Şimdi Ara

GFB Harekete geçti GENÇLER MAÇINA DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün İstanbul ve Ankaradaki temsilciliklerde toplantılar yapıldı.Ankaradan Fatih ve Ömür diye iki arkadaşım iletti banada.

KFY ikna olursa tribünlerde Azizin çekirdekçileri bozguna uğrayabilir,güzel bir kamuoyu oluşturulabilir,ilk kez böylesine bir ses yükselebilir.

İnşallah kesin kararlar alınır ve gruplar emin adımlar atar,inşallah orta karar taraftarda destek verir ve sesleri bastırılmaz.

• 12 numara forumu antu forumu falan yerlere de aslında üyeliği olan renktaşlar konular açıp isyan ateşini başlatsın,gruplarla ilgisi olmayan taraftarda tarafını belirlesin.Antuya üyelik aldım 1 aydır aktivasyon yok,12numara paf üye yaptı ki zaten ortam berbat,hep Aziz Yıldırım destekçileri ile dolu.Elimizi taşın altına koyalım.
  • Lig gidiyor lig.macin ortasında bi taraf istifa diyecek diger taraf buyuk baskan bilmem ne.herkes kendi çıkarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef insan pişkin olduktan sonra hiç bir şey olmaz ne kadar tepki konursa konsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Lig gidiyor lig.macin ortasında bi taraf istifa diyecek diger taraf buyuk baskan bilmem ne.herkes kendi çıkarında.

Günü kurtarmaktansa geleceği kurtaralım,mevcut yönetim gitsin yeter ki heba olan 1 sezon olsun,bunlar 16 senedir ne yaptı ki ? Kalsalar ne yapacaklar.Gitmeleri lazım aydınlık günler,güzel bir gelecek için,vizyon için,diktatörlüğe bir son için.

Bu sene sıradan ligi ite kaka şampiyon bitirmek günü kurtarmaktan öteye gidemez.Büyük düşünmek lazım.
  • Passolig bu kişilerin tespitini kolay hale getiriyor. Başkası olay çıkarsa sorun olmaz, lakin bunlar kara listedeki adamlar. Kanun, kural harfiyen uygulanır bunlara. Olay çıkarmadan, küfür etmeden maç tamamlabilirse ne mutlu onlara. %1 ihtimal olsada gerçekleştirebilirler.
  • Yahu AY i tanımıyor musunuz bunca yıldır?mac sırasında yapacağın istifa cagrisi sayesinde gideceği varsa da gitmez.inat adamın teki.olan maca ve sezona olacak.hem de bjk derbisi oncesi.fikrimiz ortak ama cozum biçimimiz benzesmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Passolig bu kişilerin tespitini kolay hale getiriyor. Başkası olay çıkarsa sorun olmaz, lakin bunlar kara listedeki adamlar. Kanun, kural harfiyen uygulanır bunlara. Olay çıkarmadan, küfür etmeden maç tamamlabilirse ne mutlu onlara. %1 ihtimal olsada gerçekleştirebilirler.

Hedeflenen şey toplu halde tezahürat ve sokabilirlerse Hitler temalı bir Aziz Yıldırım pankartı.
    Tezahürat işi azıcık organize olmaya bakar ama pankart zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Passolig bu kişilerin tespitini kolay hale getiriyor. Başkası olay çıkarsa sorun olmaz, lakin bunlar kara listedeki adamlar. Kanun, kural harfiyen uygulanır bunlara. Olay çıkarmadan, küfür etmeden maç tamamlabilirse ne mutlu onlara. %1 ihtimal olsada gerçekleştirebilirler.

passolig 11 .hafta geçerli olacak, o haftaya kadar ne yapacaklarsa yapsınlar , yalnız ben gfb yi sevmiyorum , sanki başımızdakilerin suçu yokmuş gibi onları desteklemeleri beni deli ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yahu AY i tanımıyor musunuz bunca yıldır?mac sırasında yapacağın istifa cagrisi sayesinde gideceği varsa da gitmez.inat adamın teki.olan maca ve sezona olacak.hem de bjk derbisi oncesi.fikrimiz ortak ama cozum biçimimiz benzesmiyor.

Bugüne kadar tribün hiç tek ses olmadı,taraftar hep pasif kaldı,taraftar isterse orada hiç kimse kalamaz.
    Saran gibi gizli sponsorları var tribün gruplarının pek kimse bilmez,birde Emniyet koruyup kolluyor.Derin bağlantılar bunlar benimde kafam almıyor ama GFB üyesi arkadaşların ciddi ve uzun soluklu planları var.

Bende duyduğum kadarını aktarıyorum,1.5 senedir falan takılmıyorum gruplarla ama Federal Mahkemede Azize kapıyı gösterince muhalefet ve tribünün eli iyice güçlendi.BİRYERDEN BAŞLAMAK LAZIM.

