Şimdi Ara

Yaptığım besteye yorum yapmanızı istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendimi değerlendirmek açısından sonuna kadar dinlemenizi ve düşüncelerinizi söylemenizi isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemfb12 -- 23 Ekim 2014; 21:42:34 >

• Sanırım ilk besteniz genel anlamda iyi bateride eşlik etseydi ayrı bir havası olurdu.Kısa bestelerin özellikle diğer enstrümanlarla içinin doldurulması gerektiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyryab

Sanırım ilk besteniz genel anlamda iyi bateride eşlik etseydi ayrı bir havası olurdu.Kısa bestelerin özellikle diğer enstrümanlarla içinin doldurulması gerektiğini düşünüyorum.

İlk beste değil acemi değilim. Orta seviyeyim gitarda. Kesinlikle bende içinin doldurulmasının taraftarııyım. Ama baterist arkadaşım yok :)
  • Kusura bakma ama olmamış, bir anlam veya konsept yakalayamadım bestede. Psychedelic tarzda konsept birşeyler yapabilirdin ben hiçbirşey yakalayamadım.
    Acemi değilim demişsin tarzın nedir tam olarak? Hangi program ile kayıt ettin bunu, klavye ekleyebilirdin davuluda kendin yazabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

Kusura bakma ama olmamış, bir anlam veya konsept yakalayamadım bestede. Psychedelic tarzda konsept birşeyler yapabilirdin ben hiçbirşey yakalayamadım.
    Acemi değilim demişsin tarzın nedir tam olarak? Hangi program ile kayıt ettin bunu, klavye ekleyebilirdin davuluda kendin yazabilirsin.

Davulu nasıl yazabilirim dostum yardım eder misin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.