Şimdi Ara

Yanlış başlık /Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Not:Dertten anlamayam çok ukala insanlar var bu forumda..Eşeklik benim gibi salak adamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 24 Ekim 2014; 1:35:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimseye gitmeden önce kendisiyle konuş, sakayla karısık ''hocam çok görüyorum sizi buralarda filan''de...

ulan ne biçim dünya ve artık eşlerimizede güvenemiycez

• CSB kardesim degilse sacma sapan cozum yazacagina git hocanla konus. Hocam cok karsiliasiyoruz bi nedeni var mi de gir konuya
  • usta şakamısın kendi kafanda kurgulamışsın bence sen bu kadına aşık oldun nereye baksan onu görüyosun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşhisi koydum beyler : erotomania

Yahu belki seni öğrencisi olarak belkide bir arkadaş gözüyle seviyordur ne var bunda sana gelip asılıyor mu ye beni mi diyor sanki sende gülümse hoşçakal de olsun bitsin arkadaş
    Kocasına söyleyecem diyorsun bir temiz dövsünde seni aklın başına gelir.

Yok yani çok rahatsızsan git kadınla konuş neden elamlemle konuşacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corpixx -- 23 Ekim 2014; 22:53:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

teşhisi koydum beyler : erotomania

Yahu belki seni öğrencisi olarak belkide bir arkadaş gözüyle seviyordur ne var bunda sana gelip asılıyor mu ye beni mi diyor sanki sende gülümse hoşçakal de olsun bitsin arkadaş

Kardeş sen çok yanlış anladın sanırım ..İnan yaptıgı arkadaş olarak görme falan değil..Rahatsız oluyorum kardeş resmen tacize girmeye başladı yaptıkları..

• Kardes gelip seninle konusuyormu sarkiyormu sana abarticak birsey goremedim ben yolda gormek tacize girmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

quote:

Kardeş sen çok yanlış anladın sanırım ..İnan yaptıgı arkadaş olarak görme falan değil..Rahatsız oluyorum kardeş resmen tacize girmeye başladı yaptıkları..

Hocam benimle muhattap olma bundan sonra dersin olur biter. Yok babasına diyecem yok anasına diyecem yok amcasına diyecem gibi şeylere gerek yok.

ki konu CSB zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

quote:

Hocam benimle muhattap olma bundan sonra dersin olur biter. Yok babasına diyecem yok anasına diyecem yok amcasına diyecem gibi şeylere gerek yok.

ki konu CSB zaten.

Eğer csb ise Allah bin türlü belamı versin .Bu kadar büyük yemin ediyorum kardeş

• Sen erkek misin ya.Erkek adam kadın cinsinden bu kadar korkar mı? Sende onu beğeniyorsan takılırsın beğenmezsen yüzüne bile bakmazsın.Ne o öyle ürkek hareketler? Kızlar bile senin kadar çekinmez.
  • erkeksin çocukça davranma, ilgilenme kadinla ,kime şikayet ediyorsun haksız çıkarsın milletin diline düşersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ediyorum da 22 yaşını mı beklediniz üniversiteye girmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Merak ediyorum da 22 yaşını mı beklediniz üniversiteye girmek için?

olamaz mı ? bu arada kon sahibinin bayan oldugunu düşünüyorum muhtemelen de erkek hoca yapıyordur bunları...bayanlar yapmaz genelde böyle şeyleri
  • yorgun şair kullanıcısına yanıt
    Olabilir:

''Neyse 1 sınıf bitti lab dersinde geçince bir daha görmem umuduyla rahatladım ..Bir süre sonra evlendiğini duyunca daha da rahatladım ve çok sevidim ''

Üstelik Mühendislik'te kız çok az olduğu için ihtimal yüksek.
  • Sen şikayet et de bak bakalım nasıl sıyrılıyor işin içinden. O bana taciz bulundu bi desin ne okuldan mezun olabilirsin nede adının yayılmasını engelleyebilirsin. Ayrıca ortada çok rahatsız oluncak bi durumda yok gibi. Dediğin gibi niyeti kötü olsada sadece bakmış, yanından geçmiş istesende bişey ıspatlayamassın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.