• Stadı kapatacak adamlar, onunla bununla kavga eden maganda tipler gelmesinler stada

Özellikle 2 kelimeyi bir araya getiremeyen sefa reizci gfb denen grubu istemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhalif Tarihçi

quote:

Yahu AY i tanımıyor musunuz bunca yıldır?mac sırasında yapacağın istifa cagrisi sayesinde gideceği varsa da gitmez.inat adamın teki.olan maca ve sezona olacak.hem de bjk derbisi oncesi.fikrimiz ortak ama cozum biçimimiz benzesmiyor.

Bugüne kadar tribün hiç tek ses olmadı,taraftar hep pasif kaldı,taraftar isterse orada hiç kimse kalamaz.
    Saran gibi gizli sponsorları var tribün gruplarının pek kimse bilmez,birde Emniyet koruyup kolluyor.Derin bağlantılar bunlar benimde kafam almıyor ama GFB üyesi arkadaşların ciddi ve uzun soluklu planları var.

Bende duyduğum kadarını aktarıyorum,1.5 senedir falan takılmıyorum gruplarla ama Federal Mahkemede Azize kapıyı gösterince muhalefet ve tribünün eli iyice güçlendi.BİRYERDEN BAŞLAMAK LAZIM.

GFB nin ipiyle kuyuya mi inilir?AY ve ekibinden en ufak farkları yok.para nerdeyse onlar orda.para yoksa onlar da yok.AY kendi ipini çekiyor zaten şu sıralar,kimsenin bir şey yapmasına gerek yok

• quote:

quote:

quote:

GFB nin ipiyle kuyuya mi inilir?AY ve ekibinden en ufak farkları yok.para nerdeyse onlar orda.para yoksa onlar da yok.AY kendi ipini çekiyor zaten şu sıralar,kimsenin bir şey yapmasına gerek yok

GFB'nin ana kadrosundan bende nefret ediyorum fakat anadolu temsilcilikleri,tertemiz çoğunluğu öğrencilerden oluşan insanlar.
    Oradanda yeni ve temiz bir jenerasyon geliyor.GFB yakamazsa bu isyan ateşini kimse yakamaz.Aziz gider Mahmut Uslu gelir o gider Mithat Yenigün gelir,Kongre adama tapıyor,satın alınmış hepsi.

• DESTEKLEMİYORUM. Gfb'nin de ne mal olduğunu biliyorum-.. yok kalsın. AY'ı da sevmem lakin GFB'yi de biliyoruz zamanında Aziz Yıldırım'ın en büyük yalakalarıydılar, beleş bilet bulamayınca dansöz gibi dönen tayfa... Canınız cehenneme. Yiyin birbirinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

DESTEKLEMİYORUM. Gfb'nin de ne mal olduğunu biliyorum-.. yok kalsın. AY'ı da sevmem lakin GFB'yi de biliyoruz zamanında Aziz Yıldırım'ın en büyük yalakalarıydılar, beleş bilet bulamayınca dansöz gibi dönen tayfa... Canınız cehenneme. Yiyin birbirinizi.

Kimse kimseyi yemiyor.Camia ve klübün adı eriyor.Şikeye batmış,Avrupa ile alakası kesilmiş,prestiji en fazla Methalist Kharkiv seviyesinde,yaş ortalaması 35 ve 200 Milyon Dolar borçlu bir takım var ortada.

Koltuk sevdasına,içeri girmemek pahsına camia gücünü kullanan,sportif başarı umrunda olmayan egoist bir başkan var.Kendisinden çok sevilen herkesi yollayarak egosunu tatmin ediyor,taraftar futbola küstü.

GFB yepyeni ve taze bir jenerasyonla geliyor,Sefa'nın etkisi azaldı.Bedava bilet aldığı dönemler Aziz tek adam değildi ve klüp yükselişteydi her anlamda.Üstelik tribünler canlıydı.GFB can damarıdır,askeriye misali her daim denetleyici konumunda güven sübabıdır.Yoksa bu diktatörlük sürer gider.

• quote:

quote:

DESTEKLEMİYORUM. Gfb'nin de ne mal olduğunu biliyorum-.. yok kalsın. AY'ı da sevmem lakin GFB'yi de biliyoruz zamanında Aziz Yıldırım'ın en büyük yalakalarıydılar, beleş bilet bulamayınca dansöz gibi dönen tayfa... Canınız cehenneme. Yiyin birbirinizi.

Kimse kimseyi yemiyor.Camia ve klübün adı eriyor.Şikeye batmış,Avrupa ile alakası kesilmiş,prestiji en fazla Methalist Kharkiv seviyesinde,yaş ortalaması 35 ve 200 Milyon Dolar borçlu bir takım var ortada.

Koltuk sevdasına,içeri girmemek pahsına camia gücünü kullanan,sportif başarı umrunda olmayan egoist bir başkan var.Kendisinden çok sevilen herkesi yollayarak egosunu tatmin ediyor,taraftar futbola küstü.

