Şimdi Ara

Selçuk top almamak için ilerilere kaçıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli salak salak kaçtığı için koşma istatistiklerinde 1. sırada. Bu adam yüzünden 1 kişi eksik kalıyor orta saha. Yekta gibi top saklayan,dikine giden ve sonuna kadar mücadele eden adamlar lazım. Selçuk yerine de kesinlikle Yektanın geçmesi lazım. Chelsea maçını hatırlayın. Hayro oyundan çıkıp yekta girdiği zaman oyunun seyri nasıl da değişmişti.

• Engin gibi adamı çok kolay sildiler. 11-12 sezonuna bakılırsa Engin'in neler yapabildiği görülür. Müthiş hızlı ve bileklerine hakim bence takımdaki en iyi yerlilerden biriydi. Arıyorum reisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Engin gibi adamı çok kolay sildiler. 11-12 sezonuna bakılırsa Engin'in neler yapabildiği görülür. Müthiş hızlı ve bileklerine hakim bence takımdaki en iyi yerlilerden biriydi. Arıyorum reisi

Aynen disiplinse verilsin cezanın en ağırı, ama 5 selçuk eder formda bir engin

• Engin yetenekliydi ama karaktersiz oyuncuyu takımımda görmek istemem.

Dzemaili-Melo 2 göbek oyuncusu. Yedekleri de Yekta, Emre Çolak işte. Selçuk'u satabilsek keşke. Hatta Selçuk-Burak paket yapıp gönderirsek iyi bir de forvet alırız, mis gibi de takım olur valla
  • sanki beynini gece uyurken böcekler kemirmiş arkadaş ya önündeki adama pas vermek için 20 saniye düşünüyor ya
  • Qral kankasıyla birlikte futbol zevkimizi yediler. Gidecekleri günü dört gözle bekliyorum.

• Zamanında Burak'ı 10 milyon dolara okutacaktık Aysal satmadı Selcukta yanında gideydi
  • Selcugun yerine Umut Gündoğan daha iyi adam hazirlik maclarinda amrabatla cosuyordu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Selcugun yerine Umut Gündoğan daha iyi adam hazirlik maclarinda amrabatla cosuyordu .

Bu forumda da Umut Gündoğan efsane oldu walla. Tamam oynadığı kısa süre içinde televizyondan izlediğim kadarıyla Selçuk a alışan gözlerime iyi bir oyuncu izlenimi bırakmıştı fakat demek ki çok eksiği var. Özellikle fiziksel olarak süper lig oyuncu değil deniyor. Mancini de oynatmadı Prandelli de. Hatta yedek olarak bile düşünmediler. Tamam iki TD de başarılı olamadı ama sonuçta Yekta, Emre Çolak falan az da olsa şans bulurken bu adam bulamıyorsa çok da iyi olduğunu düşünmek bana biraz fazla iyi niyet gibi geliyor.
    Selçuk ve Burak ı da satma şansımız Aysal tarafından yok edildi ne yapacaz bilemiyorum. Ancak bedava kiraya yollayıp ücretlerinin de yarısını karşılarsak belki alan çıkar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

Selcugun yerine Umut Gündoğan daha iyi adam hazirlik maclarinda amrabatla cosuyordu .

Bu forumda da Umut Gündoğan efsane oldu walla. Tamam oynadığı kısa süre içinde televizyondan izlediğim kadarıyla Selçuk a alışan gözlerime iyi bir oyuncu izlenimi bırakmıştı fakat demek ki çok eksiği var. Özellikle fiziksel olarak süper lig oyuncu değil deniyor. Mancini de oynatmadı Prandelli de. Hatta yedek olarak bile düşünmediler. Tamam iki TD de başarılı olamadı ama sonuçta Yekta, Emre Çolak falan az da olsa şans bulurken bu adam bulamıyorsa çok da iyi olduğunu düşünmek bana biraz fazla iyi niyet gibi geliyor.
    Selçuk ve Burak ı da satma şansımız Aysal tarafından yok edildi ne yapacaz bilemiyorum. Ancak bedava kiraya yollayıp ücretlerinin de yarısını karşılarsak belki alan çıkar :)

Bence cok iyi oyuncu anderlecth altyapili hemde. Emre colak ve Yekta belli bir kaliteye sahip olduklarindan sans buluyorlar . Kadromuz genis oldugundan umuta sira bile gelmiyor ziraat t.kda bile oynatmadilar
    Eskisehirin tarik transferinde umutu istemeleri cabasi :)

