Şimdi Ara

Yarış Simulasyonu böyle olur! - Project Cars - Türk kardeşiniz oynuyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu videoda Project Cars'ın geliştirici sürümünü oynuyorum. Deli bir oyun yapmışlar, yarış oyunu yapıyoruz diyen Codemasters'a selam olsun, bu oyunu da bir zahmet biri gösteriversin onlara, kokpiti bulanık yapmayla, oyunu basitleştirmeyle olmuyor!!!

Neyse, ben sizi Logitech MOMO ile oynadığım Project Cars ile baş başa bırakayım :)

Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı unutmayın, devamı gelsin derseniz abone olun, şevkle oynayayım yayınlayayım :D

(Bu video yüzünden hapse girersem temiz çamaşır getirirsiniz, değil mi :D)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakesan -- 28 Ocak 2015; 22:42:25 >

• Bu bölümü sizin gibiler öldürüyor, youtube kanalınızın reklamı yerine ana konudan devam edip konu kirliliği yaratmasanız..

http://forum.donanimhaber.com/m_53557956/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

Bu bölümü sizin gibiler öldürüyor, youtube kanalınızın reklamı yerine ana konudan devam edip konu kirliliği yaratmasanız..

http://forum.donanimhaber.com/m_53557956/tm.htm

Ben o konuda oyuna dair bir tane Türkçe yazı bulamadım maalesef.

Ben her şeyi Türkçe anlattım, Türkçe bir şeyler isteyenler de buraya gelsinler, her türlü Türkçe bilgi sağlarım.

Ayrıca, ben "işte bu benim sayfam, bunu beğenin ha" demedim. "beğendiyseniz" "devamı gelsin derseniz" şeklinde dilek-şart kipli cümleler kullandım; zorlama yok, dayatma yok, işin içinde art niyet yok, rant yok, videolarımda reklam yok, kâr amacı gütmüyorum ama buna rağmen kirletiyorum, öyle mi? Heyecanımı paylaşıyorum, forumu kirletiyorum öyle mi?

Varsın kirleteyim o zaman.

Üslübunuza da dikkat edin derim, "sizin gibiler..." ne demek oluyor? Tanımadığınız insanlara karşı böyle ithaflarda bulunabilecek cürreti nereden buluyorsunuz? Edebinizi takının lütfen, rica ediyorum.

• İlk mesajın haricindeki her şey orada türkçe olarak belirtilmiş zaten, youtube kanalıyla gelenler o kadar çok bu tarz konular açıyor ki bölüme asıl okuyacağımız konular gerilerde kalıyor bu yüzden. Evet sizin gibiler dedim youtube kanalıyla viral reklam yapmaya çalışanlar.
  • Meeak ediyodum bu oyunu video hosuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

Meeak ediyodum bu oyunu video hosuma gitti

Yarış simulasyonu arayanlara ilaç gibi gelecek bir oyun. GRID faciasını atlattıktan sonra gerçekten iyi geldi.

Teşekkürler.
  • Bilmemne gelsin alicam 500-700 olur ama alicam gibi bisey soyluyosunuz video'da. Bahsettiginiz sey nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Bilmemne gelsin alicam 500-700 olur ama alicam gibi bisey soyluyosunuz video'da. Bahsettiginiz sey nedir?

Oculus Rift

http://www.oculus.com/

Oyunculuğu başka bir yere taşıyacak, hâlâ geliştirilme aşamasında olan bir ürün.

Birçok alternatifi var, bir kısmı da yolda. Şu an için sadece geliştirici sürümü satılıyor, nihai ürün hazırlandıktan sonra piyasaya sürülecek, umarız Türkiye'ye de uygun bir fiyatla gelir.

YouTube'a "Oculus Rift Gameplay" yazarsanız bol bol video çıkıyor.

• Tesekkurler paylasim icin. Oyunu indirdim ama yogunluktan inceleyemedim. Aksam izlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Tesekkurler paylasim icin. Oyunu indirdim ama yogunluktan inceleyemedim. Aksam izlerim.

Ben teşekkür ederim :)

• görmemişin simi olmuş...

devamını sizler getirirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

görmemişin simi olmuş...

?

Ben çözemedim, lügatımda yok sanırım, siz devamını getirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

görmemişin simi olmuş...

?

Ben çözemedim, lügatımda yok sanırım, siz devamını getirebilir misiniz?

getireyim tabi

görmemişin simi olmuş,hiçbir bilgisi yokken video çekmiş olabilir

simülasyon kelimesinin anlamı nedir bilir misiniz ?

