Şimdi Ara

Bu kartuşlar çalışır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar 7 sene önce bir yazıcı almıştım kartuşları hp 21 22 idi neyse kartuşlar bitince yazıcıyı kutusuna koydum kaldırdım bügün çıkardım içindeki kartuşlar için dolum seti alsam çalışır mı yoksa yeni kartuş mu lazım birde kafaya göre kartuş alsam çalışır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer orijinal mürekkebi bittikten sonra kartuşlar hiç dolum görmediyse bir kez doldurmayı veya doldurtmayı deneyin.
    Çalışmazsa bol kolonyalı bir selpakın üzerine oturtup 10-15 dakika bekletin. Deliklerde kurumuş mürekkep varsa zaten çözülüp akacaktır. Ondan sonra muhtemelen çalışır.
    Hp kartuşları genelde orijinali bitince birkaç dolum idare ediyor, sonra bozuluyor. Bu "birkaç"ın kaç olacağı sizin şansınıza kalmış.

Ayrıca yeni kartuş almak yeni yazıcı almakla aynı paradır.
    Bende sürekli siyah doldurarak kullandığım bir hp yazıcı var. Renkli baskı da yapabilmek istiyorum, renkli kartuş almak yerine yarın yeni bir yazıcı alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşündümde dolum aparatı alıcam kargoyla beraber 7.5 tl ye 2.5 tl yede kırtasiyeden siyah pelikan mürekkep alırım bakalım sonuç ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: askop

düşündümde dolum aparatı alıcam kargoyla beraber 7.5 tl ye 2.5 tl yede kırtasiyeden siyah pelikan mürekkep alırım bakalım sonuç ne olacak

Sakın sakın kırtasiyede satılan dolmakalem mürekkeplerini kullanmayın. Yazıcıların mürekkebi farklıdır. Farklı marka yazıcıların bile mürekkepleri bazen biribirine uymaz.
    HP için migroslardan eko-kartuş dolum seti alabilirsiniz, veya internette dolum seti satan yerlerden sipariş edebilirsiniz.
    Ben eko-kartuş dolum seti kullanıyorum. Fotoğraf bastıracak kadar mükemmel değil ama yazı basmak için gayet yeterli.

Bu arada dolum aparatı derken neyi kastettiğinizi anlamadım.
    Dolum için gerekli olanlar: mürekkep, eczanede 1 liraya satılan enjektör, peçete, kolonya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 25 Ekim 2014; 22:10:11 >

• altına takığımız vakumdan bahsettim onun aparatı
  • Ha evet öyle bir aparat da var. benim aldığım dolum setinden de çıkmıştı ama gereksiz bir parça.
    Şimdiye kadar en az 10-15 dolum yaptım, hiç birinde o parçaya ihtiyaç duymadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.