Şimdi Ara

Ünal Aysal'dan Son Dakika Golü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarı kırmızılı kulüp adına bankadan 7 milyon dolar kredi çeken Ünal Aysal 5 milyon dolarlık kısmını Dursun Özbek'e olan borcunu kapatarak kullandı. Geriye kalan 2 milyon doları da kendi hesabına geçerirerek Galatasarayda bulunan alacağını kapattı.

Kaynak:Fotomaç

Kaynağı beğenmeyenler olacaktır. Bende beğenmedim ama doğruluk payı da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yandas medya.
    Bu adam zor zamanimizda 23 milyon euro verip artan 13 milyon euro'yuda klube bagisladi nankorluk yapmayin

• Sanmıyorum doğru olduğunu. Kendi cebinden kulübe çok daha fazla para hibe ettiği biliniyor, 2m ile alacağı kapanmaz
  • doğru olma ihtimali yüksek, çünkü o kadar borcun arasında zaten aysalın borcuna sıra gelene kadar zaten... anladınız siz onu.
  • Medya olayları ele alırken nasıl olay olabilirse öyle lanse ediyor. Ünal Aysal'dan yada kulüpten gelecek resmi açıklamalar olmadan net konuşmak yanlış olur.
  • Bunu yazan adamda 10 gram beyin varsa birşey bilmiyorum.
    Ulan Ünal Aysal gibi bir adam 7 milyon dolar kredi için bankaya gider mi ya? Akıl var mantık var.
    Şimdi Ünal Aysalın mal varlığını yaz desem kaç sıfır olduğunu hesaplayamaz kalkmış yazdığı habere bak. Sadece Dilovasındaki termik santraliyle 2 tane banka satın alacak adam 2 milyon dolar için bu işe girişir mi?

Ne kadar haysiyet azlığı olan adam varsa gazeteci.
  • azizin seviyesine çekmeye çalışıyorlar ama yemezler
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    kaç milyar doları varda banka satın alıyor

ayrıca söylesene bi merak ediyoruz mal varlığını yaz kaç sıfır varmış
  • Valla bize cok geliyor ama Ünal Aysal'a gelmez. Galatasaray'ın parasını alıp kendi adına kullanacağını sanmıyorum. Medya hep böyle adam gidiyor konuşmuyorda hala saldırı devam ediyor. Nasıl bir düşmanlıksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

kaç milyar doları varda banka satın alıyor

ayrıca söylesene bi merak ediyoruz mal varlığını yaz kaç sıfır varmış

http://www.unit.com.tr/

Al gir bak. Ünal Aysal'ın şirketlerinden yanlız biri. Ayrıca dilovasındaki doğalgaz santralini 1 milyar dolara kurdu.

Biraz araştırırsan görürsün kaç sıfır olduğunu.

• Aysal için 2milyon dolar=Bizim için 20 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    sen bana kurduğu şirketleri değil kaç parası olduğunu söyle.Biliyormusun?Hayır

O zaman bilmişlik taslamaktan vazgeç
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Yandas medya.
    Bu adam zor zamanimizda 23 milyon euro verip artan 13 milyon euro'yuda klube bagisladi nankorluk yapmayin

Unal Aysal da dahil olmak uzere kimsenin Galatasaray'a para hibe ettigini sanmiyorum. Kaldi ki artik yoneticinin cebinden para vermesi de birsey ifade etmiyor. UEFA'ya gore kulubun gelir-gider dengesi kriter. Unal Aysal para mara verecegine once kulup ekonomisini getirdigi duruma baksin. Hem kurumsalliktan bahsederler, hem de patron sirketi gibi kulup yonetirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Yandas medya.

Unal Aysal da dahil olmak uzere kimsenin Galatasaray'a para hibe ettigini sanmiyorum. Kaldi ki artik yoneticinin cebinden para vermesi de birsey ifade etmiyor. UEFA'ya gore kulubun gelir-gider dengesi kriter. Unal Aysal para mara verecegine once kulup ekonomisini getirdigi duruma baksin. Hem kurumsalliktan bahsederler, hem de patron sirketi gibi kulup yonetirler...

Sirket patronu olacakti

• Ben de Burak'ı giderken götürüyor sandım
  • arkadaşlar ffp gereği o parayı borç olarak göstermesi gerekiyor zaten. hibe diye bir şey yok. UEFA nın gözünde borç var alacak var. kasada bulunan paranın kaynağı geldiği yer belli olmazsa ceza alırız. lütfen anlayın artık. ünal aysal cebinden bir lira bile verrse bunu kulübün borç hanesine yazmak zorunda. yoksa milyarderlerin kulüpleri uçar gider.
  • o bahsettiğin miktarları adam borsa günlük kazanıp kaybediyordur
  • Hajrovicin parasini ödesin önce kurumsal başkan.

Gs storedan kaybolan formalari bulsun.

Getirdiği avukat kanserim deyip 500 bin lira harcamiş keyfine ondan o parayi alsin.

• Hala bilmem kaç milyar dolar serveti var diyorlar yaaBu adam cebinden 1 lira vermez kulübe.Bu mantalite meselesi kurumsallık meselesi.Bu adamın yaradılışına ters.Çok sıkışık zamanlarda br iki milyon verdiysede kesinlikle geri alır.Ben bu habere inanıyorum.Bu adam her nekadar çerez parası gibi gözüksede beş kuruşunu bırakmaz.Dahası şimdiyekadar bir Allahın kuluda cebınden çıkartıp para vermemiştir gs de.

Hatırlayın tv lere cıkıp resmen dilencilik yapıldığında kaç para toplandı.Yanlış hatırlamıyorsam programda toplam 4-5 milyon gıbı gözüküp gerçekte en fazla 1,5 milyon toplanmıştı.1.5 milyon için gs yi rezil rüsva ettiler.

Ünal başganında gs ye servetini kullanarak yaptığı tek iyilik.Bankalardan kredi alabilmek için bir bankayla anlaşıp parasının bir biktarını 2-3 aylığına kredi çekeceği bankaya yatırmıştı banka o şekilde gs ye kredi vermişti.Onun dışında beş kuruşluk yararı olmadı.
    Zaten yararı olcak adam futbolcuların öyle para alamıyor diye kaçmasına göz yummaz.Gerekirse kendi cebinden yatırır gs topcuya odeme yaptığında o ödemeyi alır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.