Şimdi Ara

Cevap: Nvidia TEGRA Note 7 | Dünyanın en hızlı tableti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten önemli olan s pen ve telefon özelliği son durumda işlemci gücü ram durumu çözünürlük bakımından incelersek yeni bir teknoloji olmadıkdan sonra telefonlar kendini belki 4 kere kaldırabilecek güçteler yani sadece reklam süs ve millet yeni cihaz alsın diye yapılan şişirme programlar için 4 çekirdekden fazlası veya 1 gb ramden fazlası lazım, telefon kamerası 200 mp olsa ne olur 4 g yok terobaytlık saklama kapasiteleri yok hepsinden önemlisi ihtiyaç yok benim masa üstü bilgisayarım bile 2 gb ramle çalışıyor oldukdan sonra ne yapayım ben telefonda 5 gb ram i :)

Hani yeni bir 3 boyutlu hologram teknolojisi gelişirde ihtiyaç duyulur diyebiliriz bence. Bu telefona(tablete) gelince yanında telefon gibi taşıma sınırı yanlarında yer israfı yoksa 7 inç ekranda bitiyor bu bakımdan s pen ve 3g gsm durumu göz önünde bulundurularak alınacak bir cihaz fakat benim hala merak ettiğim telefon özelliği yüklenebilirmi ?

Samsungun n5105 8 inç tabletini s pen li matematiksel çizim yapılabilecek telefon olarak kullanma niyetiyle aldım 7 inç arıyordum fakat yaygın olarak kullanılan sadece bu vardı tegra 7 ve asus note 7 lik s pen özellikli tabletleri vardı ama hem piyasada yok hemde telefon özellikleri varmı bilemiyoruz. Şimdi gidip note 2 note 3 al diyebilirsiniz ama 400 - 500 lira hakkı olan telefonlara 2000 lira bayılıp teknoloji düşmanı inekleri zengin etmek verginin vergisin vergisini çalan haramzadelere para kazandırmak açıkçası zoruma gidiyor arkadaş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.