Şimdi Ara

Hava filitresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gm marka hava filitresi ile diğer marka hava filitreleri arasında performans ve yakıt tasarrufu farkı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hava filtresi farketmez hepsi aynı

• araciniz dizelse yada turbo benzinli. ise orjinalini takmanizi oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 24 Ekim 2014; 9:09:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fiestaya yansanayi polen filitresi taktım.orjinal filtreden daha ince olmasına rağmen hava geçirgenliği daha azdı. Hava filtresinde bu fark daha önemli .

• quote:

Orijinalden alıntı: cinsu

Gm marka hava filitresi ile diğer marka hava filitreleri arasında performans ve yakıt tasarrufu farkı var mı

Hepten çöp 5-10 liralık filtreleri kullanmayın tabiki de. Ama kaliteli yan sanayi filtrelerle hiçbir farkı yok. Bosch, Motocar(süngerli tipleri var), vs.
  • Modacar 20 tl gm 40 tl
    Kararsız kaldım

• Yağlı olmadığı sürece hepsi aynıdır. Yağlı dan uzak durun.
  • araç opel sanırım bence orjinal veya orjinale en yakın olanlarından alın mesela vectra b yan sanayi parçadan nefret ediyor
  • cinsu C kullanıcısına yanıt
    Modocar diye filtremi varmıs ,sanayide sordunuzmu kaliteli yan sanayi filtreler vardır.

• Motoec demek istemiştim. Aracım 2004 chevrolett kalos. Ayrıca 10w40 motor yağı kullanıyorum 5w30 kullansam motora zarar verir mı. Yatak sarar diye söylüyorlar

• cinsu C kullanıcısına yanıt
    5-30 aracınız için ince bir yağ olur. 10-40 yağ sizin için idealdir. Macera aramayın. 5-30 hem yüksek fiyata sahiptir hem de işinizi görmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.