TDU,Forza,Grid ve bu oyunun simle ne alakası var ?

sürmeyi bilmiyorsunuz onu geçtim driveback nedir ? feedback olmasın

ana konu dururken dikkat çekmek için ayrı da bir konu açıyorsunuz

daha ne diyeyim ?

rFactor,Simbin in yaptığı GTR ve Race serileri,Assetto Corsa,iRacing falan filan oynayın da gerçek sim neymiş görün

• Öncelikle devamını getirdiğiniz için teşekkürler.

Hiçbir bilgim olmadığını nereden çıkartıyorsunuz? Sırf "Force back" yerine "force drive back" dediğim için mi? Sizin için yaptığım bir terim yanlışı sizin için ölçütse saygı duyarım, bir şey diyemem.

TDU simulasyon moduna sahip bir oyundur, sonradan mı geldi, yoksa ilk başta da var mıydı hatırlamıyorum.

GRID ne tam olarak bir simulatör ne de tam bir arcade yarış oyunu. Gamecritic'de de belirtildiği gibi "simulasyon kılığına soyulmuş bir arcade yarış oyunu"

Araba sürmeyi bilmiyorum, evet, ama TDU dinamiklerine alışınca Project Cars'da afalladım doğrusu, hele ki vites varsayılan olarak ters geldiği için reflekslerimle savaştı diyebilirim :D

Üstteki arkadaşın belirttiği konudan bahsediyorsunuz ben orada ana mesaj olsun, devamındaki güncellemeler olsun Türkçe bilgiye rastlayamadım (bir siteden Türkçe bir alıntı vardı)

İngilizce değil de Türkçe bilgilere yer vermek istiyorum, o yüzden bu konudan devam etmeyi düşünüyorum.

Corsa'yı denemiştim, ama nedense zevk almamıştım. İtalyan arabalarını pek sevmemenden süregelen İtalyan yapımcı sevmezliğimden kaynaklık içgüdüsel bir şey sanırım :D

Diğer oyunları listeme aldım, teşekkürler :)

Bir de küçük bir tavsiyem olacaktı, üslübunuz kırıcı, ben alınmam belki ama başkası alınabilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Teşekkürler.

• quote:

Öncelikle devamını getirdiğiniz için teşekkürler.

Hiçbir bilgim olmadığını nereden çıkartıyorsunuz? Sırf "Force back" yerine "force drive back" dediğim için mi? Sizin için yaptığım bir terim yanlışı sizin için ölçütse saygı duyarım, bir şey diyemem.

TDU simulasyon moduna sahip bir oyundur, sonradan mı geldi, yoksa ilk başta da var mıydı hatırlamıyorum.

GRID ne tam olarak bir simulatör ne de tam bir arcade yarış oyunu. Gamecritic'de de belirtildiği gibi "simulasyon kılığına soyulmuş bir arcade yarış oyunu"

Araba sürmeyi bilmiyorum, evet, ama TDU dinamiklerine alışınca Project Cars'da afalladım doğrusu, hele ki vites varsayılan olarak ters geldiği için reflekslerimle savaştı diyebilirim :D

Üstteki arkadaşın belirttiği konudan bahsediyorsunuz ben orada ana mesaj olsun, devamındaki güncellemeler olsun Türkçe bilgiye rastlayamadım (bir siteden Türkçe bir alıntı vardı)

İngilizce değil de Türkçe bilgilere yer vermek istiyorum, o yüzden bu konudan devam etmeyi düşünüyorum.

Corsa'yı denemiştim, ama nedense zevk almamıştım. İtalyan arabalarını pek sevmemenden süregelen İtalyan yapımcı sevmezliğimden kaynaklık içgüdüsel bir şey sanırım :D

Bir de küçük bir tavsiyem olacaktı, üslübunuz kırıcı, ben alınmam belki ama başkası alınabilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Teşekkürler.

Kırdıysam özür dilerim öyle bir amacım yok,sadece yanlışları düzeltmenizi istedim.Forumda yarış oyunları ile yarış simülasyonları ayrılamıyor ve bu yüzden bu yaptığınız videoyu izleyince konu ile bilgisi olmayanlar oyunu gerçekten sim sanacağı için biraz kırıcı yazmış olabilirim.bu oyun ile sim kelimesinin yan yana gelmesine baştan beri karşıyım zaten,3 senedir hiçbir ilerleme yok.İnsanları videolar ile kandırarak almaya teşvik ediyorlar ama bu korsana düşen sürüm çok iyi oldu,çoğu kişinin gözleri açıldı diyebilirim :)

TDU'daki simülasyon modu sadece ad olarak simülasyondur,arcade in bir tık ötesidir yani.

