Şimdi Ara

Wordpress Tema Yükleme !!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben bir tane ücretli tema aldım ve bunu aynı demodaki gibi kurmak istiyorum.Demoda olan bütün resimlerin ve bağlantıların olmasını istiyorum. Normal yüklüyorum fakat demodaki gibi değil. İyi bilmediğim için zor bunu yapmak. Bunu nasıl yapabilirim acaba? Lütfen yardımcı olun.

• Öncelikle demoda kullanılmış harici eklentiler olabilir.Ayrıca temayı saatın aldığınız yerden de sağlıklı bir şekilde destek almanız mümkün.
  • ya sordum onlara fakat hala cevap gelmedi oradan. Ben temayı aldıktan sonra bana 2 tane download seçeneği sundular. birisi wordpress diyor diğeri ise full dosyalar diyor. Wordpressi yükleyince demodaki gibi bir site olmuyor. diğerini de nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Normal bir şekilde yüklenmiyor çünkü.
  • dosyaların içerisinde demo data falan olmaıs lazım xml olarak.onu import etmen gerek
  • hocam o xml dosyasını da import ettim fakat sadece yazılar geçti siteye. ne demodaki site düzeni nede demodaki küçük resimler filan. Menü kısımlarınıda ayarlamaya çalışıyorum fakat sitede göstermiyor menüyü. O yüzden benim demoda gözüken tüm ayarları yüklemem lazım. O şekilde ancak anlarım tüm tema detaylarını. Dediğim gibi temayı 2 farklı download yaptım. Xml dosyasının dışında dosyalarda var. Onları nasıl kullanacağım bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.