Şimdi Ara

M.Yatabare

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gidip dzemaili ile pandev e o parayı verene kadar bu adama verseler daha yararlı olurdu trabzonu kutluyorum çok iyi oyuncu almışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

gidip dzemaili ile pandev e o parayı verene kadar bu adama verseler daha yararlı olurdu trabzonu kutluyorum çok iyi oyuncu almışlar

Vahid hoca ısrarla istedi,aldırdı.Ben çok beğeniyorum.Bosingwa da harika gdierdi bize,düşünsene sağda bosingwa olsaydı o kanat nasıl işlerdi
  • sağol
  • Prandelli onu da kadro dışı bırakırdı. Ya da Başakşehire falan saklardı. Çok fazla futbolcu saklıyor Prandertli hoca. Yakında bulamayacaz sakladığı adamları Floryada seferberlik ilan edilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

sağol

+ bide waris var brumanın yandan yemişi oda cok güzel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

sağol

+ bide waris var brumanın yandan yemişi oda cok güzel

dalga geçmişsin ama waris brumayı top diye oynar şu anki haliyle.
  • bende waris i çok beğeniyorum. brumayı hatırlatıyor diye olabilir mi
  • yok bea brumayı koy trabzona çatır çatır oynar bizim sistem oturmamışki çıkıp oynasın adam adamı sağ bek oynatmaya çalıştılar bizde
  • quote:

yok bea brumayı koy trabzona çatır çatır oynar bizim sistem oturmamışki çıkıp oynasın adam adamı sağ bek oynatmaya çalıştılar bizde

bruma daha çok toy,gelişmesi lazım,oynatılmayarak gelişemez.oynayabilceği bir yere gitmesi lazım,yoksa arada koy oynat kötü performans göstericne yine kızağa çek,gelişemez öyle bu haliyle kalır
  • Yatabareyi dün ben de çok beğendim umarım çizgisini bozmaz.Yalnız Waris bana da Brumayı hatırlatıyor hangisi daha iyi bilemem ama iki çevik ve süratli topçu sanırım aralarında çok fazla yaş farkı yok Waris 3 yaş falan daha büyük herhalde.Ama Waris'in takıma alışmaya ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraEski_

Yatabareyi dün ben de çok beğendim umarım çizgisini bozmaz.Yalnız Waris bana da Brumayı hatırlatıyor hangisi daha iyi bilemem ama iki çevik ve süratli topçu sanırım aralarında çok fazla yaş farkı yok Waris 3 yaş falan daha büyük herhalde.Ama Waris'in takıma alışmaya ihtiyacı var

Waris'i hiç doğru düzgün izlemedim sadece özetlerde görüyorum ara sıra ama orada sürekli kaçırıyor ya da topu iyi götürse de son toplarda son şutlarda bitiremiyor bu açıdan brumaya benzettim ben,hatta 6.5 milyon euro'ya keşke daha pişmiş takıma daha çok katkı sağlayacak bir oyuncu alsaydı trabzon dedim,malum yetenek olabilir ama her yetenekli oyuncu iyi futbolcu,faydalı futbolcu olamıyor ki trabzonspor'un da mali açıdan şu anki durumu pek fazla geleceğe yapılan bir yatırımı beklemek değil,yaptığı yatırımın sonucunu hemen alması gerekiyor.

• 2 senedir ne top oynadığımızı çözemedim ben. brumada çözememiştir bir tana ADAM GİBİ HOCA gelip de şu takımı yönetmiyor ki... biri satar gider, ötekine malzeme vermezler diğeri kıymetini bilemez.. yok mu adam gibi ADAM yahu!
  • Bi yattara degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya tuttuk şu Bruma ya 12M verdik ya pes diyorum. Kimse yanlış anlamasın bence potansiyeli çok fazla olan bir oyuncu fakat GS gibi hiçbir sistemi olmayan devamlı TD değiştiren (ki değişmeseydi de o sene Fatih Terim ile ne kadar gelişebilirdi) ve de yabancı kısıtlaması olan bir ligde yer alan takımın bu kadar eksiği olan bir oyuncuya o paraları ödemesi inanılacak gibi değil. Adeta paraları sokağa atmak için çabaladı durdu Aysal yönetimi.
  • Kendisi kariyerinin çoğu döneminde Fransa'nın ikinci liginde top koşturdu. Trabzonspor formasıyla izleyemedim hiç, sağlıklı bir yorum yapamayacağım.
  • küçük takım oyuncusu
  • Bizdeki malum forvet oyuncusuna öyle bir alışmışız ki artık normal bir forvet bile görsek izlerken ağzımızın suyu akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Ya tuttuk şu Bruma ya 12M verdik ya pes diyorum. Kimse yanlış anlamasın bence potansiyeli çok fazla olan bir oyuncu fakat GS gibi hiçbir sistemi olmayan devamlı TD değiştiren (ki değişmeseydi de o sene Fatih Terim ile ne kadar gelişebilirdi) ve de yabancı kısıtlaması olan bir ligde yer alan takımın bu kadar eksiği olan bir oyuncuya o paraları ödemesi inanılacak gibi değil. Adeta paraları sokağa atmak için çabaladı durdu Aysal yönetimi.

Bruma çok yetenekli hocam. Alırsın özel kondisyonel özel antrenman proğramı sonra 60dk 70dk oynata oynata 90dk alıştırırsın ama adamlar brumayı kadroya almıyor zaten bruma son Vuruş pas fizik yerinde olsa bizde ne işi var geliştirmek için aldık

• help21 kullanıcısına yanıt
    Zaten ben de onu söylüyorum GS sonuçta sistemi olmayan bir takım. O nedenle öyle büyük paralara geliştirmek için oyuncu almamalı çünkü geliştiremez. Sistem yok, federasyon yabancı sınırı koyuyor, taraftarın sabırsız her daim başarı istiyor, kulüp yönetimi her daim karışık. Nasıl olacak da bu çocuğu geliştireceksin. Ancak şu olurdu aldığımız gibi orta sıraya oynayan bir Premier League takımına kiralardık 2 sene sonra geri çağırırdık. İşte o zaman elimide hazır bir Bruma olurdu. Şu hali ile parayı sokağa attık. Adam zaten küsmüştür devre arasında gidicem diye tutturur bizde 5-6M euro ya satarız garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bizdeki malum forvet oyuncusuna öyle bir alışmışız ki artık normal bir forvet bile görsek izlerken ağzımızın suyu akıyor.

konuyla alakasız ama avatardaki futbolcu kim niye gif yaptın?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.