Şimdi Ara

Ne yapacağımı bilmiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üni de banka kartı tanıtımı yapan biri bana form doldurttu ve tüm bilgilerimi (öğrenci, nüfus cüzdanı,cep no) aldı. İlk başta dalgınlıktan dolayı tamam dedim. Sonra nüfus cüzdanını isteyince hayır dedim ama önemli bir şey değil sadece seni ararlar sen de yok dersin dedi. Saf gibi formu da imzaladım. Sizce bu kişi bilgilerimle başka bir şey yapmadan ne yapmalıyım? Teşekkürler.

• Hocam vallah geçmiş olsun.

Tavsiyem varsa adınıza banka hesabı,kart vs. onları dondurun ya da iptal edin.

Nasıl kandınız ki?

Adınıza kredi çekmekten,şirket kurmaya kadar gider.
  • hehe 1. sınıftaki halim aklıma geldi. korkma birşey olmaz.
  • tanıtım yapan kesin kızdır
  • kimligini su tarihte kaybettin.. hukumsuzdur diye karakola git zabıt tuttur..
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Nüfus cüzdanımın fotoğrafını çekti. Ama bana bankanın resmi çalışanı olduğunu söyledi. Zaten elinde de banka formları ve reklamları vardı. Ben başta adama çok güvendim, korkulacak birşey yok dedi. Ama içim içimi yiyor. Şimdi bu adam bankanın resmi çalışanıysa birşey olur mu?
  • mow_ kullanıcısına yanıt
    Keşke bir şey olmasa. Ama nüfus cüzdanımın ve öğrenci belgesinin fotoğrafını çekti imza attırdı. Nasıl böyle davrandım anlamadım gitti. O bankanın resmi çalışanı mı değil mi bilmiyorum ama elinde o bankanın formları, broşürleri vardı. Yoksa normal bir şey mi bu?
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Karakola gidip, bu olayı olduğu gibi mi anlatayım yoksa ilk önce o bankaya gidip mi bu olayı olduğu gibi anlatayım ? Bir de ben farklı bir şehirdeyim yeni kimlik çıkarmak için sıkıntı çıkmaz her halde.
  • Yav korkmayın onlar seyyar kart pazarlayan kişiler :D Kredi kartı verecekler sizden ondan dolayı kimlik fotosunu çekip online siteye yüklüyorlar :)
  • corpixx kullanıcısına yanıt
    Peki o kartı iptal ettirebilir miyim? Bir de o adam o kimlik fotoğraflarını silmediyse başka şeyler yapabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimjongun

Peki o kartı iptal ettirebilir miyim? Bir de o adam o kimlik fotoğraflarını silmediyse başka şeyler yapabilir mi?

Hayır hocam eskiden olsa evet birşey yapabilirdi ancak şimdi birşey yapamaz kendini boşyere sıkıntıya sokma.
    Binlerce insan böyle üniversite kapılarında kredi kartı alıyor. Sıkıntı etme yani içini ferah tut.
    Bankayı arayıp böyle bir başvurunun olup olmadığını öğrenebilirsin. Olay bugün gerçekleştiyse birkaç gün sonra
    sonucu öğrenmek için bankayı arayabilirsin falan filan.
    Kredi kartı gelirse iptal edebilirsin sorun yok.

Sana tam olarak neler söyledi açık açık hangi bankanın hangi kartını anlattı onu bir söylersen.
  • üniversitede çok vardır öyle kart kakalamaya çalışan öğrenciler. bişey olmaz ya adına bi kart çıkar kullanmazsın olur biter :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.