
    1.celp grubu 7 kasım sevk tarihi kısa dönem er

• Acemilik Manisa Merkez
    Usta Çanakkale Gelibolu
    2.grup kısa dönem.

• Merhabalar benimde 17-19 aralık acemilik
    1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA
    ustalıkta
    1 İNCİ MOT.P.TUG. İS.SVŞ.BL. / SAKARYA MERKEZ / SAKARYA

lütfen iletişime geçelim bilhassa izmirdeki tertiplerimle gitmeden tanışıp görüşmek isterim hayırlısı artık :)
  • Arkadaşlar tertipler acemlik için araştırma yapan bilen var mı çamaşır iclik rengidir vs için. ?
    hatta genel bi bilgi muhteşem olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cann51 -- 26 Ekim 2014; 20:02:50 >
  • Eğitim Birliği

Esas Birliği
    1 İNCİ P.EĞT.TUG. 3 ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1 İNCİ P.EĞT.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Statü KISA_DÖNEM ER

• cann51 C kullanıcısına yanıt
    Haki renk kardeşim. Bugün iç çamaşırı aldım. Çalışana birliğimi ve piyade olduğumu söyleyince haki alacaksın o zaman dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK.rew

Haki renk kardeşim. Bugün iç çamaşırı aldım. Çalışana birliğimi ve piyade olduğumu söyleyince haki alacaksın o zaman dedi.

Eyvallah kardeşim çok sağolasın

• Eğitim Birliği: 1. P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA
    Esas Birliği: 8. KOR.KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIĞI / ELAZIĞ MERKEZ / ELAZIĞ
    Sınıf: Bakım
    1. Grup
    Herkese hayırlı tezkereler.
  • 356 kd olarak acemiliği manisa batı kışlada yaptım. öncelikle 1. tabur 1.bölüğe düşerseniz çok şanslısınız. bütün komutanlar on numara. ilk girişte kayıt işlemleri uzun sürüyor.bavulu ve üstünüzü aramıyor. istediğinizi sokabilrsinz. ama telefonu acemilikte sokmak saçma. tabi size kalmış. yanınıza çok abartı kalmamak şartyla genel ihtiyaçlarınızı alın. kantinde çok sıra oluyor. bizim en büyük problemimiz su ve sigara almaktı. onun dışında çoğu yerde kola makinası ve kahve makinası var. kola makinalarından kredi kartı ile alıyosunuz. yanınızda bir tane okutmalı kart götürün. öğle
    ve akşam yemekleri gayet güzel. kahvaltı zayıf. tuvaletler biraz pis. ben 1. tabur kantininin solunda voleybol sahalı bir bölük var. orda komutan tuvaleti vardı tek klozetli falan.acemilik boyunca orda tuvalete girdim . haftada 2 gün banyo hakkınız var. bir de her sabah 5-6 arası ihtiyaç banyosu var. gayet rahat bir acemilk yeri. fazla gözünüzde büyütmeyin. sorucağınız soru varsa ulaşabilirsiniz. yardımcı olurum.
    şafak = 95

• Eğitim Birliği1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSACelp Grubu2Esas Birliği19 UNCU MOT.P.TUG.TOP.TB. KH. VE KH.HİZ.BL. MEBS TK. / BALIKESİR BURHANİYE / BALIKESİRKuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüKISA_DÖNEM ERSınıfTOPÇU
    aydından gelicem :)
  • Eğitim Birliği

Esas Birliği
    1 İNCİ P.EĞT.TUG. 3 ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1 İNCİ P.EĞT.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Statü KISA_DÖNEM ER
    Msj atın özelden tanışalım tertipler özellikle manisada kalacaklar aralıkayında gidecekler:)

• quote:

quote:

quote:

Bende merak ediyorum

merhaba dostlar.

geçen sene aynı yerde kısa dönem görev yapan arkadaşım; uzun dönemlerin doğu'ya , kısa dönemlerin de batı kışlaya gönderildiğini söyledi.

kısa dönem olup doğu kışlasında olan yokmuş.

tabii bu geçen senenin bilgisi.

• assas06 A kullanıcısına yanıt
    benim bu.

çavuşuz ha, haberin olsun. şansa bakalım ne çavuşluğu denk gelecek.

ben istanbul' dan.. 18 inde teslim olmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersim.62 -- 27 Ekim 2014; 11:33:16 >
  • [8ondan haberim var eğitim çavuşu felan diye okudum bi yerlerden ben de ankaradan geleceğim ffazla kalan olmuyor galiba manisada:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assas06 -- 27 Ekim 2014; 11:42:20 >
  • muranoburano M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim atm kartı olarak ne tavsiye edersin? Bende garanti ve ziraat var, hangisini alayım sence? Bazı yorumlarda orada bize kart verildiği söylenmiş doğru mudur bu? Ve en merak ettiğim şey "maaş" :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.