GFB yepyeni ve taze bir jenerasyonla geliyor,Sefa'nın etkisi azaldı.Bedava bilet aldığı dönemler Aziz tek adam değildi ve klüp yükselişteydi her anlamda.Üstelik tribünler canlıydı.GFB can damarıdır,askeriye misali her daim denetleyici konumunda güven sübabıdır.Yoksa bu diktatörlük sürer gider.

Merak ediyorum sana ne vaad ettiler, ne alıcaksın? Bu kadar çok körü körüne GFB'yi inadına savunduğuna göre var demek ki bir şeyler alıyorsun karşılığında?

Blokluyorum kusura bakma, ben ne diyorum sen ne diyorsun; madem gerçekten Fenerbahçe'yi düşünüyorsun bana GFB adına konuşmayacaksın gidiceksin "Fenerbahçe taraftarı, Türkiye Cumhuriyeti vatadandaşı olarak" tribünde, sokakta isyanını ediceksin. Başkalarının yancısı olarak değil GFB, uA gibi.. gibi...

• quote:

quote:

quote:

Merak ediyorum sana ne vaad ettiler, ne alıcaksın? Bu kadar çok körü körüne GFB'yi inadına savunduğuna göre var demek ki bir şeyler alıyorsun karşılığında?

Blokluyorum kusura bakma, ben ne diyorum sen ne diyorsun; madem gerçekten Fenerbahçe'yi düşünüyorsun bana GFB adına konuşmayacaksın gidiceksin "Fenerbahçe taraftarı, Türkiye Cumhuriyeti vatadandaşı olarak" tribünde, sokakta isyanını ediceksin. Başkalarının yancısı olarak değil GFB, uA gibi.. gibi...

Ev,araba,birde villa.Aslında ada falan vaaddediler ben o kadarını kabul edemedim.Git ve donanımhaber forumundaki 5 Fenerbahçeliyi kışkırt sana 10 bin dolar maaş dediler.

Cevap veremeyince nasılda agresifleşip konu dışına çıkıyorsunuz ya.Sanki ben gidip tek başıma isyan etsem ses duyuracağım,önce tribün raconunu ve adabını öğren.

• Coluk cocuk gene baslamislar baskanin koltugunu sallamaya.

O kadar cok issiz gucsuz var ki forumda don kisotculuk oynuyor.

Sizin yasiniz kac merak ediyorum ? Siz Aziz Yildirim gibi bir adami 3 5 itin kopegin reiscilik oyunu oynadigi cakma mafya bozuntusu olan adina da gfb denilen basindakilerin paranin kopegi tabanininda kandirilarak kullanildigi coluk cocuk tayfasinin mi devirecegini saniyorsunuz ??

Cemaat denen buyuk bir guc bile Aziz Yildirimi o koltuktan indiremediyse bu ulkede ne bir grup ne de bir kisi indirebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Coluk cocuk gene baslamislar baskanin koltugunu sallamaya.

O kadar cok issiz gucsuz var ki forumda don kisotculuk oynuyor.

Sizin yasiniz kac merak ediyorum ? Siz Aziz Yildirim gibi bir adami 3 5 itin kopegin reiscilik oyunu oynadigi cakma mafya bozuntusu olan adina da gfb denilen basindakilerin paranin kopegi tabanininda kandirilarak kullanildigi coluk cocuk tayfasinin mi devirecegini saniyorsunuz ??

Cemaat denen buyuk bir guc bile Aziz Yildirimi o koltuktan indiremediyse bu ulkede ne bir grup ne de bir kisi indirebilir.

26 yaşındayım ve hala Aziz Yıldırım'ın pembe yalanlarına inananlara ne desem boş.
    Siz hala Aziz Yıldırımın ülkenin çıkarlarını koruduğunu düşünün,kürek ve yelken şubenizin başarılarıyla övünün,gecekonduya dönen stad ile gurur duyun.

Tarihimize şikeyi,hezimetleri,16 senede sıfır başarı + maksimum inşaatı getiren bu zat'a tahammül etmeye devam edin.

• quote:

quote:

Lig gidiyor lig.macin ortasında bi taraf istifa diyecek diger taraf buyuk baskan bilmem ne.herkes kendi çıkarında.

Günü kurtarmaktansa geleceği kurtaralım,mevcut yönetim gitsin yeter ki heba olan 1 sezon olsun,bunlar 16 senedir ne yaptı ki ? Kalsalar ne yapacaklar.Gitmeleri lazım aydınlık günler,güzel bir gelecek için,vizyon için,diktatörlüğe bir son için.

Bu sene sıradan ligi ite kaka şampiyon bitirmek günü kurtarmaktan öteye gidemez.Büyük düşünmek lazım.

Tamam giden bir sezon olsun ama o sezon bu sezon değil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.