GRID için sim kılınığına soyulmuş bir arcade olduğu doğrudur,aynısını GRID 2 ve Autosport için söyleyemem.

Assetto Corsa modlanabilir bir oyundur,bunu oynayıp zaman kaybedeceğinize onu oynarsanız hem sürüşünüz hem sim ile ilgili bilgileriniz genişlemiş olur.

NOT : Ehliyetim dahi yok ve bende hiç gerçek araç sürmedim ama bu bir bahane değildir.iRacing'de yarışan biri ehliyeti olmamasına rağmen 4 kez seri şampiyonu olup 40.000$ 'ı cebine indirmiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 24 Ekim 2014; 16:04:51 >

• quote:

quote:

Öncelikle devamını getirdiğiniz için teşekkürler.

Teşekkürler.

Kırdıysam özür dilerim öyle bir amacım yok,sadece yanlışları düzeltmenizi istedim.Forumda yarış oyunları ile yarış simülasyonları ayrılamıyor ve bu yüzden bu yaptığınız videoyu izleyince konu ile bilgisi olmayanlar oyunu gerçekten sim sanacağı için biraz kırıcı yazmış olabilirim.bu oyun ile sim kelimesinin yan yana gelmesine baştan beri karşıyım zaten,3 senedir hiçbir ilerleme yok.İnsanları videolar ile kandırarak almaya teşvik ediyorlar ama bu korsana düşen sürüm çok iyi oldu,çoğu kişinin gözleri açıldı diyebilirim :)

TDU'daki simülasyon modu sadece ad olarak simülasyondur,arcade in bir tık ötesidir yani.

GRID için sim kılınığına soyulmuş bir arcade olduğu doğrudur,aynısını GRID 2 ve Autosport için söyleyemem.

Assetto Corsa modlanabilir bir oyundur,bunu oynayıp zaman kaybedeceğinize onu oynarsanız hem sürüşünüz hem sim ile ilgili bilgileriniz genişlemiş olur.

NOT : Ehliyetim dahi yok ve bende hiç gerçek araç sürmedim ama bu bir bahane değildir.iRacing'de yarışan biri ehliyeti olmamasına rağmen 4 kez seri şampiyonu olup 40.000$ 'ı cebine indirmiştir :)

Ben kırılmadım, öyle düşünmeyin. Olumludan çok arkası desteklenmiş olumsuz yorumlar, yapıcı eleştiriler benim için hep daha önemli olmuştur, ama dediğim gibi, kimi mesajınız olumsuz, alabilir, kırılabilir.

Asetto Corsa'yı hiç modlamadım, City Car driving vardı, ona araba eklemiştim, çok fazla ekleyince çökmüştü, Asetto'yu tekrar deneyeceğim.

Project Cars beni yine de heyecanlandırıyor. Bazı arabalardaki saçma fizik tepkileri var, bazı araçlarda da diferansiyel ayarı yok mu ayarsız mı anlayamadım, kendi etrafımda patinajla dönemiyorum :D

iRacing'i duymadım, yalan yok :D Ben internette araştırırken "direksiyonla oynanan oyun" diye yazınca çoğu çıkmıyor haliyle :D Deneyeceğim mutlaka :)

• ne biçim biri diyor pcars nfs ile aynı, biri diyor kaç yıllık simciyim böyle sim görmedim. bi orta yol bulun yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

ne biçim biri diyor pcars nfs ile aynı, biri diyor kaç yıllık simciyim böyle sim görmedim. bi orta yol bulun yav.

simci olan

sever

gerçek tecrübesi olan sevmez
  • Niye bu kadar kötü sürüyorsun sanki klavyeddn oynuyormuş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

Niye bu kadar kötü sürüyorsun sanki klavyeddn oynuyormuş gibi

Logitech Momo için ön tanımlı gelen ayarlar direksiyonu çok katılaştırıyor, döndürmesi çok zor oluyor.

Değiştiriliyor değiştirilmesine de katı direksiyona alışırsam ilerde faydası olur diye değiştirmedim ayarı :D

Virajlara hızlı ve yanlış giriyorum bir de. TDU'da serbest sürüşe alışınca bünye pisti reddetti :P

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.