Şimdi Ara

Superonline internet sözleşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıl önce büyük hata ile almış olduğum süperonline hattımın sözleşmesi 2 gün önce bitti fakat internetim 2 gün oldu hala açık sürekli arıyorlar farklı alternatifler sunarak ama ben artık bu firmadan bıktım kapatma kararı aldım.TTNET'i arattı çünkü 2 yıl içerisinde bu şahıslar şimdi ise o kadar uğraşmama rağmen hattımı kapatmıyorlar.Hala internetim açık durumda alırken kapıma kadar dayandılar bin türlü yalanla gelip aklımı çeldiler.Şimdi de adamlar yok faks ulaşmadı yok talep ulaşmadı diyip sürekli geçiştiriyorlar.Bu hattı nasıl kapatıp bu para avcısı Turkcellden kurtulurum.Bir akıl verin lütfen yoksa az kaldı sinir hastası edecekler beni

Size tavsiyem süperonline kullanmayın Superonline pişmanlıktır.Alırken 1 değil 1000 kere düşünün

• BTK'ya şikayet edin ve twitter'dan isteğinizi yazın. Mutlaka ilgilenirler.
  • Modality kullanıcısına yanıt
    Hattın açık olması çok normal çünkü süresi biten abonelik sözleşmesi değil, taahhütnamedir. Taaahhüt süresi bitiminde indirimsiz fiyattan hizmet almaya devam edersiniz. Abonelik fesih işlemi yaptırmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Hattın açık olması çok normal çünkü süresi biten abonelik sözleşmesi değil, taahhütnamedir. Taaahhüt süresi bitiminde indirimsiz fiyattan hizmet almaya devam edersiniz. Abonelik fesih işlemi yaptırmanız gerekiyor.

Anladım az önce babam turkcell time gitti faturayı da ödemiş müşteri hizmetleri aras kargo ile bursada bir adrese göndermemi söyledi günler öncesinden gönderdik.Hatta süperonline aradı neden gönderdiniz modem mi arızalandı diye bizde kapattıracagız diye bilgi verdik.Şimdi de turkcell de ki vatandaş diyor ki bize teslim edilmesi gerekirdi.TTNET'i arattı bana ya sinir stres sahibi ettiler 3 gündür insanı üstüne birde sözleşme yenilemek için pişkin pişkin aramaları yok mu bitiriyor insanı

• Sonunda babamın yoğun çabaları ve ortalığı birbirine katması ile sonuca getirdik durumu diğer kurtulmaya çalışanlara Allah sabır versin.Unutmayın Süperonline pişmanlıktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.