• Muslera
    Tarık Semih Chedjou Hakan
    Melo Yekta
    Olcan Sneijder Emre
    Forvet

Sağlam dikine gidebilecek bi forvetle bu kadro taş olur taş. En azından mücadele en üst seviyede olur

• Dortmund maçında 4 tane yemişiz, takım top çeviriyor. Bu sözde kaptan da kendisine top atmak isteyen Chedjou'ya geriye ver diyor, Kamerunlu yine de buna veriyor bu da dakikasında topu kaybediyor.
    Takımın son 2-3 senedir bu denli kötü oynamasının başlıca sebeplerinden Selçuk İnan. Bir takımın orta sahasında bu denli hantal, pas alışverişine katkıda bulunmayan, dikine oynamaktan aciz bir adam olursa Anadolu takımına bile baskı kuramaz ki kuramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdizArhan10

Muslera
    Tarık Semih Chedjou Hakan
    Melo Yekta
    Olcan Sneijder Emre
    Forvet

Sağlam dikine gidebilecek bi forvetle bu kadro taş olur taş. En azından mücadele en üst seviyede olur

Tarık defansif olarak sıfır hocam ya kademeyi bilmeden GS kadar yükselen futbol zihniyetine yazıklar olsun Ne hallere düştük baltayı sola yazıyoruz artık Sabri dönse onuda sağa yazarız Veysel Tarık telles hepsi ÇÖP

• Arkadaş muhabbete bak ya sanki Yekta değil Zidane'ı anlatıyor. Selçuk şu anda ölmüş bitmiş ama Yekta da Selçuk gibi çöp oyuncu. Bunlar Galatasaray'ın değil anadolu takımlarının seviyesinde oyuncular , Chelsea maçında Yekta girdiği için değil Hajrovic çıkıp orta alana bi oyuncu aldıgımız için oyun düzelmişti. Adam şu küçücük değişimde azıcık payı var diye taa geçen seneki bir maçtan örnek vermiş Yekta'nın berbat oynadıgı 10larca maç var iyi oynadıgı maç sayısı 2-3. Ha onun yerine Yekta ya da Emre oynasa yine bişey demem 3ü de sıradan oyuncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Engin gibi adamı çok kolay sildiler. 11-12 sezonuna bakılırsa Engin'in neler yapabildiği görülür. Müthiş hızlı ve bileklerine hakim bence takımdaki en iyi yerlilerden biriydi. Arıyorum reisi

karaktersiz olduktan sonra istediği kadar iyi futbolcu olsun.
  • Selcuku bu haliyle 1.ligde*super lig filan olamayiz* hangi anadolu takimi oynatir. Bu adami bitiren rekabetin olmayisi. Rekabetin olmadigi yerde basari filan olamaz ama bunu ne mancini ne Prandelli gorebildi. Acikcasi ben de selcukun yerinde olsam milyon dolarlsri cebe indirirken ve kotu de oynasam kesilmiyorsam neden kendimi yorayim.
    Bir de madalyonum diger yuzu aşağıdan gelen adam demez mi, kotu oynayan kesilmiyor ben nasil sans bulacam takimda. Basarisizligin cezalandirilmsdigi bir sistem cokmeye mahkumdur. Mancini ve prandellinin Turkiyeye gelis amaclari, onlari baska hickimsenin istemis olmasidir, kimse kendini kandirmasin basarili olma gibi bir gayeleri de yokty. Mancini hala kulup ariyor bildigim kadariyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

O mantıkla bakarsak Mancini de Prandelli de Selçuk'u 1 maç bile kesemedi. Selçuk iyi mi oynuyor?

• Selcuk kesilsede aynisi olucak olduda zaten bu bo konu acma ve yorumlara her yenilgi sonrasi bikmiyorsunuzda. Gs takimi 3 4 top cevirmek harici bu kadro yapisi ve uyduruk sistemleriyle yapamaz cünkü topu attigin adamda seninle ayni yapida über gelisim icinde olan arkadaslar var söylenecek söz yok bazilarina.
  • Halı saha da bilerek rakibin arkasına geçerdim bazı maçlar bana pas vermesinler diye onun gibi galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.